Lancôme

Ár:   12 100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2019. március 1.

Ár:   12 100 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Egy könnyed alapozó, mely egészséges és természetes ragyogást kölcsönöz bőrnek.

9 árnyalatban kapható

zsazsa

2019. június 18.

Nagyon szép a csomagolása, és az is tetszik benne, hogy nem matt a finishe. Viszont nem túl jó a fedése, lehetne erősebb, nem igazán fedi el a bőrhibákat, és ehhez képest elég drága is. Fénylik is a kelleténél jobban, bár a T vonalamban nekem kb mindegyik, de ez sem kivétel. Kicsit többet vártam ettől az alapozótól. Elhasználom, mert bőrhibákat nem okoz, de nem fogom újravenni, keresem tovább az igazi alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

széva

2019. május 25.

Az én bőrömön szép. Igaz hétköznap elég nekem a cc krém,de ha valami alkalomra kell szoktam használni. Picit fixálni kell,hogy ne legyen fényes,de érett bőrre jó.
Viszont,ha csak újbeggyel vékonyan kenem teljesen természetes és szép bőrt eredményez. Igaz én semmit nem kenek vastag rétegben,mert már nem vagyok mai csirke és egyébként se szeretek maszkot hordani. Csak legyen egy kicsit szebb a bőröm és egységesebb. Az illata sem erős számomra kellemes. Mivel fényvédőt használok elég sápadt az arcom és ezzel természetes színt tudok elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 25.

Sherka

2019. május 24.

Biztosan nem leszek népszerű a szigorú véleményemmel, de én még ilyen rossz high end termékkel nem találkoztam. Vagyis de, szintén egy Lancome termékkel, a Camouflage korrektorral, de azt is sikerült alulmúlni. Felkenés előtt intenzíven hidratáltam, majd kézzel kezdtem el felvinni, de nem igazán tudtam egyenletesen eloszlatni, így a blendert hívtam segítségül (ha egy alapozó hidratáló, könnyed textúrát ígér, mégha nem is a legszebb módja az ujjal történő felvitel, azért itt megszólalt a vészcsengő, amiért egyáltalán nem lehet bőrön felmelegítve felvinni). Kicsit úgy éreztem, hogy fuldoklik alatta a bőröm, de gyorsan elhessegettem ezt a gondolatot, mert tudtam, hogy amúgyis handycappel indul nálam szegény, direkt visszafogtam magam, hogy ne legyek túl kritikus. A döbbenet akkor volt, amikor közelebbről megnéztem az arcomat; csak egy szó: cakey. Úgy néztem ki, mint tizenéve gimis koromban, amikor az ár megelőzte a minőséget és úgy gondoltam, hogy minél több a réteg, annál csinosabb vagyok.. Ahogy Whosthatfitgirl is írta, olyan érzésem volt, mintha hihetetlenül csúnya, egyenletlen lenne az arcbőröm. Azért magamon hagytam egy időre, mondván "érjen össze" minden az arcomon. Kicsit megtapogattam az arcomat, és éreztem, hogy ragadok. Ugyan a kezemen nem nagyon hagyott foltot, de odarohantam a tükörhöz és egyszerűen levált (!) az arcomról az alapozó, szinte világított azon a részen az arcbőröm, ami sokkal szebb volt természetesen, mint alapozóval, ami azért nem túl meggyőző.. + Rendkívül oxidálódik, narancssárgás tónust vett fel az arcom. Egyszerűen tragédia, bármelyik MaxFactor kenterbe veri harmadáron, ennyi pénzért meg hát ugye szinte akármilyen high end terméket be lehet szerezni. Azt hiszem én jegelem a Lancome-kérdést, parfümjeik közt vannak jó termékek, illetve a rúzsaikat többen dicsérik, majd meglátom, de igazából nem sok kedvem van a továbbiakban vásárolni a márkától, de nem is baj, sok "kipróbálnivaló" van még, legalább nem fáj még a Lancome-ra is a fogam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

vyllam

2019. április 24.

Két hete használom ezt a terméket. Erdeti áron nem vettem volna meg, de Glamour napos kuponnal volt 20% kedvezményem rá. Nagyon száraz bőröm van ezért kerestem olyan alapozót, ami hidratáló összetevőket tartalmaz. Nekem ez alá is bőven kell használnom hidratáló krémet. A színével teljesen elégedett vagyok, könnyű viselet és kibírja 8 órás rohangálást vendéglátásban. Jár az 5 csillag, mert eddig nekem mindegyik alapozó alá bőven kellett hidratálót használnom, ez szerintem nem a termék hibája.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

claudia.nyilas

2019. április 9.

Igazából mellényúltam és a Teint Idole-t szerettem volna megvenni...végül is elkezdtem használni, és nem annyira jó, mint az. A szín rettenetes narancssárgává oxidálódik, és hajlamos nagyon megkopni és átfényesedni. És télen érdekes valahogy foltokban szárított is...Többet biztos nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

marlu

2019. március 10.

Nekem ez a nyári alapozóm. Télen kevésnek érzem, illetve a színe sem a legjobb. Nyáron viszont tökéletes a kicsit barnult bőrömhöz, nem fullasztja meg a bőrömet. Jól el lehet dolgozni, így olyan, mintha nem is lenne a bőrömön semmi. :) Nem zsírosít, nem okoz pattanást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

albertinablogg

2019. március 1.

A Bourjois alapozóját használtam évekig, mivel nagyon jól fedett és relatív olcsó volt. De valamit változtattak pár éve az összetevőkön, és már nagyon nem vált be. Szárította a bőröm, nem passzolt a szín se és irtó maszkos, termeszetellenes volt már a hatása. Bár fedni nagyon jól fedett. A baj, hogy a kozmetikusnál a bőrradír sem tudta leszedni, teljesen beleivódott a pórusaimba, csak a hydrodermabráziós géppel 5 percig az alapozót szedte a bőrömről és a pórusaimból. Nem volt kérdés, váltanom kellett, egy természetes, közepes fedésűre.
Selymes, szaténos fénye van, maszkhatás nélkül. Jobban fedett, mint az ESTÉE LAUDER PERFECTIONIST YOUTH-INFUSING ALAPOZÓ SPF25 , de egy korábbi Lacome Teint Ultra terméktől pattanásaim lettek, így félve vettem meg. De nagyon jó volt. Láthatatlan, selymes fényű, természetes, könnyű formula. Nekem a 010 Porcelaine Beige van meg, ami szerintem még mindig kicsit elüt (oxidációnál sötétedik egy picit), de szépen igazodik. Nem használok púdert, hamar kifényesedik egy pöppet. Én nekem alapból száraz bőröm van, így örülök egy kis fénynek. A fotóval ellentétben már más a csomagolása, amit jeleztem az adminoknak.
Továbbá folyamatosan dicsérik, milyen szép az arcom. Én is észrevettem, hogy másabb, mint az eddigi elődei, ráadásul én az ovális alapozó ecsettel dolgozom el (közvetlen az arcomra nyomom az alapozót). Kézzel is próbáltam, de ecsettel egységesebb lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

MonikaM

2019. január 27.

Évekig kerestem a tökéletes alapozót, és ezt már évek ota használom! Barsonyos arcbőr, pozitív elismerő visszajelzéseim alapján bátran ajánlom nektek! 03-as szín az enyém. Ha vilagos, ha napbarnitott a norom, mindig idomul!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

makemepretty

2018. december 4.

Az eddigi legjobb alapozóm. Nem túl vastag, mégis tökéletesen fed és egyenletesnek tűnik tőle a bőröm és nem is szárít. Nekem melegben könnyen átfénylik, ennyi az egyetlen hibája és ezért a 4 csillag. Ennek ellenére már kétszer újravettem, egyelőre nem találtam jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

kati545

2018. november 18.

Bár korábban itt azt írtam, hogy nem kísérletezek tovább alapozókkal, mert megtaláltam a Benefittel a tökéleteset, de mégis megtettem. S ezt az alapozót is imádom. Elég belőle nagyon keveset felvinnem és azt is szépen el lehet oszlatni. Nem érzem, hogy a bőrömön van, nem képez réteget. Gyönyörű fedést biztosít. A bőrőm persze egy idő után elkezd csillogni, de sajnos tág pórusaim vannak és zsíros a bőröm, tehát ez emiatt van.
Jelenleg már csak pár csepp van belőle és megvettem az új adag Benefitet, de amikor az elfogy, ezt veszem újra. Váltogatni fogom őket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).