Lancôme

Ár:   12 100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2019. március 1.

Ár:   12 100 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Egy könnyed alapozó, mely egészséges és természetes ragyogást kölcsönöz bőrnek.

9 árnyalatban kapható

Lancôme Teint Miracle Alapozó Beige Noisette 05
Ár: 9000 Ft , Eladó: dsziszi
Állapot: Új, ajándékba kapott, használatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétellel Budapesten, vagy Foxpost
Ár: 8000 Ft , Eladó: Anittta
Állapot: 2-szer próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Marcipancica

2022. március 30.

Meglepő módon jól működik a zsíros bőrömmel! Akkor vettem amikor télen nagyon kiszáradt és érzékeny lett és nem tudtam többé a mattító alapozóimat használni. Sárgás bőrárnyalatúaknak mondom hogy nagyon jó a shade range, nem oxidálódik rózsaszínre ami nagyon nagy előnye, és oké, amikor zsíros a bőröm átfénylik, de meglepő módon jól tartja magát (van olyan mattító alapozóm ami kevésbé állja meg a helyét.) Kevés elég belőle, mert ha túl sokat használ az ember, könnyen maszkossá tud válni, de kis mennyiségben nagyon természetes és szép. Egyébként a fedése is meglepően jó! Abszolút csak ajánlani tudom, egy csillagot levontam, mert egyébként nem olyan elképesztően hihetetlen nagy durranás hogy mindenképpen megérje a magas árát, viszont érdemes kipróbálni, és ha tetszik beruházni rá, kombinált/zsíros bőr esetén biztosan ajánlom hogy töltsetek el benne pár órát mielőtt megveszitek, hogy lássátok mi a helyzet átfénylés terén, de nekem tényleg nincs olyan alapozó ami ne fénylene át, szóval... nekem rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 30.

FoxMoni

2022. február 3.

Korábban Estée Lauder Double Wear-t használtam, azt nagyon szerettem. Jól lehet építeni, a fedése nem 100%, de könnyed viselet. Sok alapozó nekem pattanást okoz, de ettől nem voltak problémáim, az ára kissé magas.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 3.

lookingforperfectfoundation

2021. február 24.

Direkt először tesztert kértem, mert sosem lehet tudni. 4 napig használtam minden nap, hát érdekes volt:

1. nap: nagyon szép természetes fedés, kifejezetten fellélegzett a bőröm tőle, fiatalított. Átfénylett ugyan, de nem az a csúnya zsíros hatása volt ( pedig nekem nagyon nagyon zsíros a Tvonalam), hanem egészséges bőr fény.
2. nap: még mindig szép természetes a végeredmény, de már elkezdődött a csúnya zsírosabb hatás, nap végére diszkógömb. De még mindig tetszik a finishe, fedése.
3. nap: előjöttek rajtam a pattanások, nem voltam benne biztos hogy ettől, úgyhogy tovább próbálkoztam. Mostmár durván beleül a pórusokba, és nagyon zsíros.
4. nap: biztos, hogy ettől lettek a pattik, mert egyre több bőr alatti van, ami mostanában nem volt jellemző. Pár óra múlva olyan mintha mászna ( folyna) le, zsíros hatás.

Még jó, hogy több napon keresztül használtam, mert ha csak az első napot nézem, akkor már megvettem volna. Sajnálom nagyon, hogy nem vált be, mert nagyon tetszik a fedése, a finishe de sajnos rajtam nagyon fénylik pár óra múlva és hiába nem ül be a ráncokba, de valahogy a tág pórusokat még jobban kihangsúlyozza...

Úgy szeretnék már végre egy olyan alapozót ami nem túl matt, hanem szép természetes fénye van anélkül, hogy a Holdról is lehete látni a csillogó homlokomat, és ami nem okoz pattanásokat... de biztos sokat kérek :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

Fanika

2020. augusztus 21.

Most váltottam erre az alapozóra, az Estée Lauder Double Wearjét hagytam el érte. Néhány próba után mondhatom, hogy nem csalódtam. Nincs ugyan olyan erős fedése, mint EL-nek, de kárpótol érte a könnyedsége és a selymes fénye. A Lys Rosé árnyalatot választottam, tökéletesen illeszkedik a bőröm színéhez. Nem képez maszkhatást, nem ül be a ráncokba, összességében ápolt, ragyogó külsőt varázsol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 21.

macskasno

2020. június 6.

Az utóbbi egy évet (és inkább meg sem számolom, hány ezer forintot...) rászántam a tökéletes alapozó keresésére, és végülis ennél kötöttem ki. Most használom a második üveggel, és össze sem lehet mérni a minőségi különbséget a drogériás termékek és eközött. Nem ül be a ráncokba, nincs maszk hatás, nagyon könnyed, kellemes illatú, egészséges fényt ad az amúgy fakó bőrömnek. A színválaszték lehetne jobb (sokkal jobb..), de egy optikai fehér alapozó mixerrel tökéletesen hozzá tudtam igazítani a bőrömhöz a 01-es árnyalatot. Először 010-est vettem, az sajnos eléggé rózsaszínre oxidálódott, ami a brutálisan világos, és annál is brutálisabban sárgás tónusú bőrömhöz nem illeszkedett eléggé. De egyértelműen ő lett számomra az igazi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

krisztike09

2020. április 26.

Egy ideje őt használom! Fedése nem erős, lágy, kellemes érzetet hagy bőrön. Az összkép így kellemes, egységes, természetes hatású. Illatát is szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

dorkaww

2020. április 25.

Mintát kaptam belőle és hál istennek itt véget is ért a pályafutásunk. Felkenést követően már egy órával zsíros tócsák éktelenkedtek az arcomon és a lehető összes mimikai ráncom felkerült az "étlapra". Ennél kínosabb, zavarba ejtőbb alapozóval régen találkoztam. Arról nem is beszélve, hogy másnap küzdhettem az alapozó okozta kellemes kis pattanásokkal az arcomon. Tizenakárhányezerért ilyet? A 2-3000res maybelline vagy l'oreal nem csinál ilyeneket.. ne szórakozzunk már egymással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

Sophie0517

2020. április 13.

Számomra ez a tökéletes alapozó. Gyönyörűen fed, nem ül a ráncokba, egész napot bír. Chanel púderrel használom. Imádom. Én nem érzem illatosnak. Luxus érzet. Az Estée Lauder a nyomába sem ér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 13.

alidak

2020. március 7.

Ez egy jó alapozó, de számomra nem 13000 forint jó. + Jól néz ki az arcon, szinte beleolvad, építhető a fedése - lehetne nagyobb fedésű is, viszont azt nem is ígéri, szóval ez nem egy negatívum. Jó a színválaszték. - Borzasztóan nagyon rózsa illatú, egész nap éreztem magamon, nem értem miért kell ennyire beillatosítani egy alapozót! Kedvelem a rózsaillatot, de sok volt egész nap az arcomon érezni. És végül, a tartóssága nem olyan nagyszerű, mint ahogy azt a címke mondja, eltörpül a double wear mellett, pedig azt általában olcsóbban meg lehet kapni. Azt mondanám, jobb az átlagnál, de nekem a 8 órás munkanap végére már kezett foltozódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

hb0

2019. december 30.

Nagyon tetszett benne, hogy szépen fed, de természetes, "dewy" hatása van, viszont a legvilágosabb árnyalat is kicsit sötétes a bőrömhöz, és bár hidratáló hatású, azért télen ki tudja emelni a száraz részeket. Ami a legjobban fájt, hogy nem igazán tartós, és van benne alcohol is, ráaduásul a lista elején. Amikor Glamour-napokon 1500 forintért megvettem a Bourjois CC krémét, az ugyanolyan jól szerepelt, ha nem még jobban. Összességében nem rossz termék, de túl van árazva a teljesítményéhez képes, egy drogériás cc krém is leveri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).