Lancôme

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Pöti, az összetevőket feltöltötte: MissNickole, Módosítva: 2015. február 26.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Selymesen sima hidratáló formula. Tejet és mandula kivonatot tartalmaz, amely tökéletesen tisztítja a bőrt, így az puha és friss lesz.

Lancôme Tonique Confort 400ml
Ár: 9000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: 400ml / képen látható mennyiség, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta

csicsi86

2020. július 3.

A vízhiányos bőröm szereti, csak nagyon drága. Az utazó méret mindennapos használat mellett hónapokig elég volt. Újra venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

Marcipancica

2020. június 12.

Télen használom, mert a hidegben kiszárad a bőröm és húzódik. Tökéletesen orvosolja a problémát, az ára borsos, de szerintem megéri! Viszont nyáron nem ideális, mert akkor a kombinált bőrömet erősen zsírosítja. Viszont a kiszáradt bőrnek azonnal enyhülést hoz! :) (Így egyébként gazdaságos is, kevés elég belőle, nekem 2-2,5 téli szezont kibír mindennapi használat mellett is. Viszont tudni kell, hogy én nem vattapamacsra kenem, hanem öntök egy kicsit a kezembe, és finoman bekenem vele az arcom. Ezzel vattát és terméket is spórolok.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

claudia.nyilas

2020. június 1.

Meglepett az állaga. Kicsit tejszerű, de talán pont emiatt hidratálja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 1.

Meglepett az állaga. Kicsit tejszerű, de talán pont emiatt hidratálja a bőrt.

scorpionqueen

2020. május 22.

Majdnem az üveg végén járok, ideje hát véleményezni. Habár a bőrtípusomnak nem kifejezetten ez a típus való, hanem a kék (azt is használom), annyira jól tejlesít hidratáló folyadékként (!), hogy eltekintek az eredeti funkciójától. A melegben jobban szereti a bőröm, ha inkább folyadékos formulájú hidratálót használok, úgyhogy reggelente ez szokott az egyik lenni, a teljes arcom áttörlöm vele, erre pedig megy egy kicsit sűrűbb, ami már nem megy a T zónára. Ez kis folyadék tökéletes így alapként. Érdekes az állaga, mintha valami lágy kis balzsamocska lenne, olyan puha, finom érzés. Az illata klasszikus, finom, jóleső, szerencsére az én bőröm nem bántja. Vattapamacs problémára egy tipp: a MUJI-nak van olyan lapkája, ami gyakorlatilag semmit nem tart magában, szerintem nagyon megéri beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 22.

Sherka

2020. május 11.

Egy új szintre lépett a szótáramban a tonizálás szó, hála egy hihetetlenül tapasztalt Krémmániás veteránnak, aki volt olyan kedves és ajánlotta nekem ezt a tonikot. :) Mivel nagyon száraz/dehidratált bőröm van, és nemrég egy bőrbetegség után szinte a mínuszból kellett felhoznom egy elfogadható szintre az arcom állapotát, az eddig sem a legjobban szuperált tonikomat szükségeszerűvé vált leváltani. Az első tonik ami nem szárítja, vagyis szívja ki a lelket is teljesen a bőrömböl. Ahogy már előttem is írták, valóban olyan, mintha egy lotiont használnék tonik módjára. :) Nyugtatja a bőrömet, imádom a rózsaszirom illatát, tisztít és megdöbbentően hidratál mindeközben. HG lett, mindenkinek ajánlom, mióta használom! Szintén egyetértek azzal, hogy a vatta hajlamos kicsit jobban beszívni, így talán nem a "legspórolósabb" termék, de szerintem igencsak kedvező ára van (a 400 ml-es kiszerelés is 11-12 ezer forint körül mozog) és bevallom, élvezettel tölt el bőven öntögetni, annyi örömet okoz, hogy nem sajnálom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Qwerty1234

2019. október 26.

Vattapamacs nagyon beszívta használatkor (ahogy olvastam, másnak is). Többet kell önteni belőle, egyáltalán nem "spórolos"! Gyorsan elfogyott! Nem éreztem volna, hogy többet tud, mint egy másik. Előnyére szóljon, sminket szépen leszedte, bőröm nem szárította.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

orsimarci

2019. augusztus 28.

Utazó kiszerelésben kaptam ajándékba egy csomagban. Valóban csodásan puha és hidratált lesz tőle a vízhiányos bőröm. Tejes állagú és nagyon finom az illata is. Az ár a viszont nagyon húzós szerintem, főleg, hogy nekem elég gyorsan fogyott, mert a vattapamacs csak úgy szívta magába.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

herakut

2018. november 1.

Nagyon kellemes! Érdekes állaga van, inkább lotion mint folyékony tonic, de nem zavaró és könnyen lehet használni. Puha lesz a bőröm és szépen eltávolítja a még megmaradt szennyeződéseket is, és annak ellenére is nagyon jó, hogy nekem kombinált a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

greta600

2018. február 9.

Ajándékba kaptam a 400 ml-es kiszerelést, ami 1 évig volt elég. Akkor nyúltam hozzá ha nagyon húzódott a bőröm, de valami isteni érzés volt az arcomnak, az illata is nagyon kellemes. Kár, hogy ilyen drága, de egyszer biztos újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

MissNickole

2013. december 28.

Bár nekem kombinált a bőröm, mégis tökéletesen bevált ez a tonik. A zsírosabb részeken nem lett zsírosabb, a száraz részeken azonban teljesen finom lett. Soha nem használtam ennél jobbat, bár az ára kicsit húzós, de újra veszem ha elfogy....
Érdekes módon amiket zsíros bőrre terveznek azoktól még zsírosabb a bőröm, amiket száraz bőrre, azok pedig beválnak és ez nem csak a Lancome-ra érvényes, más minőségibb márkás termékekre is. (Clinique, La Rouche Posay stb.) Bár gondolom ez csak nálam van így, de a lényeg, hogy ez számomra az etalon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Yeast Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Honey, Mannitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színező anyag. (Piros)

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és maszkoló (nem kívánt illat és íz semlegesítése) segédanyag.