Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Trixi, az összetevőket feltöltötte: Pötyi, Módosítva: 2013. január 3.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Bőrpuhító, hidratáló tonik, alkoholmentes.

Lancome Tonique Douceur 400ml
Ár: 10000 HUF + postaköltség , Eladó: rozsabogar
Állapot: Új, 400ml-es óriás kiszerelés, Helyszín: Szolnok, Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm. személyes átvétel is lehetséges Szolnokon, illetve Budapesten a 9.kerületben
Ár: 7000 Ft + postaköltség , Eladó: Langel
Állapot: képen látható - 400 ml kiszerelés, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Allee, vagy Foxpost automata
Boriskajuliska

2018. szeptember 22.

Nagyon sokszor vettem újra az arctisztító tejjel együtt és csak költséghatékonyság miatt szoktam le róla, de mostanába gondoltam az újra vásárlására. Mivel alkohol mentes nagyon kellemes a használata, eltávolít minden sminket és szennyeződést.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

KataMayaNagy

2018. május 22.

Nagyon kellemes tonik, alkoholmentes így érzékeny bőrre is ideális. Kellemes illata van, szeretem nagyon, jól tonizál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

dtngocmai

2018. január 26.

Egyik legjobb arctisztito

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Egyik legjobb arctisztito

juditkaa70

2018. január 7.

Clarins márka után a másik legjobb tonik. Alkoholmentes,ami nagyszerű,mert,nem szárítja a bőrt. Bőrnyugtató hatása mellett,kíméletesen és hatékonyan távolítja el a szennyeződést az arcbőrről. Hidratál,karbantartja a bőr nedvességtartalmát. Imádnivaló termék! :) Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 7.

monika.t

2017. július 1.

Az arctisztító tejjel együtt használom, utolsó lépésként. Azt kell mondjam így együtt (előttük használok még egy habzó arctisztítót is) csuda puha, tiszta és illatos pofit eredményeznek és mióta ezek a nagy melegek vannak én éjszakára már nem is használok mást. A bőröm mégsem húzódik, nincsenek száraz foltok és ami nálam nagyon fontos szempont semmilyen ragacsos érzetet nem hagy. Ha elfogy biztos újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 1.

Neira87

2017. június 19.

Nagy előnye, hogy alkoholmentes, mert az érzékeny bőröm nem szárítja tovább. Észreveszem, ha esetleg kimarad a napi rutinból, tisztábbnak érzem tőle a bőröm, de ennyi. Szuper termék, de ennyi. Nem váltott ki belőlem katarzist.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

marryjane

2016. március 29.

Szép a csomag, jó az illata....Lancome, Lancome, Lancome.....de ettől még nem ájultam el. Nem tisztít kellőképp, a kombinált bőrömön ott marad a zsíros hatás, irritál, valahogy többet vártam tőle :(
Nekem nagyon gagyi a hatás, bocsi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

Nekem nagyon gagyi a hatás, bocsi

Skiiin

2015. január 12.

A legjobb Lancome termék amit valaha próbáltam!
Teszi a dolgát!Szépen tisztít, tonizál, hidratál, nem szárít!!!, az illata is nagyon finom, virágos!Viszonylag sokáig elég!Az ára borsos, de tényleg hatásos termék!:)
Valószínűleg újra megfogom venni a későbbiekben!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

A legjobb Lancome termék amit valaha próbáltam!
Valószínűleg újra megfogom venni a későbbiekben!:)

Ildie

2014. december 26.

Teszi a dolgát, csak jót tudok róla mondani, estére a Vichy-t használom, akkor nem lát ugysem senki, de reggel ezt, nem fényesít egyáltalán. Nem büdi, sőt, jó az illata, nem szárít. Szépen felfrissít. Frissen kinyomott ragyára a Vichyt jobban szeretem, szeretem érezni a seben hogy csíp, akkor tuti összehúzza, ez pedig nem csíp. Kombinált bőrre is ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

essike

2013. október 18.

Nemrég rendeltem egy utazószettet, ami ezt a tonikot is tartalmazta. Nekem nagyon bejön, mint általában minden Lancome termék. Nagyon jól tisztít de mégsem szárítja a bőrömet. Normál bőrre pont ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)