Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Trixi, az összetevőket feltöltötte: Pötyi, Módosítva: 2013. január 3.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Bőrpuhító, hidratáló tonik, alkoholmentes.

Ajándék vásárlás mellé - Lancome Tonique Douceur
Ár: - , Eladó: Adrienna
Állapot: képen látható, Helyszín: --, fizetés: -

senskin

2013. szeptember 12.

Valóban megkérik az árát, de külön ötös, hogy alkoholmentes. Nem szárít, nagyon kellemes illata van. Szuper a csomagolása. Kiválóak az összetevői. Eddig ez a legjobb tonik amit használtam. Krémezés előtt is használom, vagy ha úgy van áttörlöm vele az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

kmaja

2013. január 19.

Nagyon kellemes arctonik! Főleg nyáron használom, ha zsírosabbnak érzem a bőröm. Nekem is utazó szettből van, úgy megéri, egyébként sajnos nagyon drága. Valóban sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 19.

Pötyi

2012. december 24.

Elfogult vagyok, mert az illata a gyerekkoromat idézi, anyukám használta régen.
Elég érzékeny, válogatós a bôröm, de ezt nagyon szereti. Fôként reggelente használom, nagyon felfrissíti a bôrömet, élônek érzem utána.
Nem tudom, mennyibe kerül, én is igyekszem utazások során megvenni a nagy kiszerelést az arctejjel együtt. Egy 50 ml-s nekem szerintem egy évig is elég (mondjuk nem használom minden nap).
Jó szívvel ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 24.

Elfogult vagyok, mert az illata a gyerekkoromat idézi, anyukám használta régen.
Jó szívvel ajánlom!

Trixi

Korcsoport: >54
2012. november 21.

Sajnos az árára már nem emlékszem, de az biztos, hogy utazócsomagban árulták, 50 ml-es kiszerelésben, az arclemosójával együtt. Nagyon jó kis tonik, mivel alkoholmentes, nem irritálja a bőrt. Puhítja és hidratálja is. Én alkalomszerűen használom, ha utazom. Elégedett vagyok vele, ajánlom mindenkinek, kivéve a nagyon zsíros bőrűeket, nekik szerintem nem eléggé zsírtalanító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. november 21.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)