Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amanda, Módosítva: 2013. augusztus 1.

Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 2007

Illatcsalád: virágos

Összetétel: klementin, ribizli, f.ribizli, barackvirág, gy.virág,szantál

KERESEM!!! Lancome Tresor Eau De Printemps EDP
Ár: Megegyezes szerint , Eladó: Atlantide
Állapot: Hasznalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes

Cintia04

2017. március 9.

Különleges szép darab. Nem egysíkú nem amolyan egy tucat kategória. Finom, friss virágos. Az én bőrömön a barackvirág és klementin páros érvényesül egy jó ideig amitől virágosan édeskés és fanyar is egyben. Ahogy kicsit csitul előjön a friss üde és lédús ribizli zamatossága majd amikor már teljesen megnyugszik az ember bőrén előjön a szantál illata is amitől lesz egy kis fás jellege is és ez ad neki egy szép karaktert amitől nem laposodik el. Kb 6-7 órát bír bőrön a végére már kicsit igen szantálos így aki szeretné, hogy tovább tartson az üde virágos illatfelhő egy után fújást igényel de sajnos ma már alig lehet találni tartós illatot így ezt nem tudom felróni neki mert egész jól bírja a meleget is.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

aidanne

2016. március 21.

Regen nagyon szerettem az anyaillatot, hasznaltam sokaig. Ma mar egyatalan em szeretem sajnos. Epp ezert felve vettem meg vakon, de mikor hozzam kerult nagyon nagyon megorultem. Ez egy gyonyoru bajos fantasztikus illat egy csipet rozsaval, de oly gyonyoruen, hogy meg akik nem szeretik az emlitett viragot, ok is imadni fogjak! Varazslatos parfum ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 21.

muffin93

2013. december 2.

Az egyik kedvenc parfümöm, imádom. Abszolút hozzám illő az illat, és mások is mindig megjegyzik, hogy jó illatom van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 2.