Lancôme

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: starkadri, Módosítva: 2015. április 10.

Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8900 Ft

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Ár: 8900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
FÚJÓS! Lancôme Trésor In Love
Ár: 5 ml 1490.- Ft, 10 ml 2790.- Ft (+posta) , Eladó: Burya
Állapot: Új, 5 vagy 10 ml-es fújós, Helyszín: Budapest XIII., fizetés: személyes átvétel, előre utalást követően postán maradó ajánlott levélként vagy FoxPost csomagautomatába
Ár: Csere/megegyezünk , Eladó: Shelly
Állapot: Lsd.a képen, Helyszín: --, fizetés: Foxi
pantyus

2019. november 25.

Finom illat, lágy, kellemes viselni és nagyon tartós. Nekem egy kicsit túl édeskés, ezért a mintát elhasználva nem hiszem, hogy megveszem. De ahhoz képest, hogy édeskés illat és én inkább a virágosakat szeretem nagyon kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Marcsi66

2019. május 13.

Szépségesen komponált UNALOM,,,,és aki olyan szélsőséges hangulatokkal rendelkezik mint én,vszínű h nem válsztja,,Elegáns komfort illat,samponos-barackos,majd ezután púderes irány ,kicsit édesedik,,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 13.

csakmoni

2019. április 24.

Fogalmazgattam magamban, mit írjak róla, de látom, Burya már leírta:)
Régebben használtam a Roccobarocco Tre-t, nagyon emlékeztet rá. Meg a Boss The Scent fejillatára, de az szintetikusabbnak hat ennél. Igen, sampon, biztonsági játékos, komfortillat, jólnevelt, csendes, középszerű anyuka-illat sok barackkal. Többször is próbáltam már, mindig egy nagy NEM volt a véleményem, de teljesen becsípődött, hogy kell nekem egy nőies komfortillat, amiben nincs dráma. Hát ebben nincs.
Így leszáradva eszembe jutott, mire hasonlít nagyon: Violet Eyes! Abban is zavart valami, ez is disszonáns kicsit az elején, de azért jó illatok. Azt hiszem, a cédrust szeretem, olyan "fényes" tőle az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 24.

Fogalmazgattam magamban, mit írjak róla, de látom, Burya már leírta:)

Burya

2019. április 11.

UPDATE:
Mostanában nagyot változott az ízlésem, sokkal nyitottabb vagyok azokra az illatokra, amikre korábban rá se akartam nézni. Két évvel az első tesztelés után a napokban újra levettem a polcról a parfümériában, és ezúttal egyszerűen elvarázsolt az ártatlansága. Azt hiszem, elértem azt az életkort, amikor az ember kezd rájönni, hogy nem kell mindig lázadni és határokat húzni, mert már van annyira magabiztos a személyiségét és az életét illetően, hogy nincs szüksége ezekre. Nekem ez az illat most épp az egyszerűsége és kedvessége miatt olyan szép, mert nem húz felesleges határokat és nem akar semmilyennek látszani. Úton van a nagy kiszerelés, most tavasszal sok időt töltünk majd együtt. :)

Tisztaság illata van, ami kellemes, de parfümnek semmiképpen sem nevezném, és nem is ajánlanám. Nagyon hangsúlyos benne a barack, ami kellemes eleinte, amikor még frissebb, de egy idő után számomra kifejezetten zavaró volt, főleg, amikor a púderillattal keveredett. Nem vagyok jóban az ennyire édes illatokkal. Kicsit samponra emlékeztet. Nyárra kerestem parfümöt, mert a Midnight Rose, ami már régóta a meghatározó illatom, kicsit fullasztó volt a hőségben, és gondoltam, talán az In Love könyedebb. Nos, valóban az, csak éppen a MR fanyar, vad eleganciájából semmi sincs benne. Leginkább visszafogott, álmodozó lányokhoz illik szerintem. Nekem túl romantikus, túl egyszerű, túl semmilyen. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

UPDATE:

Cukiduda

2019. március 23.

Az ILLAT. Elkerulte eddig a figyelmem, de ma kiprobalhattam.
Nagyon kellemes, viragos kreacio, kisse hasonlit a Chloe Nomade-ra, legalabbis az en boromon, de tartosabb es viragosabb.
Be fogom szerezni, mert nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Az ILLAT. Elkerulte eddig a figyelmem, de ma kiprobalhattam.
Be fogom szerezni, mert nagyon tetszik :)

flobianti

2019. március 22.

Szeretném majd, tetszik! Nőies, elegáns. A következő vásárlások egyike lesz, érzem.:-) Ilyen gyönyörű üvegben!!!! :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 22.

senskin

2019. március 15.

Romantikus.
Elegáns üvegben. Bátran mondom, hogy nőies. Kecses, bájos és szép. A Nő, aki valóját mutatja és érez!
UI: Újra befújtam magam vele!Nos, ez valóban így van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

Romantikus.
UI: Újra befújtam magam vele!Nos, ez valóban így van!

2019. január 4.

erasm98

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) | Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Nem szeretem az illatat, rajtam meg meg kellemetlenebb. Ez esetben az pozitivum, hogy legalabb nem tartos:D.
Hulye voltam (vagyok), teszteles nelkul rendeltem 50 ml-s kiszerelest, mert meg voltam gyozodve, hogy en ezt az illatot keresem. Hat nagyon nem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Mibona

2018. október 13.

A Douglasben választottam ki párommal rengeteg parfüm kipróbálása után.
Szerettem volna egy minőségi, kellemes, nőies illatot és mikor megszagoltam, úgy éreztem, pont ez az amire vágytam.
Rettentően féltem, hogy hamar elillan az illata, mert az utolsó parfümvásárlásomnál kifogtam egy olyat amely drága is volt és 1 óra alatt elment. Szomorúan tapasztaltam aztán, hogy ez is egy ilyen típus...
Aztán kiderült,hogy nem! Csak az orrom fárad el "hamar". Reggel 6-kor indulás előtt fújok magamra háromszor, a sálamra egyszer és egészen délelőtt 10-11-ig érzem. Aztán elmúlik számomra.
De mások érzik rajtam. Délután 3-kor megkérdezte munkatársam, hogy nekem van-e ilyen édes, gyümölcsös illatom? Ezután a mosdóban beleszagoltam a pulcsimba és tényleg ott az illat! A munkanap végén a sálamon is változatlanul ott van. Nagyon tartós! :) Másnap viszont már a sálamról is elillan, de nem is várom el tőle, hogy napokig tartson, elég ha 1 napot kibír.
Beleszerettem! Ez az én illatom, ez vagyok én, és tart egész nap, ez az amire vágytam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

A Douglasben választottam ki párommal rengeteg parfüm kipróbálása után.

angelina69

2018. szeptember 23.

Ez a szép üveg csábított mostanság, de pár próba után még sem kell. Nagyon kellemes illat megvallom, ugyanakkor van benne valami, amitől idegenkedem. Könnyed, rajtam inkább gyümölcsös (barack), mint virágos (rózsa), enyhén édeskés, csöppet púderes illat. Egyszerre elragadó, vidám és komoly. Tavasz, nyár, napsütés, meleg. Akkor kel életre igazán. Hétköznapokra, alkalmakra, bármikor, ha kívánjuk. Tartóssága kb. 5 óra volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)