Lancôme

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: starkadri, Módosítva: 2015. április 10.

Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8900 Ft

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Ár: 8900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
FÚJÓS! Lancôme Trésor In Love
Ár: 5 ml 1490.- Ft, 10 ml 2790.- Ft (+posta) , Eladó: Burya
Állapot: Új, 5 vagy 10 ml-es fújós, Helyszín: Budapest XIII., fizetés: személyes átvétel, előre utalást követően postán maradó ajánlott levélként vagy FoxPost csomagautomatába
Ár: Csere/megegyezünk , Eladó: Shelly
Állapot: Lsd.a képen, Helyszín: --, fizetés: Foxi
clevergirl

2018. március 22.

Kellemes illat. Nem tolakodó, nem orrbavágó, de nőies, kedves, lágy illat. Enyhén édeskés, de nem túlzottan. Szerintem hétköznapra való illat, tartós is. Nem rossz! 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Lilith78

2018. február 17.

Imádom😊 Tartós, kellemes púderes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

Imádom😊 Tartós, kellemes púderes illat.

nilevev

2018. február 12.

Nagy kedvenc. Kellemes gyümölcsös-virágos illat. Talán kicsit lehetne tartósabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 12.

csikosmatyas

2018. február 11.

A legkisebb volt meg. Az üveg gyönyörű.
Az illat nem az én világom. Engem túlságosan emlékeztet a hajfestékekhez adott hajbalzsam illatára ami nekem nem szimpatikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 11.

A legkisebb volt meg. Az üveg gyönyörű.

Manolli

2017. november 12.

Az elején nem szerettem ezt az illatot, valahogy többet vártam tőle. Már tervben volt, hogy megválok tőle. Milyen jó, hogy nem tettem! :)
Azt vettem észre, hogy elkezdett hiányozni, most ez az egyik kedvencem. Nem tipikusan hideg időre való, mégis első lett a sorban még így novemberben is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Vicus7

2017. november 11.

Kellemes tartós illat. Nekem jobban tetszik, mint a Trésor. Ez sokkal fiatalosabb illat szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

noraam6

2017. november 2.

Nekem ez a nagy kedvenc. Nagyon szeretem az illatát magamon és még este is érzem. Mindig újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Serpentina

2017. július 31.

Amikor először megszagoltam, nem éreztem rajta semmi különöset, viszont egy teljes hétig tartó viselése után megváltozott a véleményem.
Igaz, hogy nem egy hívalkodó illat, de ettől még nagyon nőies és tiszta.
A klasszikus Trésor kissé szúrós pikánssága felfedezhető benne, de alapvetően nagyon lágy púderillat, még egy kis cukorkás beütéssel, de nem mondanám túl édesnek.
Összességėben egy nagyon különleges illat. Buja, légies, tökéletes azokra az alkalmakra, amikor nem szeretnénk feltűnést kelteni, de mégis valami kellemes, szolid parfümöt kíván az alkalom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Igaz, hogy nem egy hívalkodó illat, de ettől még nagyon nőies és tiszta.

Poptie

2017. április 9.

Friss, és mellette elegánsan édes, de nem az én illatom. Egyáltalán nem fogott meg sajnos. Gondolkodom, hogy mit kezdjek a megmaradt illattal, mert látom, hogy sokan tettek fel eladóban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

zsu2013

2017. január 12.

Kedvencem. Számomra tökéletes: nem émelyítően édes, markáns vagy sablonos gyümölcsillat, inkább kifinomult, de mégsem klasszikus öreges púderillat, inkább fiatalos. Tartós rajtam, napokig is megmarad. Inkább estére szeretem, met elegáns, alkalmibb az összhatása. Férjem is nagyon szereti rajtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)