Lancôme

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: starkadri, Módosítva: 2015. április 10.

Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8900 Ft

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Ár: 8900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
FÚJÓS! Lancôme Trésor In Love
Ár: 5 ml 1490.- Ft, 10 ml 2790.- Ft (+posta) , Eladó: Burya
Állapot: Új, 5 vagy 10 ml-es fújós, Helyszín: Budapest XIII., fizetés: személyes átvétel, előre utalást követően postán maradó ajánlott levélként vagy FoxPost csomagautomatába
Ár: Csere/megegyezünk , Eladó: Shelly
Állapot: Lsd.a képen, Helyszín: --, fizetés: Foxi
Poptie

2017. április 9.

Friss, és mellette elegánsan édes, de nem az én illatom. Egyáltalán nem fogott meg sajnos. Gondolkodom, hogy mit kezdjek a megmaradt illattal, mert látom, hogy sokan tettek fel eladóban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

zsu2013

2017. január 12.

Kedvencem. Számomra tökéletes: nem émelyítően édes, markáns vagy sablonos gyümölcsillat, inkább kifinomult, de mégsem klasszikus öreges púderillat, inkább fiatalos. Tartós rajtam, napokig is megmarad. Inkább estére szeretem, met elegáns, alkalmibb az összhatása. Férjem is nagyon szereti rajtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

nyarigabi

2016. október 6.

Barackos, kissé púderes leszáradással. Rólam 2-3 óra alatt eltűnik, és nagy bánatomra ezalatt sem mutat rajtam. Kifújáskor után 10-15 perccel már teljesen lapos, mintha dezodorral fújkáltam volna össze magam. Egyik legnagyobb csalódásom, mert nagyon szép illatnak tartom, de nem illünk össze.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 6.

zs001

2016. október 5.

Barackos sampon illat rajtam :(. Kellemes, de mást vártam. Nagyon sajnálom hogy ez a parfüm sem vált be rajtam. A tartóssága sem megfelelő, kb fél óra után nem is érzem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 5.

Fviki

2016. szeptember 1.

Nagyon kellemes, jól sikerült illat ez, meglepően tartós és intenzív illat - rajtam. Nem túl bonyolult, gyakorlatilag leszáradásig ugyanolyan, de ez nálam nem hátrány. Kedvelem a barack zamatát benne, ugyanakkor nem válik túl gyümölcsössé vagy édessé, megmarad egy elegánsabb hétköznapi illatnak, amihez akár farmer-fehér póló kombó is illik, de a nyári ruha sem idegen tőle.
Sajnos nagyon rövid időszak az, amikor használni tudom, mert nagy melegben sem jó, hidegben sem, de ez az "indián nyár" illik hozzá a legjobban. Reggel melengető, napközben frissítő. Remélem idén kicsit tovább tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Lencseee

2016. augusztus 12.

Elszallt az elozo velemenyem: nos osszefoglalva ismet, ez nem egy dög,de megvan.benne az a rosszkislanyos vonulat,ami nekem most nyarra bejon. Az atlag szereny lancome illatnal tobbet nyujt. Ha lehetne 4,5csillagot adnek ezert az illatelmenyert...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

poussemousse

2016. június 2.

Az eredeti Trèsort nem kedvelem - túl erös, édes és nehéz számomra. Viszont a Trèsor in Love kellemesen meglepett. Kicsit fanyalogva próbálgattam (erösen befolyásolva az eredeti illat által), de aztán megszerettem. Tartalmazza az eredeti illat erös karakterét de annál sokkal kifinomultabban. lágyabban. Nem tolakodó, ugyanakkor elég erös lágyan púderes illat. Fincsi!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 2.

Mufurcka

2016. május 21.

2013: Egyensúlyoztunk az In Love-val azon a hajszálvékony vonalon, amin nem esett át a KELL oldalra. Illetve jó jó, tetszik, szép, csajos, friss, de valahogy mégsem érzem magaménak. :( sajnáltam, akartam szeretni, de négy csillagot megérdemel!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 21.

Wacskamati

2016. május 2.

Igazi könnyed, nyári illat. A fiúknak tetszik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 2.

Igazi könnyed, nyári illat. A fiúknak tetszik :)

petraa93

2016. március 5.

Szerelem :D Finom púderes, édes illata van. A bőrömön tartós :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

Szerelem :D Finom púderes, édes illata van. A bőrömön tartós :)

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)