Lancôme

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: starkadri, Módosítva: 2015. április 10.

Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8900 Ft

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Ár: 8900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
FÚJÓS! Lancôme Trésor In Love
Ár: 5 ml 1490.- Ft, 10 ml 2790.- Ft (+posta) , Eladó: Burya
Állapot: Új, 5 vagy 10 ml-es fújós, Helyszín: Budapest XIII., fizetés: személyes átvétel, előre utalást követően postán maradó ajánlott levélként vagy FoxPost csomagautomatába
Ár: Csere/megegyezünk , Eladó: Shelly
Állapot: Lsd.a képen, Helyszín: --, fizetés: Foxi
Barack

2014. augusztus 22.

Nem sikerült túlságosan megszeretnem. Nem rossz illat, kis kellemes, de valahogy olyan porosnak érzem. Egy ódon, kissé dohos ház jut róla az eszembe. Néha, ha olyan hangulatom viselem tavasszal. Nem túl tartós rajtam, a csuklómon 3-4 óra után már nem érzem. Megvan benne a Tresor illata, ezért úgy hittem, jobban fogom szeretni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

rosa.love

2014. augusztus 7.

Az összes Lancome parfüm közül ez tetszik az egyik legjobban. 5ml-es picike üvegben van meg, de elfogadnám nagyban is az biztos...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 7.

Amanda

2014. június 17.

Az Eau Etincelante melett, a másik kedvenc Tresor flanker-em. Fiatalosabb, maibb illat mint az ős Tresor, mégis felismerhetőek az alapjai. Nagy kedvenc.

Eladósorba került a drága, parfümszóróban megtartottam magamnak 20 milit, a többi saját üvegében költözne. Megtalálod az eladó termékeim között.

Elkelt köszönöm :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

Elkelt köszönöm :)

momo

2014. május 17.

Barackos, édes. Rajtam túlságosan is émelyítő, hiányolok belőle egy kis frissességet. Rengetegen használják, nálam ez sem piros pont. Ami nagyon tetszik, az a kis rózsa az üveg nyakán. Ha nagyon sommásan akarnék véleményt írni, a csalódás szót használnám. De van itt hely, úgyhogy hozzáteszem, a lila üveges, bogyós gyümölcsös testvére sem jön be, mindkettő nélkülöz mindenféle kreativitást. Ajándéknak, 16-20 év közötti lánynak jó lehet, ők elszaladgálnak benne suliba, elfújkálják az öltözőben. Lányillat, nem nőillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

fruzsinap

2014. április 26.

Imádom,egyik kedvenc parfümöm.Tartósnak is mondanám,nagyon vidám illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 26.

Imádom,egyik kedvenc parfümöm.Tartósnak is mondanám,nagyon vidám illat :)

candus

2014. április 25.

Nagyon nagyon nagyon imádom! Azt hiszem, hogy 3 évvel ezelőtt a müllerben a 30 ml-es le volt akciózva 12 helyett 5000 Ft-ra és úgy voltam vele, hogy egy próbát megér. Imádom az illatát, olyan kis friss, nőies, könnyed, sokáig megmarad a bőrömön. Már többen megdicsértek, hogy milyen jó illatom van, milyen parfümöt használok. Ez a parfüm egy adu ász, aki szereti a virágos-friss-gyümis illatokat, azoknak ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 25.

May

2014. április 24.

Nőies, könnyed, vidám tavaszias illat. Számomra ez lett a szerelem illata. Aznap mikor először használtam a kedvesem megkérte a kezem. Számomra maradandó illat. :) Imádom! :) Toscana, napsütés, friss tavaszi szellő, séta a szerelmemmel, mosoly, boldogság és szép élmények, emlékek egy üvegbe zárva, számomra ez a Trésor in love. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 24.

laracroft

2014. március 4.

Hát...először mintában rendeltem, beleszerettem. Az üveget illatolva semmitmondó virágillat, de finom, krémes, karamellás illattá olvadt rajtam. Ezen felbátorodva megvettem az üvegest is, de nagyon hamar elillant a varázs. Biztos befolyásolja az időjárás, a kémiám, stb. de valahogy visszaállt a tucatillatok sorába. Nem ébreszti fel az érzékeimet se semmi, egyszerű, hétköznapi virágillat, közepes hatósugárral és közepes tartóssággal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

diana35a

2014. január 30.

Szerintem idősebb nőknek való illat. Nagymamám használta régen :D
Én nem szeretem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 30.

Szerintem idősebb nőknek való illat. Nagymamám használta régen :D
Én nem szeretem...

Orsyna

2013. szeptember 8.

Hmm parfümériában illatoltam, de semmit sem éreztem olyan semmitmondó illat.Jobbra számítottam. ráadásul még a szemembe is belefújtam..:S csak az üveg kinézete miatt 3 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)