Lancôme

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: starkadri, Módosítva: 2015. április 10.

Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8900 Ft

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Ár: 8900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
FÚJÓS! Lancôme Trésor In Love
Ár: 5 ml 1490.- Ft, 10 ml 2790.- Ft (+posta) , Eladó: Burya
Állapot: Új, 5 vagy 10 ml-es fújós, Helyszín: Budapest XIII., fizetés: személyes átvétel, előre utalást követően postán maradó ajánlott levélként vagy FoxPost csomagautomatába
Ár: Csere/megegyezünk , Eladó: Shelly
Állapot: Lsd.a képen, Helyszín: --, fizetés: Foxi
Orsyna

2013. szeptember 8.

Hmm parfümériában illatoltam, de semmit sem éreztem olyan semmitmondó illat.Jobbra számítottam. ráadásul még a szemembe is belefújtam..:S csak az üveg kinézete miatt 3 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

vanillacaramella.sweet

2013. július 23.

Még egyszer tesztelnem kel, mert tetszik is, meg nem is :) Csodás is, meg mégsem. :) Tartóssága elég gyenge volt így elsőre. Update köv.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 23.

banyadék

2013. június 20.

Szerkesztésre szorul a véleményem, ugyanis most, a forróságban fújtam magamra és azt hiszem ez a neki való, legalábbis a bőrömmel most éli igazi életét. Elég egy fújás és intenzíven érződik, nem erősen, nem töményen, finoman, lágyan, ahogy kell.

Szert tettem egy száműzött példányra:) Szép illat lenne, ha érezni lehetne. Rajtam nagyon gyenguska. Az is lehet, hogy a bőrömmel van a baj, mindenesetre többet vártam Lancoméctól ennyi pénzért. Kár. Négy pontot kap a csomagolás és az illat miatt, tartósság hiánya lepontozza őt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 20.

Suniii

2013. május 19.

Imádom ő a kedvencem. Iszonyat finom az illata.Nagyon tartos és én is észleltem az erősödö illatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 19.

florenszita91

2013. május 16.

Nagyon tetszik, tartós az illata, a bőrömön meg néha tusolas utan is erzem. Csak kiveteles alkalmakra hasznalom, hogy minnel tovabb kitartson! Csak ajanlani tudom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

liiilu

2013. május 15.

Olvastam kommentek között, hogy nem marad meg egész nap az illata. Nekem anyukám használja, de konkrétan rajta még fürdés után erősebben érzem, mint reggel, amikor felfújta... Állitólag az a minőségi parfüm, aminek vízre erősödik az illata. Igen, ez a minőségi parfüm tökéletes illattal :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

Natalka

2013. május 13.

Mintám volt belőle, cseppentettem a csuklómra reggel, kíváncsi voltam meddig bírja, milyen rajtam.
Erős, karakteres illat, de nem bántó, vagy zavaró, nagyon finom, nőies. Mégis van benne vmi, ami nekem nem tetszik, talán túl komoly... egy hajszálnyival idősebb nőkön tudnám elképzelni, úgy 30-on felül (mint a YSL Parisienne :)) Viszont nagyon tartós rajtam, mostanában azt vadászom, mert nekem ez számít igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

Bogyóka

2013. május 12.

Rajtam pont ellentétes mint veruciccnál,olyan erős volt rajtam reggeli két fújás utàn is egész nap,a ruhàimon még mosás utàn is kcsit érezhető.Márcsak a töménysége miatt is télen használtam.Szerettem de nekem túl erősnek bizonyult.
50 ml-t vettem a müllerbe tavalyi glamour napokon,félig van az üveg,szívesen megvàlnék tőle áron alul,a blokk is megvan még róla.
Érd: ildee0109@gmail.com
A parfüm elkelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 12.

Érd: ildee0109@gmail.com
A parfüm elkelt.

boghyca

2013. május 11.

Én is ajándékba kaptam egyet....hát először csak egy kis cetlire fújtam, hát úgy nagyon tetszett. Ráfújtam a csuklómra, és ott valami pessedt nyanyaszagúra váltott át..áh mondom ez nem lehet igaz. Na ez a mamóka szag egy 20 percig tartott, és utána annyira kellemes illattá alakult át, hogy meggondoltam magam olyannyira, hogy mégis megtartom. Az én orromnak és bőrömnek inkább őszies tavaszias illat lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

verucicc

2013. április 25.

Hát többet sosem veszem meg, az biztos..
én 14.700-ért vettem 30 ml, a csaj rá akart beszélni a nagyobb kiszerelésre, mondom köszönöm nem, a parfümöket először kicsiben tesztelem, és ha beválik veszek nagyobbat.. Imádom az illatát mind csak úgy kifújva, mind magamon.. Elegáns, nőies, kifinomult, de mégis olyan könnyed..
DE!
Bocsásson meg a világ, de az, hogy egy luxus kategóriás parfüm illata kb. fél órán át lehessen érezhető, na az megbocsájthatatlan.. 30 ml-ert 1 hét alatt használtam el. Egy olcsóbb piaci parfümutánzatnak tovább tart az illata, pedig ezt nem piacon szereztem be, hanem parfümüzletben, tehát nem hamisított.. Azt hittem ennél azért többet várhatok egy Lancome-től. Azelőtt a Miracle-t használtam, na az még 2 nap után is érezhető volt a ruháimon 1 befújás után, de sajnos ahogy változom, már nem bírom elviselni azt az illatot..
2 csillagot azért kap, csak a jó illata miatt, de sohatöbbé ez, és Lancome sem, akkorát csalódtam benne..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

Hát többet sosem veszem meg, az biztos..
DE!

Antioxidánsok: BHT