Lancôme

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: starkadri, Módosítva: 2015. április 10.

Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8900 Ft

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Ár: 8900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
FÚJÓS! Lancôme Trésor In Love
Ár: 5 ml 1490.- Ft, 10 ml 2790.- Ft (+posta) , Eladó: Burya
Állapot: Új, 5 vagy 10 ml-es fújós, Helyszín: Budapest XIII., fizetés: személyes átvétel, előre utalást követően postán maradó ajánlott levélként vagy FoxPost csomagautomatába
Ár: Csere/megegyezünk , Eladó: Shelly
Állapot: Lsd.a képen, Helyszín: --, fizetés: Foxi
lilly77

2013. április 22.

Akinek túl sok a Tresor, bátran próbálkozzon a kistestvérrel, igazi nőies illat, de nem kislányoknak való, hanem igazi nőknek.
Nagyon szépen bontakoznak ki a barackos jegyek, a rózsa, leszáradás után pedig átveszi a helyét egy enyhén púderes alapillat. Érdekes módon, környezetemben több embernek nem tetszett, de engem nem tántorított el, azt hittem ő lesz a következő tavaszi illatom. Amiért végül nem lett az enyém a nagy üveges példány az, hogy tartóssága botrányos, mindössze 1-2 órára korlátozódik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 22.

GlamourAndStyle

2013. március 15.

Óóó Istenem, nem hiába lett Tresor In Love ennek a csodának a neve, ugyanis én magam is IN LOVE-ban vagyok vele, a Lancome illatok közül ő a legkedvesebb számomra, mindig szerves részét képezi a parfümgardróbomnak. :) Az anyaillat '90-ben megszületett kiadásához csak nyomokban hasonlít, azóta pedig már számtalan változata született, de nem térnek el a megszokott vonaltól, ugyanazt hivatott közvetíteni, mint a 90-es években: eredendő nőiességet minden erőltetettség nélkül, bájt és eleganciát. Az In Love egy még modernebb és jóval fiatalosabb illat, leginkább úgy tudnám jellemezni, mintha anya és lánya lennének a Tresorral, de nem kell megijedni, véletlenül sem egy kislányos, komolytalan vattacukorfelhő született 2010-ben általa. Komoly, elegáns és kifinomult, de sohasem rideg, azonosul viselőjével és felerősíti nőiességét akkor is amikor épp farmernadrágban és egy fehér pólóban szaladgál a városban és akkor is, amikor szatén miniruhában domborít. A gyümölcsös akkordokat még pont időben ellensúlyozzák a púderes, rózsás jegyek, pont ezáltal nem válik belőle felejthető, kreáció.
Mindenképp előnyeként hoznám fel azt is, hogy egy másik rózsaszín üveges Lancome illattal ellentétben, ezzel nem fogunk úton-útfélen találkozni (A La Vie est Belle-ről beszélek), itt most nem kezdem el összehasonlítgatni őket és ecsetelni, hogy az In Love mennyivel kiforrottabb és egyedibb, az, hogy belőle nem lett pillanatok alatt mainstream tucatillat szerintem elegendő érv. Minőségi, értéket közvetítő, páratlan alkotás, jelleme és mondanivalója van, amint beköszönt a meleg tavasz legszívesebben mindig és mindenhol érezném, így tényleg a legnagyobb szívvel ajánlom azoknak akik nem tudnak azonosulni a 2013-as tavasz és nyár cukorkatrendjével, valami klasszikusra, de mégis modernre vágynak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

erika81

2013. március 15.

Többször kaptam már mintát belőle, tetszik, tetszik, de nem annyira hogy megvegyem.
Viszont a "nővére" a Midnight Rose az enyém! :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

Viszont a "nővére" a Midnight Rose az enyém! :))

olin

2013. március 14.

Nem nagyon hittem ebben a két újabban, csak az eredetiben, de aztán múlt héten megszagoltam egy Müllerben... beleszerettem én is.
Sikerült is egy tusfürdő-parfüm-testápoló szettet vennem. Sajnos viszont rajtam nem tartós az illata (pedig fújás előtt kicsivel magamra kenek a testápolóból is, hogy tovább maradjon), pedig annyira, de annyira kifinomult, tavaszias... Még messze nem bántam meg hogy az enyém, remélem ha itt lesz az igazi tavasz az illata is tovább marad majd...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

flp.csenge

2013. február 13.

Szerelem első szaglásra :) Nagyon tetszik hogy azért kicsit fanyar és nem az a durván édes és gyümölcsös illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

AnnaM

2013. február 8.

Nőies, egész nap tartós illat.A Midnight Rose is a kedvencek közé tartozik, valamint a klasszikus Trésor:-)))) Ebben az illatban sem csalódtam. A Trésor in Love illatot én nem tudom korhoz kötni, akinek megtetszik viselje csak bátran:-) Meghálálja, ebben biztos vagyok....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 8.

edy

2012. december 9.

Nagyon finom,közte és kistesója Midnight Rose közt vacilálok,az új finomság -La vie est belle pedig Karácsonyi kívánság! Én azt mondom,minden Lancome illat nagyon nőies,aki ajándékozni akar,bátran válassza valamelyiket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 9.

Tory

2012. november 29.

Engem mindig megfog ez a kis virág nyakán és az illata is csodás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

Engem mindig megfog ez a kis virág nyakán és az illata is csodás.

edy

2012. november 26.

Elfogadnék egy üveggel,nagyon nőiesnek találom és imádom az üvegét!Kistestvére Midnight Rose és majdnem az összes Lancome termék nagy-nagy favorit!Nagyon tartósak és igényesen megkomponált illatok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 26.

nafradine

2012. november 15.

Imádom az illatát!A férjemtől kaptam ajándékba.A legnagyobb kiszerelésben vette.Egy darabig még elég lesz! :) Nagyon dögös és nőies illata van!A bőrömet nem bántja egyáltalán!A férjem imádja rajtam!Mi kell még? ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)