Lancôme

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: kisviol, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: virágos-fás pézsma

Fejjegyek: rózsa, málna

Szívjegyek: jázmin, bazsarózsa, cassis, rózsabors

Alapjegyek: pézsma, virginiai cédrus, vanília

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

mizsofia

2017. június 2.

Finom édes-virágos illat, én évek óta ragaszkodom hozzá :) érdekes de a családom nem volt oda érte ennyire mikor a boltban kipróbàlták, viszont ha viselem mindig megkérdezik mi ez a jó parfüm rajtam, úgy tűnik ez a parfüm igazàn a bőrön bontakozik ki . ha elfogy a mostani üveg biztos újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Anne74

2017. május 4.

Érdekes szituáció a történetünk. Addig olvasgattam róla... amíg látatlanul szinte beleszerettem. Megvásároltam. Egy családi amolyan "vásárolgatós nap" után. Az én életem párja nem tudja , hogyha nem használok ki egy parfümöt akkor megválok tőle itt.
A kisfiam az autóban kibontotta , illatozgatta és megszólalt... "Anya ez szuuuupeeer jó! Ezt ne add el!" Hoppá... a mosoly rajtamaradt az arcomon... :)

De az illatról is ejtsünk néhány szót.... Tényleg szuper. Kifinomult, elegáns, nagyon meghatározó illatkompozíció. Érződik szinte minden összetevő.
Ár/érték arányban korrekt.
Nálam tényleg szerelem... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 4.

Ár/érték arányban korrekt.
Nálam tényleg szerelem... :)

narcissus

2017. május 2.

Újabb szerelem...
Ez a csupa-virág, csupa-édesség illat teljesen elvarázsolt. Leginkább a jázmin dominál a bőrömön, és a rózsa, kis vaníliával megbolondítva. Egyszerűen gyönyörű illat, még akkor is, ha már "iskoláskorú". Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 2.

Újabb szerelem...

Papec

Korcsoport: >54
2017. április 30.

Közel 20 éve használom az anya illatot, a Tresor a Férjem számára A Parfüm. Neki szerettem volna kedvezni, gondolván legyen egy új kedvence is, a többi parfümömre ugyanis csak húzza az orrát, finom, finom, de nem Tresor. Szóval tegnap nagy reményekkel fújtam magamra. Enyhe málna illat lengedezett körülöttem kb. két órán át, néha úgy éreztem, na majd most kezd kibontakozni, na most mindjárt kiteljesedik... aztán maradtunk a málna illatnál. Úgy 4 órán át, de már az is csak bőrközelben volt érezhető. Rajtam sajnos nem működik a Lancomenak ez az illata :(

Update : Barátnőm tegnap kipróbálta az én mintámat. Finom illata volt rajta, semmi málna. Mindenféle vaníliás, rózsás, púderes. Nem értem... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 30.

Colette221

2017. április 14.

Az elején olyan kis egyszerűnek tűnik, de ha kibontakozik kellemes, kifinomult illat lesz. :) Nagyon tetszik. Nem bántam meg, hogy beszereztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

encicsipke

2017. március 28.

Nagyon elegáns és kifinomult ez a parfüm, a tartóssága is rendkívüli! Nagyon testes és tömör illat, tavasszal és nyáron nekem abszolút sok, de ősszel és télen tökéletes! Igazán luxus érzetet kelt, az üvege is nagyon nőcis! Számomra a rózsa és a málna illata dominál benne a legjobban. Ezt a parfümöt tudni kell viselni, igazi nőknek való, nem tizenéves kislányoknak. Magabiztosság, céltudatosság, érzékiség, bujaság egy parfümben....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Andrea17

2017. március 7.

A legeslegszuperebb illat, amit valaha próbáltam, pedig eléggé nehéz jó parfümöt találnom. Örök szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 7.

Zember

2017. február 14.

5 éve lassan töretlen a rajongásom/szerelmem iránta. Sokadik üveggel használom el, és eddig még nem csalódtam. Összességében szerintem egy nagyon elegáns, különleges illat. Én előtte nem igazán találtam hozzá hasonlót se. Érdekesen keveredik a rózsa a málnával, és a vanília jegyek is jól kivehetők. Ruhán, kabáton is napokon keresztül érzem az illatát, nagyon jellegzetes. :) Van, hogy csak szagolgatom az üveget itthon... annyira tetszik. Ez az a parfümöm, amit a legtöbben megdicsértek rajtam (legyen az nő vagy férfi) és megkérdezték mit használok. Valóban egy erősebb, inkább őszi-téli illat. Csak dicsérni tudom, 5* !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Doridori

2017. február 6.

Nagyon tetszik ez az illat, de engem baromira emlékeztet az Anna Sui Forbidden Affair-re. Még az összetevőik között is vannak azonosak. Egyébként most hasonlítottam össze őket - van egy üveg Anna Sui-m, s egy 1 ml-s Lancome mintám - így az egyik kezemre az egyiket, a másik kezemre a másikat kentem (fújtam). Az Anna Sui kicsit ribizlisebb, gyümölcsösebb, míg a Lancome kicsit rózsásabb, édesebb. Ám kb. 20 perc múlva alig bírtam megkülönböztetni őket egymástól. Persze, ez csak az én szubjektív véleményem, de egyik a másikának lehetne az utánzata : D : D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 6.

ALettah

2017. január 26.

Alig vártam, hogy végre kipróbálhassam! A rózsa az egyik kedvenc parfüm-összetevőm, sok rózsás illatom van, vágytam egy "súlyosabbra" is. Ez egy erős, határozott, lehengerelő rózsa-málna-feketeribizli illat - számomra túlságosan is erős. El tudnám képzelni magamon, egy szépséges, sötétlila vagy fekete ruhával, feltűzött hajjal, egy soha el nem jövő elegáns bálon. De a hétköznapokra nekem túl sok, túl erős. Egy 15 ml-es kiszerelés továbbra is a kívánságlistámon van, de a teljes kiszerelésre nem lenne szükségem.
Vitathatatlanul szép, minőségi, elegáns illat. Tetszik, szépséges, de nem én vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.