Lancôme

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: kisviol, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: virágos-fás pézsma

Fejjegyek: rózsa, málna

Szívjegyek: jázmin, bazsarózsa, cassis, rózsabors

Alapjegyek: pézsma, virginiai cédrus, vanília

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

blue16

2020. november 18.

Különleges rózsás,málnás,vaníliás illat.Semmivel sem lehet összekeverni, bárhol bárkin felismerném. A hatóköre nagyon erős, kellemesen belengi az egész szobát, még akkor is érezni lehet ha az illető kiment, nem tolakodó illatfelhővel vesz körül,ezért elég 1-2 fújás is.Nagyon tartós még másnap is érezni lehet.Szerintem inkább különleges alkalmakra, elegáns vacsorákra,randikra való hűvösebb időjárásban, bár legszivesebben szignó illatként viselném minden nap.Az üvege szép, elegáns, kis selyem rózsával. Mindenképpen egy must try, must have.Szerintem őt is legendás illatként fogják emlegetni a jövőben mint a Chanel mademoisellet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 18.

canaille

2020. november 12.

Imádom!:) Nekem ő a karácsony illat. :) Tisztán emlékszem, hogy a megjelenésének évében valamelyik ostoba női magazinban (talán Joy) volt belőle egy illatminta...teljesen magával ragadott már akkor is, el is határoztam, hogy ha lesz önálló jövedelmem meg fogom venni magamnak. Teltek -múltak az évek, el is felejtettem, amikor egy Douglas körúton megpillantottam . Megillatoltam és olyan kellemes érzés fogott el, hogy menten meg is vettem. Azóta mindig van belőle itthon. Ennek már 3 éve, de nem tudom megunni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 12.

Szandrushka

2020. november 3.

Egyik kedvencem, amit nem tudok soha megunni. :) Számomra ez a tisztaság illat, nem tolakodó, már elhasználtam belőle több üveggel, most már csak néha fújom magamra különleges alkalmakkor, hogy ne váljon olyan illattá, amit a mindennapi viselethez köthetek. Az üvege nőies, valahogy úgy tűnik, hogy nekem a lilás parfümök jönnek be mostanában, pedig alapvetően nem vagyok oda ezért a színért. :) 5 csillag mindenképpen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

haszi79

2020. október 15.

Rózsás málnás vaníliás finomság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 15.

Rózsás málnás vaníliás finomság.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2020. augusztus 31.

Nagyon szeretem ezt az illatot, finom rózsás, vaniliás, édes gyümölcsös, igazán nőies. Nem túl édes, nem émelyítő. Nem jön szembe folyton az utcán. Nagyon tartós illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

ZoeK

2020. augusztus 16.

Nem írtam még róla véleményt? :O Vagy régen, még egy régi profilommal talán írtam, de ezzel nem... Na mindegy, most muszáj, mert ő ott van a kb. 10 kedvenc illatom között. Fás, füstös, málnás, rózsás. Cédrus és pézsma... ellentétben a pacsulival, amitől szó szerint rosszul vagyok, ezek nagy kedvencek... Ez hülyén hangzik, de nem tudom másképp kifejezni: ez egy sötét illat. Úgy értem, nem kislányos, nem könnyed. Mélysége van. Imádom. Annak ellenére, vagy amellett imádom, hogy egyértelműen a gyümölcsös, esetleg friss, zöld illatok a kedvenceim, nem igazán a nagyon édes, nagyon végzet asszonyás, "dög" illatok. Az üvege... hát csodálatos, mit lehet erről írni?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Barbara5

2020. augusztus 8.

Telitalálat ez az illat! Karácsonyra kaptam. Ha ezzel fújom magam reggel, egész nap lehet érezni rajtam, és imádja a környezetem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

miko02

2020. augusztus 7.

Nagyon szeretem ezt az illatot, és a legtöbb bókot is akkor kapom, ha reggel ezért az üvegért nyúlok.
Gyümölcsös, rózsás, elegáns, telt, de nem nehéz... számomra tökéletes. A legtartósabb valaha, napokig érezni a hajamban, sálamon, kabátomon, mindenen amihez hozzáérek. :-) Az állandó parfümkollekcióm része évek óta, és biztosan az is fog maradni. Az üvege is szép, nekem a rózsa kicsit túl sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

zs001

2020. május 30.

Ezen a hűvös tavaszon sokszor elővettem, és el is használtam a 30 ml-es üvegcsémet. Nagyon szeretem ezt a fás, málnás-rózsás illatot, megnyugtató légkört von az ember köré. Sokan meg is kérdezték, hogy mit használok. A tartóssága rajtam tökéletes, sálamon, hajamon napokig lehet érezni. Számomra különleges illat :-). Az üvege is megkapó szépségű, a kis selyem rózsával a tetején.
Ma fújtam ki az utolsó adagot, és már most hiányzik... Amint tudom, beszerzem, mert ez a parfüm, úgy érzem, soha többet nem hiányozhat a polcomról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 30.

Flami

2020. április 16.

Egyik új kedvencem, lassan elfogy egy 50 ml-es üveg és rendeltem egy 30-ast is.
Gyakran nyúlok érte, finom füstös málnás-rózsa illat. Nincs nagy sillage-a, de tartós, ruhán főleg.
Többen megdicsérték már, férfiak is, nők is.
Kis szolid parfüm, nem egy nagyvad, de megbízhatóan jelen van. Nőies, csajos, pont jó, mindig jó érzés, ha aznap ezt fújtam.
Szép az üvege.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 16.

Egyik új kedvencem, lassan elfogy egy 50 ml-es üveg és rendeltem egy 30-ast is.
Többen megdicsérték már, férfiak is, nők is.
Szép az üvege.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.