Lancôme

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: kisviol, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: virágos-fás pézsma

Fejjegyek: rózsa, málna

Szívjegyek: jázmin, bazsarózsa, cassis, rózsabors

Alapjegyek: pézsma, virginiai cédrus, vanília

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Lancôme Trésor Midnight Rose fújós
Ár: 3 ml 1500 Ft + postaktg , Eladó: Lin
Állapot: Üveg fújósba átfújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás beérkezése után postázom

Panji

2014. szeptember 3.

A második üveget vettem meg, nem tudok az én orromnak finomabb illatot elképzelni! Édes, meleg, testes, körülölel, Ilyen illata lehet egy téli mesének :-) Megdöbbentően tartós, az egyetlen eddigi olyan illat, ami miatt idegenek kérdezgettek ha megérezték rajtam. Szerintem még hosszú évtizedekig leszünk jó barátnők. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 3.

nikol

2014. augusztus 22.

Már használom egy ideje, így bátran írok róla véleményt. Először is kifejezetten élvezem ha megérzem magamon, ami feltétlen jót jelent.:)Nem érzem nehéz illatnak, egyszerűen nem szabad vele túlzásba esni. Nekem kb. fél óra elteltével jobban tetszik mint kifújáskor, kicsit édes, de mégis szappanos, finom és cseppet sem émelyítő.Valóban friss és édes egyszerre. Ha 38-40 fokban nem is, de egy kellemes nem kánikulai nyári napon szerintem simán használható.Bár személy szerint , nekem ez inkább téli parfüm.Remélem sokáig szeretni fogom! Igen tényleg egy isteni mágikus nektár ! :)
Update: Ma egy kicsit nosztalgiáztam mivel elég hűvös van este (mintha nem is nyár lenne) és hirtelen megkívántam, pedig ez a téli illatom.Hát azt hiszem csak ezért várom majd a telet.:)) Imádtam télen, ahogy a fagyos időben néha megéreztem magamon, ezt az isteni finom illatot.Egy csepp édes mágikus nektár a zord hidegben!!! Imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Barack

2014. augusztus 22.

Hát ez nagyon nem! Tényleg tartós, feltűnő, de számomra nem jó értelemben. Ez is olyan, hogy már rég nincs ott a viselője, de tudom, hogy járt ott. Nem tudom megmagyarázni hogy mi az ami ennyire nem jön be rajta. A málnás nyitása még csak-csak, de a leszáradása elviselhetetlen számomra. Vaníliát pl. egyáltalán nem érzek benne. Elajándékoztam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

ponikiralylany

2014. augusztus 19.

Örök Szerelem! Megdöbbentően tartós és feltűnő illat! Ahhoz képest, hogy edp még elég baráti az ára. Már a harmadik üvegnél tartok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

p.patri92

2014. augusztus 5.

az örök kedvenc...<3 a legjobb! tartós, isteni illat, már 3 üveggel feléltem .. imádnivaló, kincs :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

claudia.nyilas

2014. július 9.

A kedvenc parfümjeim egyike. Én tavasztól őszig szoktam leginkább használni, csak jót tudok róla mondani, és még tartós is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

monika.t

2014. június 30.

Ő és a Tresor in Love örökös kedvencek. Ez számomra kicsit nehezebb, édesebb illat inkább télen vagy esti alkalmakkor jó használni. Tartós és különleges illat. Akkor érdemes megvenni amikor szettben kapható, mert úgy az ára barátibb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 30.

Bnemrita

2014. június 30.

Nagyon tetszik. Édeskés, gyümölcsös illat, tartós, mert a jobb csuklómon a kipróbálás után (este 6) még hajnalban is éreztem, pedig fürödtem is. Szeretnék egyet. Hátha hoz a Jézuska.... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 30.

fille.tressee

2014. május 27.

Nagyon imádom ezt az illatot! Pumpás kiszerelésben van, ezért nem nagyon hordozom, de nagyon szeretem!! Sajnos nem olyan tartós, mint amit ezért az árért elvárnék, de az illata imádnivaló!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Edeenci08

2014. május 21.

2 üvegcsével fogyasztottam el, toplistás nálam, nagy valószínűséggel újra fogom venni. Különleges, tartós, dekoratív csomagolás. Szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 21.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.