Lancôme

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: kisviol, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: virágos-fás pézsma

Fejjegyek: rózsa, málna

Szívjegyek: jázmin, bazsarózsa, cassis, rózsabors

Alapjegyek: pézsma, virginiai cédrus, vanília

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Lancôme Trésor Midnight Rose fújós
Ár: 3 ml 1500 Ft + postaktg , Eladó: Lin
Állapot: Üveg fújósba átfújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás beérkezése után postázom

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Bibus

2013. december 4.

Legkedvesebb téli illatom ez a parfüm, igazán nőies rózsás illat. Édesapámtól kaptam tavaly ősszel, igazából emiatt is ennyire kedves a szívemnek. Legszívesebben esti programokra használom, szerintem a téli estékhez illik leginkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 4.

Madi

2013. december 3.

Tavaly karácsonyra ajándékcsomagban vettem magamnak, kellemes nőies illat, de mégsem olyan felejthetetlen, mint egy Nina Ricci. Én egy pár hónap után picit meg is untam. A kézkrémjét viszont nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

bbertie

2013. november 17.

Egy az egyben Lush Creamy Candy habfürdő-Rock star szappan illat.Cukorkás, de mégsem a vattacukor kategória. Én is őszi-téli illatnak ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 17.

reku87

2013. november 17.

Én szettben vettem meg, a 30 ml- es parfüm mellé tusfürdő és testápoló volt. Árilag ugyanannyi volt a szett, mint a parfüm magában, így jobban megérte. Ráadásul a szülinapomra kapott kuponomat is beváltottam, így + a kártyámmal járó kedvezménynek köszönhetően 42 € helyett 28 €- ért vehettem meg. Az illata nagyon tetszik, de csak téli időszakban tudom elképzelni, nyáron már sok lenne nekem. A Lady Gaga Fame után ez a 2. kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.

zsanee84

2013. november 15.

fincsi illata van,nem túl tolakodó
azért kap tőlem 3 csillagot,mert sajnos nem tartós az illata

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 15.

fincsi illata van,nem túl tolakodó
azért kap tőlem 3 csillagot,mert sajnos nem tartós az illata

zimányiréka

2013. november 8.

Na kellett pár hét amíg megbékéltünk egymással. Mivel nem vette meg senki, ezért úgy döntöttem, hogy kibékülünk. És tényleg, a nyár elmúltával megszerettem. Ami jó, hogy nem jön szembe mindenkin. Egészen egyedi illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

Wildcat75

2013. november 4.

Imádom télen ezt az illatot!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 4.

Imádom télen ezt az illatot!!!!

natasha

2013. október 20.

Nem tudok nagy magasztos prédikációkat írni a parfümökről,igazán nem is értek hozzá,nem is érdekel semmi csak az h tetszik e meg h meddig érzem az illatát.
Nem célirányosan betévedtem a Müllerbe,szagolgattam,megtetszett ez az illat, be is fújtam magam vele,eleinte bűzölögtem tőle,mint nagypapa húsvéti kölnije,aztán rá egy órára kb mintha nem is használtam volna. Volt,nincs. Számomra ez méregdrága,ahhoz képest amit tud,ja és az egyik Naomi Campbell parfümnek is ugyanilyen szinte az illata. Cat Deluxe at night aszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

_-Mia-_

2013. október 6.

Rajtam nagyon furán viselkedik. Pár órát nagyon finom, édes, rózsás, kacér. Aztán átfordul egy olyasmi illatba, mint az Omnia Cristalline. Nem értem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

beauty.squirell

2013. október 5.

Lancome tanácsadáson voltam az Arénában és szóba kerültek az illatok is. Barátnőm édesillat párti (Trésor in Love van neki) számomra viszont a fanyarabb, savanykás illatok jönnek be. Nos, ő egy ideális őszi-téli variáció erős felütéssel majd feketeribizlivel, málnával (ribizlivel?), tartós illatfelhővel és a "magabiztos, tudatos de érzékeny nő" hatással. Tetszik bár 50ml 20ezerért kissé borsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 5.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.