Lancôme

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: kisviol, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: virágos-fás pézsma

Fejjegyek: rózsa, málna

Szívjegyek: jázmin, bazsarózsa, cassis, rózsabors

Alapjegyek: pézsma, virginiai cédrus, vanília

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Lancôme Trésor Midnight Rose fújós
Ár: 3300 , Eladó: Shine83
Állapot: 10ml., Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott postán maradó
Ár: 8000 , Eladó: gergan
Állapot: Használt, Helyszín: Komló, fizetés: Előre utalás után postázom

Mirror

2012. február 19.

Én imádom. Nagyon finom gyümölcsös, vaníliás illata van és egész nap érzeni lehet:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.

reny

2012. február 16.

én is a glamourba illatoztam,szivesen kipróbálnám :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 16.

én is a glamourba illatoztam,szivesen kipróbálnám :)

bendee91

2012. január 30.

Glamourba volt egy kis minta foyladek belole. Annyra finom, malnas...pedig nem szeretem az edes parfumoket, de ez eszmeletlen jo. Csak kar hogy ennyire draga.:(((( Pedig megvennem.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 30.

csillabo

2012. január 24.

Eleinte nem tetszett. Mostanra annyira megszerettem ,hogy nem birom abbahagyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

Eleinte nem tetszett. Mostanra annyira megszerettem ,hogy nem birom abbahagyni.

kismag

2012. január 19.

Nálam telitalálat. Egész nap érezni akarom. Imáááádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 19.

Nálam telitalálat. Egész nap érezni akarom. Imáááádom

emito

2012. január 13.

Nagyon tartós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 13.

Nagyon tartós illat.

GeoNautic

2012. január 6.

Hm, hát nemrégiben én is boldog tulajdonossá avanzsáltam, és e minőségemben igyekszem véleményt alkotni, ami ezúttal nem is olyan egyszerű, mint más parfümök esetében. Nálam ez az illat abszolút a két véglet - megéltem már úgy, hogy pont belepasszolt az aznapi hangulatomba a viselete és mint boldogságburkot hordoztam egész napon át, máskor meg majd' megőrültem tőle, annyira erősnek éreztem, és az istenért sem tudtam lemosni a bőrömről, mit neki fürdés, testápolózás, továbbra is ott pompázott, egész másnap reggelig! Mindenesetre azt a tanulságot vontam le, hogy nagyon meg kell gondolnom, valóban ezt szeretném-e viselni egész napon át, mert igen erőteljes tud lenni, és ha én meg épp gyengédebb hangulatomban vagyok, megy a harc köztünk rendesen. :) Lényeg a lényeg: ajándékba kaptam, tetszik, el fogom használni (előbb-utóbb), de venni nem fogok.

(Ja, és még valami: annyian írjátok, hogy "a kukában landolt" egy termék, amit mások esetleg szeretnek - nem lenne megoldás, ha ezeket lehetne egymás közt csereberélni, odaajándékozni? Bocs az offért, csak felmerült bennem már egy ideje.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 6.

Marcsi Kincsesládikája

2012. január 5.

Nagyon finom illat és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

Nagyon finom illat és tartós.

asszembocicsoki

2011. december 30.

Én imádom! Gyümölcsös, de nem túl édes. Tényleg a fiatalabb korosztálynak való, elég kihívó. : ) Az eddigi legtartósabb parfümöm! Én is a Mülleres csomagban kaptam karácsonyra, a Lancome szempillaspirál egy álom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 30.

bogca93

2011. december 28.

Sajnos a Trésor in Love után semmi érdekeset vagy különlegeset nem éreztem rajta, így inkább annál maradok:) Osztálytársamon majdnem minden nap érzem ezt az illatot és valahogy nem az én világom. Nem érzem különlegesnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 28.

Antioxidánsok: BHT