Lancôme

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: kisviol, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: virágos-fás pézsma

Fejjegyek: rózsa, málna

Szívjegyek: jázmin, bazsarózsa, cassis, rózsabors

Alapjegyek: pézsma, virginiai cédrus, vanília

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

berry87

2012. szeptember 24.

Születésnapomra kaptam ezt a parfümöt, már nagyon régóta szemezgettem vele. Nagyon finom, édes és gyümölcsös az illata, de sajnos nem tartós. Legalábbis pár óra múlva egyáltalán nem érzem, pedig rendesen fújok magamra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

amarcord

2012. szeptember 8.

rendszertelenül használom, és akkor vidám illatként is hat, de nap mint nap sajnos nem szeretem magamon érezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 8.

szgabrielle

2012. július 22.

Nővéremnek van ilyen parfümje, nagyon kellemes illata van, ha keveset fúj az ember... De Ő sajnos hajlamos túlzásokba esni, és olyankor már-már émelyítővé válik az illata számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

Kormios

2012. július 8.

Én szeretem..nem ez a nappali alapparfümöm ugyan, ahhoz kissé erős, estére, különleges alkalmakkor viszont rá esik a választásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

stella07

2012. július 3.

nagy szerelemnek indult, hullámzó a kapcsolatunk, van amikor túúl sok, máskor meg imádom. Napról napra változik a viszony(: Érdekes a tartóssága is. Van amikor reggeltől estig kitart, máskor meg nem. Nem is értem. Csak azért adok 4 csillagot mer nagyon nehezen tudtam beszerezni. Állandóan hiányos volt a készlet..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

ancsibancsi

2012. június 11.

Elsőre teljesen odavoltam érte. Nekem a feketeribizli érzik nagyon a bőrömön. Most, hogy 2-3 hónapja használom, egyre kezdi elveszíteni az érdekességét. Hamar elillan az illata, egyáltalán nem tartós, amit azért elvárna az ember egy EDP-től. Egyébként nem rossz, tetszik. De ez az a parfüm, amit nem fogok újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

kisviol

2012. április 19.

Nagyon szeretem az édes illatát és sokáig megmarad az illata! Nagy kedvencem lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 19.

norci

2012. április 14.

Alapvetően nem szeretem az édeskés-gyümölcsös illatokat, viszont ez nagyon bejött. Télen tökéletes volt, talán túl intenzív is (hajmosás után is kiérzem a hajamból), nyárra viszont nem tudom elképzelni, a hőségben szerintem megfulladnék tőle. Mindenesetre nagyon óvatosan kell vele bánni, mert nagyobb mennyiségben szerintem iszonyatosan tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

tamimaci

2012. április 12.

Hosszas tépelődés után beruháztam rá. és nem bántam meg!
Isteni illata van, friss virágos-gyümölcsös, nem tolakodóan édes, pont ilyet kerestem hónapok óta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 12.

Hosszas tépelődés után beruháztam rá. és nem bántam meg!

Vick

2012. március 29.

Legistenibb parfüm, ami valaha rajtam volt...igaz még csak teszterként próbáltam párszor, de baromi tartós, napokig érezni a ruhán. Első számú lett a kívánságlistámon. ♥

Update: Megkaptam szulinapomra a férjemtől, azóta csak ezt használom! :) Ha reggel befújom magam, még este is érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 29.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.