Lancôme

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: kisviol, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: virágos-fás pézsma

Fejjegyek: rózsa, málna

Szívjegyek: jázmin, bazsarózsa, cassis, rózsabors

Alapjegyek: pézsma, virginiai cédrus, vanília

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Lancôme Trésor Midnight Rose fújós
Ár: 3300 , Eladó: Shine83
Állapot: 10ml., Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott postán maradó
Lancôme Trésor Midnight Rose fújós
Ár: 3 ml 1400 Ft + postaktg , Eladó: Lin
Állapot: Üveg fújósba átfújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás beérkezése után postázom

bogca93

2011. december 28.

Sajnos a Trésor in Love után semmi érdekeset vagy különlegeset nem éreztem rajta, így inkább annál maradok:) Osztálytársamon majdnem minden nap érzem ezt az illatot és valahogy nem az én világom. Nem érzem különlegesnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 28.

mellesleg

2011. december 4.

Már régóta nézegetem, és nemrég meg is leptem magam vele, ráadásul a Müllerben csomagban is kapható, amihez van egy mini Lancome szemceruza és egy mini Hypnose spirál is :) Egem már az ajándékcsomi doboza is megfogott, és ez a pici rózsa, imádnivaló :) Nagyon nőies és szexi, mégis játékos, kacér illat. Nagyon tartós, a férjem még másnap reggel is érezni vélte rajtam, pedig fürödtem ám :) A bőrömön először a bogyós gyümiket lehet érezni, azután fokozatosan előbújik az intenzív rózsa illat, később pedig a vanília is előbukkan, és meleg, édes illattá csendesül. Engem körbeölel ezeken a hideg téli napokon, imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 4.

Ella

2011. december 2.

A Trésor után nem hittem, hogy tetszeni fog, de... Lenyűgözött! Fiatalos, őszi-téli illat. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 2.

Minike

2011. december 1.

Finom édes illat, pont az én ízlésvilágom. Bár parfümnél szerintem nagyon szubjektív, hogy kinek mi válik be. Erről szerintem nincs is értelme véleményezni. De inkább a fiatalabb korosztálynak javasolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 1.

Joan

2011. november 27.

Finom illat, nem túl különleges, de valahogy mégis tetszett magamon. Csak az a bajom vele, hogy nagyon hamar eltűnt az illat, pedig többször is kipróbáltam magamon. Már a ruhám ujján se éreztem néhány órával később...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 27.

orchidea8627

2011. november 23.

Nekem nagyon tetszik ez az illat, kicsit olyan mint a finomított változata a másik nagy téli kedvencemnek (Black XS). Bogyós-gyümölcsös, nagyon csajos, tartós illat, tegnap fújtam a mintából a fülem mögé és még ma is meg-megcsapott az illata. Biztosan beszerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 23.

ritaszeged

2011. november 14.

Hát nekem nem nyerte el a tetszésemet, semmi extra nincs benne, eredi bogyós gyümölcs mix illat :S lehetett volna egy kicsit izgalmasabb is az egész :D de persze nem rossz illat de nem erre számítottam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 14.

solyaorsolya

2011. október 22.

A reklámkampány kíváncsivá tett, főleg,hogy az illatkomponens virágos gyümölcsös mégsem érzed magad nagy műgyümölcsnek. Először gyümölcsös majd fokozatosan kibontakozik a virágos édes vonal. Szívesen beruháznék egyre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 22.

guccigirl

2011. október 21.

Alapvetően nem az én világom ez a romantikus-lányos-tündérkék között szaladgálós illat, de ezt valahogy nagyon megszerettem. Kellemes, tartós illat, hétköznapokra is jó kis mennyiségben, de alkalmakra is bevethető. (Őszintén szólva a kis rózsa miatt kezdtem el nézegetni anno...nekem egy ilyennel bármit el lehet adni, a marketingesek álma vagyok. :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 21.

paniti_melinda

2011. október 20.

Nemsokara tervezem megvenni mert az illatat egyenesen imadom.Regota szemezek mar vele,csak az ara kicsit borsos.Ugy erzem o lesz a kovetkezo kedvenc:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 20.

Antioxidánsok: BHT