Lancôme

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: kisviol, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: virágos-fás pézsma

Fejjegyek: rózsa, málna

Szívjegyek: jázmin, bazsarózsa, cassis, rózsabors

Alapjegyek: pézsma, virginiai cédrus, vanília

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
FÚJÓS! Lancôme Trésor Midnight Rose
Ár: 5 ml 1790.- Ft, 10 ml 3100.- Ft , Eladó: Burya
Állapot: Új, 5 vagy 10 ml-es fújós, Helyszín: Budapest XIII. Göncz Árpád városközpont (korábban Árpád híd metróállomás), fizetés: Személyes átvétel
Lancôme Trésor Midnight Rose fújós
Ár: 3300 , Eladó: Shine83
Állapot: 10ml.frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott postán maradó

orsi22

2019. március 18.

Ma rendeltem meg Notinorol :D nagyon remélem, hogy több használat után is oda leszek érte. Bevallom csak douglasban fújtam magamra pár “cseppet”, mert elfelejtettem befújni magam itthon :D és annyira megfogott ez az illat, de nem akkor ott az üzletben, mert amugy eredetileg La Nuit-ból akartam magamra fújni amim van, de ki volt épp fogyva a tester és gondoltam akkor legyen ez.. tetszett finom kis édes mégis olyan fűszeres pont mint amim van .. majd itthon a kabátom mellett elmenve mindig megcsapott az illata és akkor jöttem rá, hogy nekem kell egy ilyen :D lehet vicces a történet, de emiatt rendeltem meg ma. Oda és vissza vagyok érte. Alig várom megérkezzen.
Ha megérkezett a parfüm és lesz valami új véleményem még visszatérek upolni!

UP: imádom :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Ha megérkezett a parfüm és lesz valami új véleményem még visszatérek upolni!

UP: imádom :D

erzsebet0304

2019. február 6.

Valami Isteni,olyan auråt ad,amiben nagyon kellemesen érzem magam.Kicsi målna,kicsi rózsa fås jegyekkel,szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 6.

Mumus30

2019. február 3.

Nem mai darab ez a parfüm, viszont én csak pár éve figyeltem fel rá igazán. Hamarabb kellett volna! Régen viseltem magamon ennyire tartós parfümöt! Nagyon-nagyon sokáig megmarad bőrön. A rózsát nagyon szeretem benne, és nem pusztítóan édes "szagot" húz maga után. Nem tolakodó, pont jó. Szerintem nappalra és estére is jó választás, nekem inkább a hidegebb időjáráshoz passzol. Az illat kicsit hasonlít a Bvlgari Omnia Coralhoz, ebben is van pézsma és virgíniai cédrus. Az anyaillatot, a sima Tresort nagyon nem szeretem, ezt viszont imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Asianlover

2019. február 2.

2019. február: idén megint trendi a málna-rózsa kombináció, ezért szeretném updatelni, hogy nálam még mindig ez az illat a kategória győztese! Minden idei újdonságot simán lefőzött :)

2017. december: 5 millis teszter után végre a kezemben a 30 millis kiszerelés! Kedves kis férjem meghozta Németországból. Alig várom már a nyarat! (Rajtam ez az illat is fordítva működik :S totál fanyar, igazi kánikulába való frissítőszer)

2017. szeptember: Wow! Hogy is kerülhetett el ez az illat ennyi ideig? Nem egy mai darab, nekem mégis csak ma került a kezemre egy fújás erejéig az egyik parfümériában. Nagyon kellemes meglepetés: fanyar, éles, málnás-virágos illat. Rajtam abszolút nem édes vagy nehéz. Nagyon tartós. Meglátjuk, hogy alakul a kapcsolatunk... ígéretes kezdet :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

visiblydifferent

2019. január 25.

Mély, nőies, különleges - ez a téli időszakokban a kedvenc parfümöm, szerintem egyértelműen őszi/téli illat. Kifejezetten tartós, bőven kitart reggeltől estig, hab a tortán, hogy gyönyörű az üvege.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

Lencseee

2019. január 11.

Es letezik olyan Lancome, ami nalam 5 csillagos. Van benne egyediseg az en szamomra. A rozsa illatat nem szeretem altalaban a parfumokben, mert valahogy olyan borsos, szuros az orromnak. De ebben megvan valami harmonia, amivel en eddig nem talalkoztam. Nem "tucatjellegu";-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

katalara

2018. november 12.

Ajándékba kaptam egy éve, végre sikerült elhasználnom. Nem volt nagy kedvencem, hamar meguntam az illatát - igaz ez nem a parfüm hibája. A barátom nagyon szerette rajtam, nekem a végére túl sok lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Nenuka

2018. november 10.

Nem véletlen a Lancome az egyik kedvenc brandem... ez is egy erős 4es illat, de a szép emlékek miatt 5öst adok rá, bár így 30 felett már nem ezt venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

Kori

2018. november 10.

Annyira vágytam rá, még amikor megjelent emlékszem a magazinokban, a tv reklámokban, és hát... Emma Watson reklámozta, akiért akkor a Harry Potter filmek miatt rajongtam, ma pedig már egész más miatt nézek fel rá… 🙂 De akkor, 16 évesen eszembe sem jutott, hogy én ezt megveszem huszon akárhány ezer forintért. 😃
Szóval a Lancôme Trésor Midnight Rose… beleszerelmesedtem az üvegébe, és abba, amit mögé képzeltem. Aztán ez az egész szépen feledésbe merült. (Érdekes...sosem próbáltam ki a drogériákban/parfümériákban, egyszer sem.) Sok év eltelt, míg nem jött piacra egy utánzat. Gondoltam megvárom, amíg lesz róla vélemény, mégis milyen az eredetihez képest. És akkor megkaptam egy kedves ismerősömtől a saját Lancôme illatát, néhány fújás hiányzott csak belőle. Alig vártam, hogy egyedül lehessek, és végre kipróbálhassam. Este, zuhanyzás után, lefekvéshez készülődve gondoltam, na most...Most fújok néhányat és ezzel az illattal fogok elaludni. ÉS… akkor jött a pofon, de jó nagy, rózsás-málnás-fás pofon volt az. Ez a Trésor Midnight Rose, az én Midnight Rose-om? Ez most komoly?😢

A hőn áhított illat mégsem az, aminek hittem. Én akkor azt hatalmas csalódásnak éltem meg.
Mint, amikor őrülten oda vagy valakiért (inkább csak azt hiszed 😉), pedig egyáltalán nem is ismered, de biztos vagy benne, hogy Ő kell neked. De mégsem lépsz, bár titkon nagyon vágyódsz utána. Aztán valami csoda vagy véletlen? folytán valahogy sikerül megismerkedni vele. És rádöbbensz, hogy NEM, de nagyon nagyon NEM. 😔
Számomra egyértelmű csalódás, de ez persze nem az illat hibája. Alapvetően (az utóbbi néhány év öntudata óta) nem rajongok a rózsás illatokért, annak idején nem tudom, hogy lett volna, hiszen nem is volt hasonló a gyűjteményemben.
Számomra csak a rózsa és a málna uralkodik egy halk, hűvös fássággal a háttérben...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Nina1205

2018. november 7.

Ajándékba kaptam, az üveg, az egész fekete-lila vonal alapján kellene is szeretnem, de mégsem megy. Elegáns, drága illat papíron, de rajtam nem működik. Kifejezetten bántó citromos, hát ki kell mondani, szúnyogriasztó szagú és később sem szelídül. Cserébe rettenetesen tartós, 10-12 óra után még mindig éreztem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.