Lancôme

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: kisviol, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: virágos-fás pézsma

Fejjegyek: rózsa, málna

Szívjegyek: jázmin, bazsarózsa, cassis, rózsabors

Alapjegyek: pézsma, virginiai cédrus, vanília

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Lancôme Trésor Midnight Rose fújós
Ár: 3300 , Eladó: Shine83
Állapot: 10ml., Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott postán maradó
Ár: 8000 , Eladó: gergan
Állapot: Használt, Helyszín: Komló, fizetés: Előre utalás után postázom

Asianlover

2019. február 2.

2019. február: idén megint trendi a málna-rózsa kombináció, ezért szeretném updatelni, hogy nálam még mindig ez az illat a kategória győztese! Minden idei újdonságot simán lefőzött :)

2017. december: 5 millis teszter után végre a kezemben a 30 millis kiszerelés! Kedves kis férjem meghozta Németországból. Alig várom már a nyarat! (Rajtam ez az illat is fordítva működik :S totál fanyar, igazi kánikulába való frissítőszer)

2017. szeptember: Wow! Hogy is kerülhetett el ez az illat ennyi ideig? Nem egy mai darab, nekem mégis csak ma került a kezemre egy fújás erejéig az egyik parfümériában. Nagyon kellemes meglepetés: fanyar, éles, málnás-virágos illat. Rajtam abszolút nem édes vagy nehéz. Nagyon tartós. Meglátjuk, hogy alakul a kapcsolatunk... ígéretes kezdet :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

visiblydifferent

2019. január 25.

Mély, nőies, különleges - ez a téli időszakokban a kedvenc parfümöm, szerintem egyértelműen őszi/téli illat. Kifejezetten tartós, bőven kitart reggeltől estig, hab a tortán, hogy gyönyörű az üvege.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

Lencseee

2019. január 11.

Es letezik olyan Lancome, ami nalam 5 csillagos. Van benne egyediseg az en szamomra. A rozsa illatat nem szeretem altalaban a parfumokben, mert valahogy olyan borsos, szuros az orromnak. De ebben megvan valami harmonia, amivel en eddig nem talalkoztam. Nem "tucatjellegu";-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

katalara

2018. november 12.

Ajándékba kaptam egy éve, végre sikerült elhasználnom. Nem volt nagy kedvencem, hamar meguntam az illatát - igaz ez nem a parfüm hibája. A barátom nagyon szerette rajtam, nekem a végére túl sok lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Nenuka

2018. november 10.

Nem véletlen a Lancome az egyik kedvenc brandem... ez is egy erős 4es illat, de a szép emlékek miatt 5öst adok rá, bár így 30 felett már nem ezt venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

Kori

2018. november 10.

Annyira vágytam rá, még amikor megjelent emlékszem a magazinokban, a tv reklámokban, és hát... Emma Watson reklámozta, akiért akkor a Harry Potter filmek miatt rajongtam, ma pedig már egész más miatt nézek fel rá… 🙂 De akkor, 16 évesen eszembe sem jutott, hogy én ezt megveszem huszon akárhány ezer forintért. 😃
Szóval a Lancôme Trésor Midnight Rose… beleszerelmesedtem az üvegébe, és abba, amit mögé képzeltem. Aztán ez az egész szépen feledésbe merült. (Érdekes...sosem próbáltam ki a drogériákban/parfümériákban, egyszer sem.) Sok év eltelt, míg nem jött piacra egy utánzat. Gondoltam megvárom, amíg lesz róla vélemény, mégis milyen az eredetihez képest. És akkor megkaptam egy kedves ismerősömtől a saját Lancôme illatát, néhány fújás hiányzott csak belőle. Alig vártam, hogy egyedül lehessek, és végre kipróbálhassam. Este, zuhanyzás után, lefekvéshez készülődve gondoltam, na most...Most fújok néhányat és ezzel az illattal fogok elaludni. ÉS… akkor jött a pofon, de jó nagy, rózsás-málnás-fás pofon volt az. Ez a Trésor Midnight Rose, az én Midnight Rose-om? Ez most komoly?😢

A hőn áhított illat mégsem az, aminek hittem. Én akkor azt hatalmas csalódásnak éltem meg.
Mint, amikor őrülten oda vagy valakiért (inkább csak azt hiszed 😉), pedig egyáltalán nem is ismered, de biztos vagy benne, hogy Ő kell neked. De mégsem lépsz, bár titkon nagyon vágyódsz utána. Aztán valami csoda vagy véletlen? folytán valahogy sikerül megismerkedni vele. És rádöbbensz, hogy NEM, de nagyon nagyon NEM. 😔
Számomra egyértelmű csalódás, de ez persze nem az illat hibája. Alapvetően (az utóbbi néhány év öntudata óta) nem rajongok a rózsás illatokért, annak idején nem tudom, hogy lett volna, hiszen nem is volt hasonló a gyűjteményemben.
Számomra csak a rózsa és a málna uralkodik egy halk, hűvös fássággal a háttérben...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Nina1205

2018. november 7.

Ajándékba kaptam, az üveg, az egész fekete-lila vonal alapján kellene is szeretnem, de mégsem megy. Elegáns, drága illat papíron, de rajtam nem működik. Kifejezetten bántó citromos, hát ki kell mondani, szúnyogriasztó szagú és később sem szelídül. Cserébe rettenetesen tartós, 10-12 óra után még mindig éreztem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Anheszenamon

2018. november 5.

Update: Azóta ez lett az egyik kedvenc illatom. Most is van itthon belőle egy 5 ml-s fújósom. Elég 2-3 fújás és hosszú órákon át érezhető az illata. Számomra ez egy nőies, de játékos, finom illat. Abszolút érezhető benne a gyümölcs és a rózsa. Nappali viselésre tökéletesen alkalmas, bár én esti programhoz is simán hordanám.

2015.11.29.Tegnap kipróbáltam a Müllerben, fújtam a csuklómra és a sálamra. Először még mondtam is a férjemnek, hogy nem dobok hátast ettől az illattól. Semmi különleges. Aztán ahogy kezdett elillanni a kezdeti erős illat, úgy vált egyre inkább csábító, nőies illatkompozícióvá. Közöltem is a drágámmal, hogy megvan a karácsonyi ajándékom, ne is gondolkozzon tovább :) Szerencsére neki is tetszett rajtam az illat, ami egyébként meglepően tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 5.

Vaslady

2018. október 25.

2013. november 4.
Vanilia édes nyitányával kezd az illat,fekete ribizli savanyúsága,málna illata,és igen egy csepp finom illatos rózsa.
Ugy tökéletes,ahogy van,tartósságával is minden rendben,télre ajánlom vagy őszre,pontosan a mostani időjárásban is megfelelő,picit emeli a nap hangulatát,az esős búskomor délutánt.
Komolyan mondom,hogy pici tömjént is érzek benne,mintha templomban lennék :-D de ez csak még tökéletesiti,az amugy is tökéletes kompoziciót.
2016.11.14
Huh,nem is volt egyszerű,visszakeresni a véleményemet :-D
Elég sok a hozzászólás,ezek szerint,sok emberben megmozgatott valamit...az illat.
Érdekes visszaolvasni a 2 évvel ezelőtti véleményemet.
Teljesen máshogy gondolom.
Rózsás-füstös-tömjénes illat,vanilia alapon,erős málna hatással.
Tetszik,hogy a füstösség megmarad,és szivesen viselném,de szintén csak és kizárolag télen.
És hétköznap is,nem kellene hozzá alkalom,vagy ünnep.
Emlékeztet a Parisienne extreme-re,és az Abyan for Her illatra.
De tőlük,mélyebb teltebb illat.
Nem csodálkozom hiszen mindhárman a virágos-fás-pézsma illatcsaládba tartoznak,ami a kedvenc illatcsaládom,ebből a fajtából kerül ki a legtöbb illatom.
Azért hihetetlen,hogy az ember mennyire máshogy tud vélekedni,évekkel később ugyanarról az illatról.
Változunk,mások az igények,más tetszik,vagy csak egyszerűen újra beleszeretünk a régi(vagy rég nem használt)illatainkba.
Nekem még csak mintám van,de veszek egy nagyobb kiszerelést. :)
2016.11.21
Annyira akartam,hogy ma haza is jött velem,persze akciósan 30ml-32.90 euróért.
Ugy örülök neki!
Természetesen,az első utam,a barátnőmhöz vezetett,bár nem dicsekedtem neki.
Hogy miért?
Mert nála,az illat kategoria,kimerül a Versace-bright crystalban,amit egész évben használ,csak ezt és évek óta.
Mégis furdalta az oldalát,és amikor elővettem a dobozából,belebolondult az üvegébe.
Eddig,és mióta ismerem,még 1 parfümöm sem tetszett neki...mindenkiben talált kivetni valót.
Épp ezért ovatosságból,felajánlottam,hogy papirra fújom....
De csak nézte elkerekedett szemekkel az üveget,és csuklóra kérte...ám legyen
Nem hiszitek el,de tetszett neki,ez első perctől,és 3 óra mulva is...
Még a kis szúrosság,amit a bors kavar,na még az is....
Én is imádom,sokat fogom fújni....pedig ha hiszitek ha nem,le akartak róla beszéni....állitolag már nem divat....alapon.
Kérdem én,és az hol és kit érdekel? :-D
Lehet őket igen...na de engem nem!
2018.10.25
Idén ősszel,csak tegnap fújtam először,de el kell hogy mondjam,még ma délelőtt is körbe leng az illat,pedig azóta zuhanyoztam már.
Ő is állandó darab marad a parfümgardrobban,a Lancome parfümökkel elégedett vagyok :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 25.

2013. november 4.
2016.11.14
Huh,nem is volt egyszerű,visszakeresni a véleményemet :-D
Érdekes visszaolvasni a 2 évvel ezelőtti véleményemet.
Teljesen máshogy gondolom.
Rózsás-füstös-tömjénes illat,vanilia alapon,erős málna hatással.
És hétköznap is,nem kellene hozzá alkalom,vagy ünnep.
Emlékeztet a Parisienne extreme-re,és az Abyan for Her illatra.
De tőlük,mélyebb teltebb illat.
Nekem még csak mintám van,de veszek egy nagyobb kiszerelést. :)
2016.11.21
Annyira akartam,hogy ma haza is jött velem,persze akciósan 30ml-32.90 euróért.
Ugy örülök neki!
Természetesen,az első utam,a barátnőmhöz vezetett,bár nem dicsekedtem neki.
Hogy miért?
Épp ezért ovatosságból,felajánlottam,hogy papirra fújom....
De csak nézte elkerekedett szemekkel az üveget,és csuklóra kérte...ám legyen
Nem hiszitek el,de tetszett neki,ez első perctől,és 3 óra mulva is...
Még a kis szúrosság,amit a bors kavar,na még az is....
Kérdem én,és az hol és kit érdekel? :-D
Lehet őket igen...na de engem nem!
2018.10.25

VickyV

2018. szeptember 24.

Különlegesség. Ez a szó jut eszembe, ha rá gondolok. Roppant különböző oldalát képes mutatni attól függően, ki viseli. Én magamon néha alig érzem, más pedig megkérdezi, mi ez az isteni illat. Ebben úgy gondolom, megtaláltam az egyik "signature scent"-em. Inkább őszi-téli, mert a hidegben bújik elő igazán az a finom, szép, de mégsem harsogó rózsás-virágos oldala. Imádom továbbá, hogy nagyon finom édeskés, nőies nyomát hagyja a sálamon, amibe annyira, de annyira jó utána burkolózni..:)) amit pedig külön megemlítenék, mert ez sem elhanyagolható szempont, hogy valamiért nagy pasik kedvence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Antioxidánsok: BHT