Lancôme

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: kisviol, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: virágos-fás pézsma

Fejjegyek: rózsa, málna

Szívjegyek: jázmin, bazsarózsa, cassis, rózsabors

Alapjegyek: pézsma, virginiai cédrus, vanília

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
FÚJÓS! Lancôme Trésor Midnight Rose
Ár: 5 ml 1690.- Ft, 10 ml 2990.- Ft , Eladó: Burya
Állapot: Új, 5 vagy 10 ml-es fújós, Helyszín: Budapest XIII. Göncz Árpád városközpont (korábban Árpád híd metróállomás), fizetés: Személyes átvétel, előre utalást követően postán maradó ajánlott levél/MPL csomagautomata
Lancôme Trésor Midnight Rose fújós
Ár: 3300 , Eladó: Shine83
Állapot: 10ml.frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott postán maradó

Burya

2019. április 9.

Ez az illat teljesen hülyét csinál belőlem. Annak idején 2016 elején a neve és az üvege tetszett meg a Notino webáruházában, de mivel eszméletlenül finnyás vagyok illatok terén és csak keveset tudok elviselni magamon, elmentem parfümériába kipróbálni. Tetszett, úgyhogy hazajött velem. Otthon viszont már nem tetszett, valamiért a málnás Panadol ízét juttatta eszembe, ami nem volt kifejezetten rossz, de azért na... a parfümömnek ne legyen már ilyen illata. Akkor még amolyan "egy parfümös" lány voltam, úgyhogy gondoltam, ha már itt van és ennyi pénzt kiadtam érte, akkor egye meg a fene, akkor is elhasználom. Nagyjából 3 hét kellett hozzá, hogy magához láncoljon, de úgy istenigazából - teljesen hozzám nőtt. Imádtam minden percét, rajtam a fanyar, fekete ribizlis gyümölcsössége is megmaradt végig a málna és a rózsa mellett, a bors és a cédrus pedig már csak hab a tortán. Aztán jött a nyár, és kiderült, hogy bizony 25°C fölött megfojtja az embert (engem legalábbis biztosan), úgyhogy elkezdtem nézelődni egy frissebb illat után nyárra. Ősszel viszont, amikor kalapáló szívvel újra elővettem a szépséges Éjféli Rózsámat, egyszerűen nem bírtam elviselni magamon. Nem tudom, mi történt, de egyszerűen rosszul voltam tőle, el is adtam. Van viszont itthon egy üres üveg, amit megtartottam az emlékek miatt, és a múltkor a kezembe akadt. Beleszimatoltam és te jó ég, újra szerelembe estem! Tudom, hogy hamarosan jön a nyár és meleg lesz és nem vehetem elő, de egyszerűen muszáj volt beszereznem újra, annyira szeretem, hogy nincsenek rá szavak! Fanyar, gyümölcsös, fás rózsa, elegáns és egy kicsit pimasz. Nem tudom, hogy korábban mi történt köztünk, de azt igen, hogy többet nem engedem el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

kispajkos

2019. március 29.

Tartós, tömény és nehéz illat. Rajtam a fás jegyek érvényesülnek. Leginkább ősszel és télen tudom hordani, meleg időben fullasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.

orsi22

2019. március 18.

Ma rendeltem meg Notinorol :D nagyon remélem, hogy több használat után is oda leszek érte. Bevallom csak douglasban fújtam magamra pár “cseppet”, mert elfelejtettem befújni magam itthon :D és annyira megfogott ez az illat, de nem akkor ott az üzletben, mert amugy eredetileg La Nuit-ból akartam magamra fújni amim van, de ki volt épp fogyva a tester és gondoltam akkor legyen ez.. tetszett finom kis édes mégis olyan fűszeres pont mint amim van .. majd itthon a kabátom mellett elmenve mindig megcsapott az illata és akkor jöttem rá, hogy nekem kell egy ilyen :D lehet vicces a történet, de emiatt rendeltem meg ma. Oda és vissza vagyok érte. Alig várom megérkezzen.
Ha megérkezett a parfüm és lesz valami új véleményem még visszatérek upolni!

UP: imádom :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Ha megérkezett a parfüm és lesz valami új véleményem még visszatérek upolni!

UP: imádom :D

erzsebet0304

2019. február 6.

Valami Isteni,olyan auråt ad,amiben nagyon kellemesen érzem magam.Kicsi målna,kicsi rózsa fås jegyekkel,szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 6.

Mumus30

2019. február 3.

Nem mai darab ez a parfüm, viszont én csak pár éve figyeltem fel rá igazán. Hamarabb kellett volna! Régen viseltem magamon ennyire tartós parfümöt! Nagyon-nagyon sokáig megmarad bőrön. A rózsát nagyon szeretem benne, és nem pusztítóan édes "szagot" húz maga után. Nem tolakodó, pont jó. Szerintem nappalra és estére is jó választás, nekem inkább a hidegebb időjáráshoz passzol. Az illat kicsit hasonlít a Bvlgari Omnia Coralhoz, ebben is van pézsma és virgíniai cédrus. Az anyaillatot, a sima Tresort nagyon nem szeretem, ezt viszont imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Asianlover

2019. február 2.

2019. február: idén megint trendi a málna-rózsa kombináció, ezért szeretném updatelni, hogy nálam még mindig ez az illat a kategória győztese! Minden idei újdonságot simán lefőzött :)

2017. december: 5 millis teszter után végre a kezemben a 30 millis kiszerelés! Kedves kis férjem meghozta Németországból. Alig várom már a nyarat! (Rajtam ez az illat is fordítva működik :S totál fanyar, igazi kánikulába való frissítőszer)

2017. szeptember: Wow! Hogy is kerülhetett el ez az illat ennyi ideig? Nem egy mai darab, nekem mégis csak ma került a kezemre egy fújás erejéig az egyik parfümériában. Nagyon kellemes meglepetés: fanyar, éles, málnás-virágos illat. Rajtam abszolút nem édes vagy nehéz. Nagyon tartós. Meglátjuk, hogy alakul a kapcsolatunk... ígéretes kezdet :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

visiblydifferent

2019. január 25.

Mély, nőies, különleges - ez a téli időszakokban a kedvenc parfümöm, szerintem egyértelműen őszi/téli illat. Kifejezetten tartós, bőven kitart reggeltől estig, hab a tortán, hogy gyönyörű az üvege.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

Lencseee

2019. január 11.

Es letezik olyan Lancome, ami nalam 5 csillagos. Van benne egyediseg az en szamomra. A rozsa illatat nem szeretem altalaban a parfumokben, mert valahogy olyan borsos, szuros az orromnak. De ebben megvan valami harmonia, amivel en eddig nem talalkoztam. Nem "tucatjellegu";-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

katalara

2018. november 12.

Ajándékba kaptam egy éve, végre sikerült elhasználnom. Nem volt nagy kedvencem, hamar meguntam az illatát - igaz ez nem a parfüm hibája. A barátom nagyon szerette rajtam, nekem a végére túl sok lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Nenuka

2018. november 10.

Nem véletlen a Lancome az egyik kedvenc brandem... ez is egy erős 4es illat, de a szép emlékek miatt 5öst adok rá, bár így 30 felett már nem ezt venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.