Lancôme

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: kisviol, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: virágos-fás pézsma

Fejjegyek: rózsa, málna

Szívjegyek: jázmin, bazsarózsa, cassis, rózsabors

Alapjegyek: pézsma, virginiai cédrus, vanília

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Lancôme Trésor Midnight Rose fújós
Ár: 3300 , Eladó: Shine83
Állapot: 10ml., Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott postán maradó
Lancôme Trésor Midnight Rose fújós
Ár: 3 ml 1400 Ft + postaktg , Eladó: Lin
Állapot: Üveg fújósba átfújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás beérkezése után postázom

VickyV

2018. szeptember 24.

Különlegesség. Ez a szó jut eszembe, ha rá gondolok. Roppant különböző oldalát képes mutatni attól függően, ki viseli. Én magamon néha alig érzem, más pedig megkérdezi, mi ez az isteni illat. Ebben úgy gondolom, megtaláltam az egyik "signature scent"-em. Inkább őszi-téli, mert a hidegben bújik elő igazán az a finom, szép, de mégsem harsogó rózsás-virágos oldala. Imádom továbbá, hogy nagyon finom édeskés, nőies nyomát hagyja a sálamon, amibe annyira, de annyira jó utána burkolózni..:)) amit pedig külön megemlítenék, mert ez sem elhanyagolható szempont, hogy valamiért nagy pasik kedvence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

erda74

2018. augusztus 19.

Szerettem volna egy "modern", tartós, nagy hatósugarú parfümöt, ezt választottam kipróbálásra. A tartóssága és hatósugara kiváló, gyakorlatilag lemoshatatlan. Nagyon szeretem a rózsás illatokat, ezt is nagyon szeretnem kellene, de rajtam a málna dominál, és így nem vagyok teljesen elégedett, viszont az ezirányú kíváncsiságom kielégíttetett, a vattacukrok, karamellák, trüffelek irányába nem mozdulnék. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Pagica

2018. augusztus 13.

Szeretem ezt az illatot.Tartós,finom és rajtam egyáltalán nem mű.Nyár esti programok előtt gyakran nyúlok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Bettu

2018. augusztus 13.

Ahhoz képest, hogy nem szeretem a rózsás illatokat, ez még viszonylag kellemes illatú parfüm, bár nem túl erős parfüm. Tartóssága lehetne jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Andyca

2018. július 22.

Kicsit gyenge, de szép rózsaillat, ami sajnos rajtam öt perc múlva nem érződik. Azért vannak nála sokkal jobbak...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 22.

Kisangyalcsillag

2018. július 8.

Az én bőrömön nem működik sajnos😕. Nagy kár... keserű rajtam...😕 mindjárt a kifújás utáni pillanattól és sokáig tart. 😬😬 Nem tudom mi lehet az🤔🤔. Nagy sokára finom lesz... de nem tudom kivárni...😃😃elajándékoztam Anyukámnak. Rajta nagyon tetszik. Úgy látszik az ő bőrével működik😊😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

Tarkamacska

2018. július 7.

Ebben az illatban is pont a szúrósságát, füstösségét szeretem, ami nagyon jól harmonizál a bogyósgyümölcsök illatával. Édes, mégis kicsit kesernyés, ahogyan Nina Ricci Ninája. Nem olyan vattacukrosan édes. Ez is nagy kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Kjisztin

2018. május 11.

Ma vettem kb 4 oras szagolgatas utan. Estere rosszul lettem a sok illattol, ugyhogy holnap ujraprobalom...egyebkent a csuklomon jo illata van, remelem nem kell tole megvalnom. Addig kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Peony444

2018. május 8.

Imádom ebben a parfümben a rózsa és a málna illatát, fantasztikus kombináció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

Imádom ebben a parfümben a rózsa és a málna illatát, fantasztikus kombináció.

Anett0721

2018. április 25.

Elsőre nagyon tetszett. A málna, ami mégsem nyári szirupos, hanem őszi füstös. Aztán amikor használtam a kis mintámat, rájöttem mi zavar benne: a rózsa, rajtam. Ami rózsa+valami, az rajtam nagyon disszonáns, mintha 2 különböző illatcsaládú parfümöt fújnék magamra.
Szóval finom, szeptember első hűvöske napjain használom, de pár nap és besokall az orrom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 25.

Antioxidánsok: BHT