Lancôme

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: kisviol, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: virágos-fás pézsma

Fejjegyek: rózsa, málna

Szívjegyek: jázmin, bazsarózsa, cassis, rózsabors

Alapjegyek: pézsma, virginiai cédrus, vanília

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Lancôme Trésor Midnight Rose fújós
Ár: 3300 , Eladó: Shine83
Állapot: 10ml., Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott postán maradó
Ár: 8000 , Eladó: gergan
Állapot: Használt, Helyszín: Komló, fizetés: Előre utalás után postázom

Juditka77

2018. március 14.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Nem az az erős szúrós illat, ami miatt nekem az Armani Si, La Vie Est Belle, Olympea illat túl sok. A málna, és a rózsa lágyabbá, édesebbé teszi. Őszre, télre tökéletes. Nyárra szerintem túl tömény lehet, akkor lágyabb parfümöket használok. Tartóssága csillagos ötös. Ezt biztosan nem kell újra fújni a nap folyamán. Egyszeri használat után is garantált, hogy mindenki érezni fogja, és egy lágy illatfelhőt biztosan húzunk magunk után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

solyczi

2018. március 13.

Ez ez egyik legtartósabb parfümöm talán eddig, imádom magamon az illatát, édes de nem a vattacukor illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

jucus185

2018. március 12.

Imadom! A harmadik uveget ‘fogyasztom’. Tartos illat, rajtam sokaig erezni, pedig nem fujok sokat magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

eszcsy96

2018. március 10.

A rózsás illatok nekem általában nekem nem tetszenek. Reméltem, hogy mivel málna is van benne inkább a gyümölcsössége fog dominálni bár nem tudom nem észrevenni a rózsát, igaz ez még a frissebb, nőies rózsa és nem az "öregnénis". Még barátkozok vele. Az üvege gyönyörű és a tartóssága is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 10.

Sushi

2018. március 1.

Isteni finom, mézes, édes illat, de mégsem tömény. Elegáns, nem szokványos. A Harry Potter-es csaj reklámozta. :D Kíváncsi voltam rá. Bejött. Nekem nem annyira érződik ki rózsaillat, inkább édes-mézes-gyümölcsös. Fincsi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 1.

Lilith78

2018. február 17.

Többször használtam már😊 Tartós, édes, virágos, füstös, púderes illat. Különleges, minden órában más összetevőt érzek magamon.😊 Nem olcsó, de megéri😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

FruzsinaR

2018. február 14.

Update: Le kell sajnos pontoznom. Sokáig gondolkodtam, hogy mi a bajom vele azonkívűl, hogy alapvetően kicsit idegenkedem az rózsás illatoktól. Aztán egy másik parfüm alatt szembejött velem az a szó, hogy "szintetikus", és akkor beugrott, hogy itt a hiba. Mű rózsaillattá alakul át rajtam, olyan mint mikor cukor helyett eritrittel sütünk sütit... Azóta már el is cseréltem, de azért örülök, hogy volt szerencsém hozzá.

Sokáig azt gondoltam, hogy a rózsás illatok nem illenek hozzám. Aztán egy itteni csere alkalmával hozzájutottam a midnight rosehoz, és kellemesen csalódtam. Meseszép, édes rózsaillat a már jól ismert Lancome alapon. Extra tartós, erős parfüm. Most még nem kívánom, majd ha egy kicsit melegebb lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

dorottya96

2018. február 10.

Egy ideje kerülgettük egymást. Nem tudtam eldönteni, hogy ez most igaz szerelem vagy csak fellángolás. Aztán végül beadtam a derekam. Egyenlőre nagyon jól megférünk egymás mellett. Maximálisan működik a kémia.

Egyébként egy nagyon szépen megkomponállt illat ez. Olyan ami után vágyódik az ember, és mikor nincs vele rájön, hogy valami hiányzik az életéből. Se veled-se nélküled. Még elég új szerzeményem, úgyhogy majd később jövök kifejteni a tapasztalataimat.

Update: 1 csillagot le kell vonnom, ugyanis egyre jobban érzek benne valami mosóporos illatot, amit az elején sosem. Egyre jobban műnek érzem és zavar.

Update2: A barátom megtalálta a parfümös polcomon és szabályosan eltiltott ettől az illattól, annyira büdösnek találta. Ezután édesapám véleményét is kikértem és neki sem tetszett. Úgy érzem ez csak a női orrokat fogja meg. De ezek után nem fogom használni, az biztos. Szóval ha valami csábító és imponáló illatot kerestek, ne ez legyen az. Kicsit szomorúan, de meg fogok válni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Evee88

2018. február 7.

Hol is kezdjem..
Évekkel ezelőtt vásároltam egy üveggel.. kiértem a parfümériából és teszteltem.. másnap is.. majd azutáni napon is.. és nem tudtam vele azonosulni, -valami zavart benne - így megváltam tőle.
A napokban előjött bennem az illat hiánya, így egy kedves krémmániás lány általi cserével ismét tulajdonomba került a mai napon.
Csomagolását kibontottam, és éreztem azt az összetevőt ami korábban zavart, azonban adtam neki egy esélyt, és a csuklómra majd a nyakamra fújva ebben a hűvös időben elindultam.

Teljesen más az érzésem, mint korábban, meg -meg csapott az illat és élveztem.. teljesen más illat, mint amiket használok.. de most nagyon jól esett, szerintem lehet, hogy most értem meg hozzá. Még próbálgatom, remélem ez az érzés tovább erősödik.

Tartósság: délelőtt fújtam, most este tusolás után is érzem magamon! Repül az 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Hol is kezdjem..

szabokrisztina7

2018. január 31.

Gyomorforgató. Romlott málnaszörp.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 31.

Gyomorforgató. Romlott málnaszörp.

Antioxidánsok: BHT