Lancôme

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: kisviol, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: virágos-fás pézsma

Fejjegyek: rózsa, málna

Szívjegyek: jázmin, bazsarózsa, cassis, rózsabors

Alapjegyek: pézsma, virginiai cédrus, vanília

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Lancôme Trésor Midnight Rose fújós

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

b5bea

2018. január 10.

Őszintén szólva a rózsás illatokért nem vagyok oda, valahogy magamon nem tetszik. Ő viszont kivétel! Első szippantásra már nagyon kellemes, lassan átalakuló illat, hol erőteljesebben, hol visszafogottabban érezem magamon. 2óra elteltével úgy éreztem, hamarosan elillan, de most 4 órája van rajtam és teljesen más! Az üvege és a kis virág rajta... talán mondanom sem kell, h csodás, s mint a méheket, engem is magához vonzott a küllem és milyen jól tette... ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 10.

juditkaa70

2018. január 10.

Első pillantásra szerem volt, elegáns és kifinomult illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 10.

Első pillantásra szerem volt, elegáns és kifinomult illat.

Timtim95

2017. december 26.

Számomra a legek legje!!! Imádom a gyümölcsös illatát, elképesztően nőies, inkább a hűvösebb évszakokban bontakozik ki igazán. 5/5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

ecsi85

2017. december 4.

Ma találkoztam vele először, és szerelem első érzésre! 8-9 óra elteltével is intenzíven érzem magamon és nem tudok nélküle élni, ùgyhogy meg is rendeltem😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

zsinike

2017. december 4.

Végtelenül csalódott vagyok. Dior Hipnotyc Poision-ját használom évek óta, amit imádok, de gondoltam Karácsonyra beújítok. Ezzel szemeztem, mivel rengeteg pozitív vélemény van itt róla, nem is beszélve a csodás üvegről :-) Na meg hát a Lancome az Lancome. Bementem hát a D-ba és a csuklómra fújtam az illatból. Az elején nem tetszett, de gondoltam semmi gond, a saját parfümömnél sem tetszik annyira a fej illat, de ha az ember vár egy kicsit, akkor valami csoda lesz. Hát ez viszont nem lett. Annyira émelyítő, pacsuli szaga volt, hogy még másnap is hányingerem volt tőle. Megkértem a páromat, hogy szaglássza meg ő is, hátha csak az én orromban van a hiba, de ő is fintorogva fordult el. Úgyhogy bocsi Treasure-rajongók, de én maradok mégis a Diornál, hiába jóval drágább és hiába végzett sokkal hátrébb a parfümranglistán itt a krémmánián. Ennél büdösebb parfüm még nem volt rajtam, pedig próbáltam már párat. Ezért 1-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

leili

2017. november 14.

Na hát óriási szerelemnek indult, pont az ilyen orientálisabb jellegű, de virágos illatokat szeretem... aztán egyik nap megcsapott a saját illatom és ledöbbentem, hogy ez tudom furán hangzik, szóval, hogy mennyire egy mű illat (ezt több Lancome parfümnél tapasztaltam már)... nem mondom, hogy rossz, és nem várom el, hogy frissen szedett rózsa és málna illata legyen, de hiányzik belőle valahogy a kifinomultság. Pl. egy Dior Pure poisonhöz vagy Guerlainhoz képest ez egy locsolókölni, sajnálom, nem akarok megbántani senkit, én is fogom használni valószínűleg, de nem vett meg magának évekre az is biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Ani79

2017. november 8.

Isteni finom, nekem nagyon télies illat. Nagyon tetszik magamon, de inkább édesanyám illata. Nekem kicsit Givenghy Hot Cotoure-jére emlékeztet. Talán ezért is anyukám illatának gondolom, mert az ő egyik védjegy illata a Hot Cotoure.
Csak 2 mls próbán volt, de tartósnak bizonyult rajtam. Igazi elegáns, nőies, érett illat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

vszilvia

2017. november 5.

Imádom, megunhatatlan. Szeretem benne, hogy a gyümölcsössége ellenére nem émelyítő, inkább rejtélyes és elbűvölő. Szeretem, mikor napközben meg-megcsap az illata magamon :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 5.

Miive

2017. október 27.

Ha valaki azt mondaná, hogy "aprócska" parfümgyüjteményemből ki kell választanom három illatot és mostantól csak azokat használhatom, akkor ez a kicsike biztosan köztük lenne. Nagyon különleges, szexi és összetett illatnak érzem, ami bogyókkal indít - főleg málnával és szederrel - majd a leszáradással puhává és krémessé válik. Számomra inkább őszi-téli illat, de nyáron is szoktam bűnözni vele, ha megkívánom. Nem mellékesen Pasi is imádja, ez az egyetlen parfüm, amit az én bot-orrú párom megjegyzett és fel is ismer. :-D Tartóssága rajtam ötös, aminek nagyon örülök. Hibátlan alkotás. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

Annie87

2017. október 22.

A legnagyobb parfüm-kedvenc! <3 Picit nehéz, nem egy tipikus nyári illat,de őszi, téli, alkalmi illatnak szuper! Isteni gyümölcsös, titokzatos, érzéki illat, 1-1 fújás bőven elég belőle, rendkívül tartós! (Még reggel is érzem a párnámon :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

Antioxidánsok: BHT