Lancôme

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: kisviol, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: virágos-fás pézsma

Fejjegyek: rózsa, málna

Szívjegyek: jázmin, bazsarózsa, cassis, rózsabors

Alapjegyek: pézsma, virginiai cédrus, vanília

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.

Bettu

2018. augusztus 13.

Ahhoz képest, hogy nem szeretem a rózsás illatokat, ez még viszonylag kellemes illatú parfüm, bár nem túl erős parfüm. Tartóssága lehetne jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Andyca

2018. július 22.

Kicsit gyenge, de szép rózsaillat, ami sajnos rajtam öt perc múlva nem érződik. Azért vannak nála sokkal jobbak...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 22.

Kisangyalcsillag

2018. július 8.

Az én bőrömön nem működik sajnos😕. Nagy kár... keserű rajtam...😕 mindjárt a kifújás utáni pillanattól és sokáig tart. 😬😬 Nem tudom mi lehet az🤔🤔. Nagy sokára finom lesz... de nem tudom kivárni...😃😃elajándékoztam Anyukámnak. Rajta nagyon tetszik. Úgy látszik az ő bőrével működik😊😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

Tarkamacska

2018. július 7.

Ebben az illatban is pont a szúrósságát, füstösségét szeretem, ami nagyon jól harmonizál a bogyósgyümölcsök illatával. Édes, mégis kicsit kesernyés, ahogyan Nina Ricci Ninája. Nem olyan vattacukrosan édes. Ez is nagy kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

Kjisztin

2018. május 11.

Ma vettem kb 4 oras szagolgatas utan. Estere rosszul lettem a sok illattol, ugyhogy holnap ujraprobalom...egyebkent a csuklomon jo illata van, remelem nem kell tole megvalnom. Addig kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Peony444

2018. május 8.

Imádom ebben a parfümben a rózsa és a málna illatát, fantasztikus kombináció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

Imádom ebben a parfümben a rózsa és a málna illatát, fantasztikus kombináció.

Yeticica

2018. március 14.

Hmmmm. Baratkozunk, baratkozunk. Egyelore ez az elso parfum, amiben tetszenek a fas (cedrusos) akkordok, mert ezek ellensulyozzak az illat mar-mar szirupos edesseget.
Ennek ellenere az en izlesemnek ez meg mindig tul edes. A malna nagyon finom benne, fanyar, friss, ez tetszik! Rajtam a rozsa egesz egyszeruen nem erzodik, csak a malna es a cedrus, meg egy zsak cukor.
Gigamega tartos, reggel 7-kor fujtam magamra es este 8-kor meg siman ereztem magamon. A ruhamon szerintem meg jovo heten is ereznem. Ha nem mosnam ki addig.
Pottyet szintetikus az en orromnak ( az ember lanya ne szagolgasson niche illatokat mert meg megsznobul az orra! 😉), de ez mondjuk nem feltetlenul baj. Kellemes, nocis, brutaltartos illat. Az uvege ezzel a csodarozsaval egy mualkotas.
Baratkozunk. Addig is jar az 5 csillag.

Update: lepontozom. Mű. A tartossaga megagiga, de ez nem segit a tenyen, hogy emelygos, oud-os műmalnas, szintetikus cukor maradt rajtam. Hosszu, hosszu orakon at. Ennyi penzert ez elegge lehangolo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

Baratkozunk. Addig is jar az 5 csillag.

Juditka77

2018. március 14.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Nem az az erős szúrós illat, ami miatt nekem az Armani Si, La Vie Est Belle, Olympea illat túl sok. A málna, és a rózsa lágyabbá, édesebbé teszi. Őszre, télre tökéletes. Nyárra szerintem túl tömény lehet, akkor lágyabb parfümöket használok. Tartóssága csillagos ötös. Ezt biztosan nem kell újra fújni a nap folyamán. Egyszeri használat után is garantált, hogy mindenki érezni fogja, és egy lágy illatfelhőt biztosan húzunk magunk után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

solyczi

2018. március 13.

Ez ez egyik legtartósabb parfümöm talán eddig, imádom magamon az illatát, édes de nem a vattacukor illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

jucus185

2018. március 12.

Imadom! A harmadik uveget ‘fogyasztom’. Tartos illat, rajtam sokaig erezni, pedig nem fujok sokat magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.