Lancôme

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: kisviol, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: virágos-fás pézsma

Fejjegyek: rózsa, málna

Szívjegyek: jázmin, bazsarózsa, cassis, rózsabors

Alapjegyek: pézsma, virginiai cédrus, vanília

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Lancôme Trésor Midnight Rose fújós
Ár: 3300 , Eladó: Shine83
Állapot: 10ml., Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott postán maradó
Ár: 8000 , Eladó: gergan
Állapot: Használt, Helyszín: Komló, fizetés: Előre utalás után postázom

Orsika0520

2017. október 15.

Sokáig elkerülte a figyelmemet, nem értettem, miért van odáig érte mindenki... Egyik alkalommal más illatokkal együtt fújtam ki, és az agresszív vattacukor illatok méltatlanul elnyomták, ezért csak később jöttem rá, milyen gyönyörű illat is ez! Szerencsére mégsem hagyott nyugodni a gondolat, és mikor a páromnak rendeltünk parfümöt, merészen hozzácsaptam a rendeléshez egy kis 5 milis mintát. És milyen jól tettem! Nagy kedvenc lett! Már az elején elvarázsol az édes, gyümölcsös de mégis savanykás illat, nagyon pimasz, játékos, fiatalos, de nőcis :) Nagyon jól jól eltalálták az édes-fanyar arányokat, és meglepő, de sokáig nem illan el a nyitány. Később inkább édeskés, picit szúrós illattá csitul, majd a szúrósság is elillan. Én végig azt érzem, hogy van mélysége az illatnak, nem egy kis felszínes tucatparfüm. Én tavaszra tartogatom, biztos a gyümölcsök miatt, remélem, hogy melegebb időben is jól muzsikál majd :) Egyetlen hátránya, hogy csak közepesen tartós, én többet vártam volna. Emiatt nem vonok le csillagot, a szuper illatért cserébe megbocsátom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Anett1993

2017. október 14.

Imáááádom!♥ Igazi őszi-téli, meleg, édes, kissé füstös illat egy csipetnyi fanyarsággal fűszerezve. Málna és rózsa tökéletes párosa, nagyon tartós, kedvenc téli illatom lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

NemethHenrietta

2017. szeptember 25.

Valakinek van mintája? Nagyon hálás lennék érte,mert sehol nem találtam olyat teszter amibe lenne is belőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Dorothy951

2017. augusztus 7.

Ajándékba kaptam egy kis termékmintát. Nagyon tetszik az illata! Igaz nyáron egy kicsit nehéz illat, de hűvösebb napokra tökéletes. Nagyon finom, különleges parfüm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

kissveraa

2017. július 24.

Nagyon finom, kicsit füstös, nőies illat. Nekem nagyon tetszik annak ellenére hogy egy kicsit nehéznek érzem, főleg a nyári melegre. A hűvösebb hónapokban csodásan viselkedik, egész nap tudom viselni, kellemes érzés mint egy jó meleg pulcsi. Egy kis összetettség, mélység nekem hiányzik az 5*-hoz, de összességében ez egy nagyon jól eltalált parfüm. Szinte sajnálom hogy ennyire tömegfavorit lett, elkopik a varázsa ha minden második nőn ezt érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

encsike96

2017. július 4.

Ez volt az első drágább parfüm amit megvettem. Nagyon megérte, még mindig ez az egyik kedvencem. Nagyon különleges illata van és nagyon tartós. Elég belőle 1-2 fújás és órákig érzem magamon. Ajándékba adtam anyukámnak karácsonyra és ő is teljesen el volt ájulva tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

andika20

2017. június 25.

Par honapja vasaroltam 50 ml-es kiszerelest Franciaorszagban. Ott eloszor nagyon tetszett ezert megis vettem, de aztan rajottem hogy ez nem az en illatom.. megfajdul a fejem tole. Keves hianyzik belole.. ha valakit erdekel akkor szivesen cserelnek :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 25.

leila0803

2017. június 23.

Csere altal kerult hozzam. Magahoz a cserehez nagyon jo erzesem fuzodik, mert egy nagyon kedves kremmanias holggyel uzleteltunk. :-)
Magarol az illatrol:
Nagyon kulonleges, talan leginkabb olyan illat, mint a savanyucukorka izben, szoval egyszerre edes es fanyar, szerintem igazan kulonleges. Tartos is.
Megmondom oszinten, nalam nem lett olyan nagy lelkesedes fele, inkabb affele elfujogatom tobbe-kevesbe szivesen illat. Valamiert nekem nem az esetem. Talan mert valahol ott ragadt meg, pont kozepen, se erre-se arra nem tud billenni. Ennek ellenere elegans, kedvelheto. 4*

Update: En elcsereltem. Nekem valahogy nem volt az illatom. Abszolut tartos es jellgzetes, nem tucat, de volt benne egy szamomra irritalo vonal. Valoszinuleg a rozsa - malna egyutt nem az en illatom. Kap tolem 2 csillagot, es nyilvan a sajat erzesem alapjan pontozom, amugy a minosege vitathatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 23.

Magarol az illatrol:

BettyBabu

2017. június 23.

Hosszantarto illat, karakteres finom : IMADOM <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

Hosszantarto illat, karakteres finom : IMADOM <3

Ada992

2017. június 18.

Nagyon finom illata van. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Nagyon finom illata van. Csak ajánlani tudom! :)

Antioxidánsok: BHT