Lancôme

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: kisviol, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: virágos-fás pézsma

Fejjegyek: rózsa, málna

Szívjegyek: jázmin, bazsarózsa, cassis, rózsabors

Alapjegyek: pézsma, virginiai cédrus, vanília

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Lancôme Trésor Midnight Rose fújós
Ár: 3300 , Eladó: Shine83
Állapot: 10ml., Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott postán maradó
Lancôme Trésor Midnight Rose fújós
Ár: 3 ml 1400 Ft + postaktg , Eladó: Lin
Állapot: Üveg fújósba átfújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás beérkezése után postázom

Ada992

2017. június 18.

Nagyon finom illata van. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Nagyon finom illata van. Csak ajánlani tudom! :)

Ariel001

2017. június 9.

Amikor papírcsíkon éreztem először majd megőrültem annyira tetszett. Majd a bőrömön már elmaradt a nagy varázs, legutóbb pedig egy fújóst szereztem belőle, hát nem lett szerelem...Szép, elegáns illat, jól megkomponált, érezni hogy minőségi, de valahogy számomra nem olyan különleges, olyan semmi extra virágos, gyümis...ettől függetlenül hogy köztünk nem működik jár a 4*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Ramci

2017. június 4.

Erőteljes, nagyon tartós parfüm. Ár-érték arányban rendben van, mivel 1-2 fújás is elég belőle. Különleges illat, mindenképp újravevős. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Luna1024

2017. június 4.

Nálam valamiért elmaradt a varázs... Félre ne értsetek: nem rossz illat ez a Lancome-tól, de valahogy közel sem annyira különleges, mint vártam.
Kikerülhetetlen volt, hogy találkozzak vele, mert szeretem a rózsát - épp a "találjuk meg a tökéletes rózsaillatot" projekt teljesítésén fáradoztam - de a málna nagyon nem az én illatjegyem: észrevettem, hogy a málna-tartalmú parfümök vagy furán szintetikusak vagy nagyon semmilyenek lesznek a bőrömön, és sajnos a Tresor Midnight Rose-ra mindkettő jellemző: az én bőrömön ez egy édes, ugyanakkor enyhén fanyar műanyag málna-rózsaillat, amiben sokkal dominánsabb a málna, mint a virág illata. Sajnálom egy kicsit: fordítva jobb lenne. :(
5 ml fújósból próbálgatom, hétköznap és este, hidegben és forróságban, de nem és nem: rajtam rettentő unalmas és egysíkú, mint a mostanában próbált Lancome illatok többsége. Értem a népszerűségét, mert amúgy másokon hipernőies, fülledt, elegáns és kortalan illat, de szerintem vannak sokkal jobbak is, amelyek valamiért feleennyire nem népszerűek. Nekem csalódás, ráadásul a tartóssága és hatósugara is elmarad rajtam a vártaktól: három fújást épphogy érzek...

Összességében nekem ez egy nem kellemetlen, de teljesen közömbös illat, a tökéletes rózsától nagyon messze áll (az eddig a Juliette Has A Gun Mad Madame a számomra), kicsit sem érzek késztetést a megvételére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

mizsofia

2017. június 2.

Finom édes-virágos illat, én évek óta ragaszkodom hozzá :) érdekes de a családom nem volt oda érte ennyire mikor a boltban kipróbàlták, viszont ha viselem mindig megkérdezik mi ez a jó parfüm rajtam, úgy tűnik ez a parfüm igazàn a bőrön bontakozik ki . ha elfogy a mostani üveg biztos újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Anne74

2017. május 4.

Érdekes szituáció a történetünk. Addig olvasgattam róla... amíg látatlanul szinte beleszerettem. Megvásároltam. Egy családi amolyan "vásárolgatós nap" után. Az én életem párja nem tudja , hogyha nem használok ki egy parfümöt akkor megválok tőle itt.
A kisfiam az autóban kibontotta , illatozgatta és megszólalt... "Anya ez szuuuupeeer jó! Ezt ne add el!" Hoppá... a mosoly rajtamaradt az arcomon... :)

De az illatról is ejtsünk néhány szót.... Tényleg szuper. Kifinomult, elegáns, nagyon meghatározó illatkompozíció. Érződik szinte minden összetevő.
Ár/érték arányban korrekt.
Nálam tényleg szerelem... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 4.

Ár/érték arányban korrekt.
Nálam tényleg szerelem... :)

narcissus

2017. május 2.

Újabb szerelem...
Ez a csupa-virág, csupa-édesség illat teljesen elvarázsolt. Leginkább a jázmin dominál a bőrömön, és a rózsa, kis vaníliával megbolondítva. Egyszerűen gyönyörű illat, még akkor is, ha már "iskoláskorú". Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 2.

Újabb szerelem...

Papec

Korcsoport: >54
2017. április 30.

Közel 20 éve használom az anya illatot, a Tresor a Férjem számára A Parfüm. Neki szerettem volna kedvezni, gondolván legyen egy új kedvence is, a többi parfümömre ugyanis csak húzza az orrát, finom, finom, de nem Tresor. Szóval tegnap nagy reményekkel fújtam magamra. Enyhe málna illat lengedezett körülöttem kb. két órán át, néha úgy éreztem, na majd most kezd kibontakozni, na most mindjárt kiteljesedik... aztán maradtunk a málna illatnál. Úgy 4 órán át, de már az is csak bőrközelben volt érezhető. Rajtam sajnos nem működik a Lancomenak ez az illata :(

Update : Barátnőm tegnap kipróbálta az én mintámat. Finom illata volt rajta, semmi málna. Mindenféle vaníliás, rózsás, púderes. Nem értem... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 30.

Colette221

2017. április 14.

Az elején olyan kis egyszerűnek tűnik, de ha kibontakozik kellemes, kifinomult illat lesz. :) Nagyon tetszik. Nem bántam meg, hogy beszereztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

encicsipke

2017. március 28.

Nagyon elegáns és kifinomult ez a parfüm, a tartóssága is rendkívüli! Nagyon testes és tömör illat, tavasszal és nyáron nekem abszolút sok, de ősszel és télen tökéletes! Igazán luxus érzetet kelt, az üvege is nagyon nőcis! Számomra a rózsa és a málna illata dominál benne a legjobban. Ezt a parfümöt tudni kell viselni, igazi nőknek való, nem tizenéves kislányoknak. Magabiztosság, céltudatosság, érzékiség, bujaság egy parfümben....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Antioxidánsok: BHT