Lancôme

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: kisviol, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: virágos-fás pézsma

Fejjegyek: rózsa, málna

Szívjegyek: jázmin, bazsarózsa, cassis, rózsabors

Alapjegyek: pézsma, virginiai cédrus, vanília

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Lancôme Trésor Midnight Rose fújós
Ár: 3300 , Eladó: Shine83
Állapot: 10ml., Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott postán maradó
Ár: 8000 , Eladó: gergan
Állapot: Használt, Helyszín: Komló, fizetés: Előre utalás után postázom

Zember

2017. február 14.

5 éve lassan töretlen a rajongásom/szerelmem iránta. Sokadik üveggel használom el, és eddig még nem csalódtam. Összességében szerintem egy nagyon elegáns, különleges illat. Én előtte nem igazán találtam hozzá hasonlót se. Érdekesen keveredik a rózsa a málnával, és a vanília jegyek is jól kivehetők. Ruhán, kabáton is napokon keresztül érzem az illatát, nagyon jellegzetes. :) Van, hogy csak szagolgatom az üveget itthon... annyira tetszik. Ez az a parfümöm, amit a legtöbben megdicsértek rajtam (legyen az nő vagy férfi) és megkérdezték mit használok. Valóban egy erősebb, inkább őszi-téli illat. Csak dicsérni tudom, 5* !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Doridori

2017. február 6.

Nagyon tetszik ez az illat, de engem baromira emlékeztet az Anna Sui Forbidden Affair-re. Még az összetevőik között is vannak azonosak. Egyébként most hasonlítottam össze őket - van egy üveg Anna Sui-m, s egy 1 ml-s Lancome mintám - így az egyik kezemre az egyiket, a másik kezemre a másikat kentem (fújtam). Az Anna Sui kicsit ribizlisebb, gyümölcsösebb, míg a Lancome kicsit rózsásabb, édesebb. Ám kb. 20 perc múlva alig bírtam megkülönböztetni őket egymástól. Persze, ez csak az én szubjektív véleményem, de egyik a másikának lehetne az utánzata : D : D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

ALettah

2017. január 26.

Alig vártam, hogy végre kipróbálhassam! A rózsa az egyik kedvenc parfüm-összetevőm, sok rózsás illatom van, vágytam egy "súlyosabbra" is. Ez egy erős, határozott, lehengerelő rózsa-málna-feketeribizli illat - számomra túlságosan is erős. El tudnám képzelni magamon, egy szépséges, sötétlila vagy fekete ruhával, feltűzött hajjal, egy soha el nem jövő elegáns bálon. De a hétköznapokra nekem túl sok, túl erős. Egy 15 ml-es kiszerelés továbbra is a kívánságlistámon van, de a teljes kiszerelésre nem lenne szükségem.
Vitathatatlanul szép, minőségi, elegáns illat. Tetszik, szépséges, de nem én vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Kremcica

2017. január 21.

Nagyon finom gyümölcsös amiben nekem leginkább a ribizli és a málna dominál. Igazi téli illat, kicsit csípős kicsit fás. Gondoltam is ideje beújítani új téli illatot, meg is rendeltem nagy elánnal 5 ml-es kiszerelésben. Sajnos rajtam nem az igazi. Nagyon finom illat, közepesen tartós de nagyon szokatlannak éreztem magamon egyszerűen nem volt komfortos. Feltöltöttem az eladók közé hátha valaki szeretné kipróbálni vagy csak szagolgatni mert tényleg jó illat, csak nem nekem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

angelcare

2017. január 17.

Őszintén megvallva elég hűséges vagyok az illataimhoz de most úgy éreztem kell valami télies illat ebben a zord időben.Rá esett a választásom az illatjegyek alapján és "élesben" is nagyon tetszett.Valaki azt írta hogy hasonlít a Givenchy Hot couture-höz,és valóban nagyon hasonlóak,bár nekem a Midnight rose kifinomultabb illat.Nem használom minden nap arra nekem túl "erőszakos" de alkalmakkor csak ő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

Szedres22

2017. január 8.

Egy meglehetősen különleges illathoz van szerencsénk.
Bőrre fújva első szaglásra valamiféle málnás-édes-szirupos de kesernyés illat csapott meg. Viszont tetszett!
Később tovàbbra is tartja ezt az illatvonalat, de átvàlt füstösebbé.
Tartósnak tartós, de nàlam egyszer elhasznàlós marad :/
Másokon biztos jobban kiteljesedik, őket nagyon irigylem is érte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Egy meglehetősen különleges illathoz van szerencsénk.
Később tovàbbra is tartja ezt az illatvonalat, de átvàlt füstösebbé.
Tartósnak tartós, de nàlam egyszer elhasznàlós marad :/
Másokon biztos jobban kiteljesedik, őket nagyon irigylem is érte :)

Mikacska

2016. december 17.

Háááát. Bedőltem. Sajnos. Nem kevés pénzem bánja, az egyetlen előnye, hogy ajándékcsomagban volt és kaptam hozzá szempillaspirált és szájfényt. Eleinte nagyon tetszett, próbán is tökéletes volt, édes-füstös finomságnak gondoltam. Aztán valami elromlott közöttünk. Tudattalan impulzusaim a gyereklány képet társítják elém, annak is érzem magam amikor viselem és az igazság az, hogy nagyon nem szeretnék az lenni. Értem én, hogy játékosság-málna, nőiség-rózsa, titokzatosság-füst - de valahogy ha az illatok szimbólumrendszere ennyire faék egyszerűséggel működik akkor képtelen vagyok a nőiséggel társítani. Túl nyilvánvaló, túlságosan is kínálja magát az illat, túlságosan könnyű rámondani, hogy szép. Erőfeszítés nélküli középszerűség: nem szeretnék az lenni. Aki szereti a gyümölcsös illatokat azoknak melegen ajánlom, közepesen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 17.

nagyheni92

2016. december 10.

Egy nagyon régi álmom beteljesült és végre magamének tudhatom ezt a kiscsodát! Nagyon vártam már, hogy magamra fújhassam! A munkahelyemen azt mondják, hogy ez az én illatom! Nagyon finom virágos rózsás keverék, hihetetlenül különleges számomra! A csomagolása is gyönyörű! Mondjuk ár érték arányban elvárható ez, szerintem! Pont ez az őszi-téli illat! És munkahely előtti elindulásom előtt szoktam befújni magam vele és este a párom ugyanúgy érzi a parfümöt rajtam! Szóval hihetetlenül tartós! Amúgy, lehet picit meg fogom unni az illatát, de lehet, hogy ilyen az alap természetem, de ettől függetlenül 5*

Update: el is felejtettem (csak hogymár reklámot is csináljak!!!) a iparfümeria.hu---> notino.huról rendeltem!!! Szerintem majdnemhogy fél árért 50 ml-est

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

bianka093

2016. november 26.

Szamomra nagyon erős, csípős illat. Ajandekba kaptam, de tovabb ajamdekoztam. A tartossagaval nincs probléma.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

niki123

2016. november 24.

Imádom *.* Rendkívül tartós és erős illat. Igazán minőséginek érzem ennek köszönhetően. Finom rózsás, számomra kicsit púderesen édes, bár hozzáteszem nincs túl kifinomult szaglószervem. Szerintem ez egy kicsit pimasz, elegáns és rendkívül nőies illat, abszolút nem egy tiniparfüm. Én is szoktam magamon érezni napközben és olyan jó, mert egyik parfümöm sem szokott így "megcsapni" nap közben. Ami a legjobb, hogy nem csak én érzem, hanem mások is, többen megdicsérték :) De azért nem kell túltolni, mert már egyszer azt is megkaptam, hogy "kicsit sok" :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

Antioxidánsok: BHT