Lancôme

Ár:   25 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. január 5.

Ár:   25 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Az első arcápoló korrektor a Lancôme-tól, az egyedülálló LR2412-es molekulával, a ráncok, a pórusok és a bőregyenetlenségek ellen.

Krémelemzés: Lancôme Visionnaire

FrankB

2017. január 26.

Nagyon nem vált be. Nehezen szivódik fel (szerintem semennyire :) ) furcsa az állaga, nehéz eloszlatni. Zsírossá tette a bőröm, a pórusokkal kapcsolatban, pedig semmi változást nem vettem észre. Ja és ha nem lenne elég nagyon drága!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Brielle1999

(!)
2016. november 10.

Termékmintát próbáltam ki, de a szárazságra hajlamos arcbőrömre nem volt jó hatással. Kiütéses lettem és kellemetlen feszítő érzést tapasztaltam az arcbőrömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 10.

Percoon

2016. augusztus 9.

Pici mintát kaptam csak belőle, 1 alkalomra el is használtam, akkor nagyon jónak tűnt az állaga és kellemes érzés volt viselni. Utólag belegondolva, érdemes lett volna legalább 2-3 részre valahogy elosztani, de a minta csomagolása ezt nem nagyon engedte meg. Csodát egy használat után persze nem tapasztaltam, de nem hinném, hogy befektetek egy teljes méretű termékre a borsos ára miatt főleg, illetve úgy gondolom, hogy egyelőre még nincs okom ilyen komoly szérumot használni, talán majd egy 5-10 év múlva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Eva7

2016. július 5.

Nem akartam hinni a szememnek az első használatkor sem. Nagyon érzékeny a bőröm, de ez elsőre telitalálat volt a számára. Nem csak a bőrfelszínt egységesítette, de a második hétre csodásan felfeszesedett a sok kialvatlan éjszakától és stressztől kicsit megfáradt arcbőrőm. A kozmetikusom és csodájára járt a bőröm új állagának. Legutóbb Londonból rendeltem meg ott, sokkal olcsóbban találtam meg a Lancome saját webshop-jában, mint az itthoni ára. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.

kneva

2016. június 25.

Tág pórusú bőrre való, több mintát is próbáltam belőle, mert a vásárlások mellé sokszor ezt ajánlják nekem, de egyáltalán nem szívódik be és egy zsíros-fényes rétegben a bőröm felületén megmarad. Sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 25.

Kleopátra

2015. november 7.

Egy drogériás vásárlásom mellé kaptam termékmintaként, szeretem mikor az eladók megkérdezés nélkül adják a mintákat /eddig soha nem trafáltak bele olyanba amit megvettem volna a későbbiekben/ :D
Szóval hazahoztam, nézegettem... De mégis ez mi lehet? Sosem használtam méregdrága krémeket, ennek a termékmintájáról is vakított hogy itt haver ki kell nyitni a bukszát.De még így sem tudtam mi ez, ugyanis a termékmintára nincs magyarul ráírva hogy ez egy szérum,kend fel és láss csodát... Így jött a Krémmánia,olvastam hideget- meleget.
Nah akkor most ugrik a macska a vízbe - reggel felkentem a szokásos BB-m alá, fehér kissé szilikonos maszlag /már örültem hogy ismét olyan cuccal lesz dolgom amit sosem veszek meg/ és indulás dolgozni :) Erre még 2 óra elteltével is éreztem magamon az illatát,ami nagyon jó :) Munka után belenéztem a tükörbe és a szokásos száraz foltok helyett az arcbőröm egységes, friss, mondhatni hibátlan volt.
Mi ez ha nem csodaszérum?
Ha nem lenne ilyen brutál ára, gondolkodás nélkül megvenném.
Majd imádkozok a Jézuskához hátha hoz nekem egyet karácsonyra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

Mi ez ha nem csodaszérum?
Ha nem lenne ilyen brutál ára, gondolkodás nélkül megvenném.
Majd imádkozok a Jézuskához hátha hoz nekem egyet karácsonyra :)

az etus

2015. október 18.

Ez valami eszméletlen jó termék! Ha ezt teszem az alapozó alá, valami brutálisan jól mutat az összkép. Mintha feszesebbé, üdébbé és hibátlanabbá tenné a bőrt. Valóban elég drága, de ha van valami, ami ennyire széppé teszi a végeredményt és azonnal szemmel látható, akkor az megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 18.

Ashmatiii

2015. augusztus 30.

Kellemes illatú és állagú termék. Jó érzés használni, viszont semmi extrát nem tudott nekem sajnos nyújtani. A "hűha" érzés elmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

EvaCs

2015. május 26.

Eloszor egy 5 ml-es mintaban probaltam ki es egybol megkedveltem a puderes illatat... Annyira hogy megvettem a teljes kiszerelest is ami 4 honapig kitartott.. Konnyu "krem" nagyon szerettem, de en most egy feherito krem utan kutatok... Ha nem lenne ennyire draga akkor gondolkodas nelkul megvennem, szeretem a lancome termekeket. Mindenkinek ajanlom, kerjetek mintat eloszor az a biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 26.

Skiiin

2015. április 6.

A Denat. Alcohol összetevő miatt már nem használom, nekem más szérum sokkal jobban bevált.
Hidratáló hatását nem nagyon vettem észre, inkább egységesítette az arcbőrömet, azt sajnos nem tudom, hogy a hegekkel, ráncokkal mit tud kezdeni.
Az illata egy picit erős de nekem nem volt vele problémám, az állaga géles, egy picit ragacsos. Extra változást nem nyújtott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 6.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol, Sodium Tetrahydrojasmonate, Argilla, Tetrahydrojasmonic Acid

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Felületi hártya képző anyag.

Dimethicone származék, mely a bőrön alkalmazva bársonyos, selymes érzetet ad. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint lágyító, emulgeáló és bőrkondícionáló hatású összetevő és felületaktív anyag. Caprylic / Capric Triglyceride-el együtt ABIL® Care 85 néven ismert, ami a gyártó leírása szerint O/W emulziójú kozmetikumokban olyan szilikon alapú emulgeálószert alkot, mely hosszan tartó semlyes érzetet biztosít a bőrnek, valamint átmeneti, de tartós bőrsimító hatással is bír.

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.

Jázmonsav származék, mely elvileg segíti a bőrben lévő kollagén és egyéb fehérjék lebomlásának megakadályozását. A jázmonsav a hidratáló hatású zsírsav, a linolsav természetes származéka, így maga is hidratáló hatású, és ellátja a bőrt omega 3 ás 6 zsírsavakkal. (forrás: futurederm)

Jázmonsav származék. Lásd Sodium Tetrahydrojasmonate.