Lancôme

Ár:   25 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. január 5.

Ár:   25 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Az első arcápoló korrektor a Lancôme-tól, az egyedülálló LR2412-es molekulával, a ráncok, a pórusok és a bőregyenetlenségek ellen.

Krémelemzés: Lancôme Visionnaire

gabbica

2015. január 12.

Anyukámtól nyúltam le, mert ő nem szereti annyira a kenceficéket és neki egy nappali-éjszakai krém kombó elég és pont. Elhasználtam egy üvegcsével, nappali krém alá, nagyon sokáig kitartott, egészen kevés elég volt belőle. Állaga kellemes,gyorsan beszívódik, nem ragad, illata elég erős, de nekem bejött. Hatásáról igazából semmi extrát nem tudok mondani. Én nem vettem észre semmilyen változást, mint amikor csak a krémem használtam. Elkenegettem, a tudat miatt is, hogy biztos jót teszek most a bőrömmel, ha kapnék megint örülnék, de magamnak biztos nem ruházok be rá! Ilyen áron azért, sokkal jobb dolgokat is lehet venni, ha egy kicsit utánajár az ember!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 12.

Ildie

2015. január 9.

Update, átszoktam teljesen az éjszakai használatra. A bőrőm megszokta, és az aludtam 8 órát külső akkor igaz ha legalább 7et. Költözéskor eltűnt, nem használtam majd egy hónapig, és utána újra, látszott a különbség, nagyon tágak a póruaim, és a száraz levegőtől meg még rosszabb lett, de ez azért helyretette plusz ajánlom hozzá aki be tudja szerezni az Andalou naturals Aloe + willow bark pore minimiozer cuccot, olyasmi mint a tonik de nem az, körbe kell vele tisztitani az arcot. együtt e kettő szuper. Az Andalus cucc 3000 ft alatt van, ha a Visionnaire helyett vki tud jó ésmolcsóbb alternatívát kérném ossza meg velem a tudást, ha nem jön jó tipp ezt fogom újravenni, mert 5*os termék.

2014. június: Imádom. Nekem pillanatok alatt eltűnik. Az állaga nem az a klasszikus krém, ilyen folyos zselés trutyi. Velem csodát tesz, felkenem és plusz órákat aludt a bőröm, ragyon, szép színe lesz, nem zsíros, nem undi. Egy ici pici, de alig észrevehető csillámlás van benne, ez alapozóval teljesen megszünik, de egyébként sem nagyon lehet észrevenni, Imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

senskin

2014. november 10.

Tavalyi véleményem: Karácsonyi csomagban vettem, már akciós áron + három másik termékmintával együtt.
Az a véleményem, hogy a nagyon zsíros és mitesszerekre hajlamos bőrre, kell pórusokra szérum.
Nekem nagyon bejön ez a Lancome termék. Szép, sima, puha az arcom tőle. Fölé Clarins energizing krém gélt használok.
Egy idő után kissé tényleg átfénylik, de nem annyira mint más termékekkel, amiket eddig próbáltam.
Dior Eclat alapozót használok még, az az egyik kedvencem.
Egy extra zsíros bőrt sem szabad túlszárítani, szóval, még mindig az eddigi legjobb szérum, amitől láthatóan tényleg kisebbek a pórusaim.
Nem varázsszer, az egy biztos, de olyan nem is létezik...

Jöttem Up&go: Szóval, elfogyott a visionnaire alapozóm, amiben ugyanez az anyag volt. Így esti használat után újra előkerült a nappalira.
Viszont: Nem kenem elsőre fel, hanem a krém fölé, és így az alapozó alá kerül ugyebár.
Lehet bármilyen hidratálókrémet, vagy erősebbet használni,de most nem a kombinált bőrre való krémeket részesítem előnyben, hanem a száraz bőrre valókat!
Szérum, korrektor alá úgy vettem észre, hiába hajlamos a bőröm zsírosodni, kell a kissé olajosabb krém.
Szóval megvagyok vele elégedve és ha nem találok ennél jobbat akkor maradok ennél a korrektornál. A szemkörnyéki korrektora is nagyon jó, azt a szemkörnyékápoló fölé teszem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 10.

Dior Eclat alapozót használok még, az az egyik kedvencem.
Nem varázsszer, az egy biztos, de olyan nem is létezik...

hkajuna

2014. október 30.

Selymes állagú, nagyon kellemes illatú fluid. Ami önmagában használva a száraz, vízhiányos bőrömre, csak a nyári időszakban volt elég. Télen használnom kellett fölé valamilyen gazdagabb textúrájú száraz bőrre való hidratáló krémet, különben felvitel után nem sokkal, már érezni lehetett, hogy húzódik a bőröm. Férjemtől egy 30 ml-es tégelyt kaptam, amit 6 hónap alatt használtam el, mert nagyon kevés kellett csak belőle. Nekem látványosan javította a bőröm minőségét, a mitesszereket szépen eltüntette, bőröm élettől sugárzó, feszes lett. A ráncok is mintha halványodtak volna. A mai napig veszek évente 1-2 alkalommal magamnak, ha telik rá, mert elég drága, viszont mivel csak kevés kell belőle és sokáig használom, így ár-érték arányban nekem a legjobban bevált termékek egyike.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 30.

La-Fee

2014. október 27.

Na ez egészen borzasztó! Termékmintát kaptam belöle, ma reggel fel is tettem az arcomra, hogy milyen szép leszek és mindjárt sminkelek is rá...hát pfúj..a kezemet gyorsan meg kellett mosni, mert csúszott a szilikontól, az arcom viszketett és csípni kezde a szérum. Esélyem sem lett volna sminkelni, mert csúszott az egész fejem, a szemhéjammal egyetemben. Réteg ami az életben be nem szívódik csak selymesen csillog és zavar. Diszkomfort érzés és vakarózás. Lemostam. Több termék jó a márkának, de ez kritikán aluli szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 27.

princessina

2014. október 7.

Nagyon ragacsos szerintem (termékminta alapján), a L'Oreal Magic Blur-je sokkal jobb és sokkal látványosabb a hatása is (ja és az ára is kedvezőbb). Ami viszont jó, hogy nagyon jó illatú :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.

claudia.nyilas

2014. szeptember 26.

Nos, még csak most kezdtem el használni, de eddig csak ódákat tudnék zengeni róla! Nem kell sok belőle és akkor nem fénylik át a bőr. Három órás alvás után felkentem és senki meg nem mondta, hogy nem aludtam át az éjszakát! A 30ml-es kiszerelést vettem meg. Gondoltam megpróbálom mielőtt az 50 ml-esre lecsaptam volna. Mert sok helyen olvastam, hogy kombinált, vegyes bőrre sok. De lesz update, ha csalódnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

erika81

2014. augusztus 20.

5 ml-es mintát kaptam belőle. Az illata mű, de ennek ellenére tetszik! Imádom használni. Szép lesz tőle a bőröm. Nem zsírosít, igaz mattító krémet használok fölé. Az árát elnézve sajnos nem hiszem, hogy megveszem eredeti méretben, de nagyon tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

MissNickole

2014. június 13.

Szerintem pocsékok az összetevői az árához képest felháborító...
Vizet, glicerint és alkoholt 200 Ft-ért is lehet venni...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 13.

Szerintem pocsékok az összetevői az árához képest felháborító...
Vizet, glicerint és alkoholt 200 Ft-ért is lehet venni...:(

2014. április 17.

Akciósan jutottam hozzá. Nagyon örültem, mert azt hittem csodaszer. Csalódnom kellett benne, mert elzsírosítja a bőröm és semmilyen egyéb más hatást nem érzékelek. Az illata viszont kellemes, és bársonyossá is teszi a bőröm felkenés után, de aztán jön a csillogás és a ragadós érzés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 17.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol, Sodium Tetrahydrojasmonate, Argilla, Tetrahydrojasmonic Acid

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Felületi hártya képző anyag.

Dimethicone származék, mely a bőrön alkalmazva bársonyos, selymes érzetet ad. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint lágyító, emulgeáló és bőrkondícionáló hatású összetevő és felületaktív anyag. Caprylic / Capric Triglyceride-el együtt ABIL® Care 85 néven ismert, ami a gyártó leírása szerint O/W emulziójú kozmetikumokban olyan szilikon alapú emulgeálószert alkot, mely hosszan tartó semlyes érzetet biztosít a bőrnek, valamint átmeneti, de tartós bőrsimító hatással is bír.

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.

Jázmonsav származék, mely elvileg segíti a bőrben lévő kollagén és egyéb fehérjék lebomlásának megakadályozását. A jázmonsav a hidratáló hatású zsírsav, a linolsav természetes származéka, így maga is hidratáló hatású, és ellátja a bőrt omega 3 ás 6 zsírsavakkal. (forrás: futurederm)

Jázmonsav származék. Lásd Sodium Tetrahydrojasmonate.