Lancôme

Ár:   25 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. január 5.

Ár:   25 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Az első arcápoló korrektor a Lancôme-tól, az egyedülálló LR2412-es molekulával, a ráncok, a pórusok és a bőregyenetlenségek ellen.

Krémelemzés: Lancôme Visionnaire

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nikol1118

2014. április 15.

Nekem nagyon jól bevált. Szívesen megvenném, de igen drága.
Én ingyen kaptam a forgalmazótól, mert többszöri próbálkozásra sem sikerült termékmintához jutnom (ugye az ember nem vesz meg 20-25- ért kipróbálás nélkül semmi kencét) Végül a nagyon- nagyon kedves ügyfélszolgálatos munkatárs feladott nekem postán egy teljes kiszerelésű terméket ajándékba............ Majdnem elájultam amikor kibontottam :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

Nekem nagyon jól bevált. Szívesen megvenném, de igen drága.

LenaL

2014. március 4.

Na ezzel megint az az egyetlen probléma, hogy elég hamar hozzászokott a bőröm és a kezdeti pozitív hatás már nem volt meg. Szóval most pihentetem és egy fél év múlva megint teszünk egy próbát. Kár, mert az elején tényleg nagyon jó volt, bársonyos egyenletes bőrfelszínt adott, a pórusokat is összehúzta picit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

heidi7

2013. december 23.

Tesztert kaptam amiben eleg sok van es mar nehany napja probalgatom, nagyon izgatott , hogy mit tudhat de sajna hiaba nezegetem nem latom , hogy valami valtozna, olyan erzes mintha vekony filmreteget kepezne a boron es kicsit talan feszesit , nem tudom. Nem vennem meg az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 23.

zsonci

2013. február 27.

Én a mintáját próbáltam csakde nagyot csalódtam pedig nagyon bíztam benne mert amúgy szeretem a Lancome termékeit. Zavart az illata, nehezen szívódott fel, azonali hatás pedig órák múlva sem volt :) Lehet, hogy hosszú távon van előnyös hatása, de ez nálam nem fog már kiderülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 27.

zsuzsika

2012. november 18.

két és fél hete kaptam egy kis 5 ml-es mintát ajándékba, ki is próbáltam, és tényleg nagyon extra. jó illatú, kellemes textúrájú, hamar beszívódik, és még életemben nem volt ilyen puha a bőröm. zsíros, de vízhiányos a bőröm, és nem fényesedik tőle jobban, új mitesszerek, pattanások sincsenek, tehát zsíros bőrűeknek is kiváló. teljesen hidratál, és a szokásos mattítókrémem is kényelmesen elfér rajta - véleményem szerint jobban is hat, mert kevésbé fényesedik az utóbbi két hétben a bőröm.
valóban nagyon drága, de szerintem maximálisan megéri.

UPDATE: egy év folyamatos használat után is 120% elégedetteség. Lehet, hogy én vagyok az egyetelen zsíros arcbőrű ember, akinek ez a szérum bejött (olvasva a kkorábbi hozzászólásokat), de nekem nagyon. A Lancome Szépségszigeten továbbra sem sajnálják a 2 ml-es lapmintát, érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 18.

valóban nagyon drága, de szerintem maximálisan megéri.

timilla

2012. október 29.

Persze, hogy simít, tele van szilikonnal, azon kívül még van benne hialuron, párféle hidratáló és passz. Én mintát használtam, de fényes lett tőle a bőröm, szóval nem igazán jött be. Semmi olyan hatóanyag nincs benne, ami hosszú távon javítaná a bőrképet, csak a márkát kell megfizetni, de azt aztán borsosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 29.

Pille

2012. szeptember 16.

Első reakció: Úristen! Nekem ez kell! Még jó, hogy nem rohantam azonnal megvenni. Azt hiszem, leginkább az illata fogott meg, amikor felkentem. Szerencsére csak mintát kaptam belőle. Biztos nem venném meg. Pár órán át tényleg szebbnek látszott tőle a bőröm (bár a pórusok kicsit tágak maradtak és nem mattított eléggé), viszont másnapra lett néhány pattanásom. Az illata miatt két pont, de a hatása nálam nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

ancsibancsi

2012. szeptember 8.

Osztom Trixi véleményét! Vicc, hogy a pórusokat összehúzza egy ideig, de tényleg zsírosít. Itt nézegettem valamelyik nap a tükörben magam, hogy mi a fene történik, még csak meleg sincs, bekentem az arcom vele jó vékonyan, minden oké volt és 5 perc múlva, mintha verejtékezett volna az arcom, persze faggyú volt. A pórusokat kellőképp betömi, szóval smink alatt nem látszik, viszont nem is okoz új mitesszereket, ami maga a csoda. Valamennyire hidratál, pont amennyire nyáron kell, viszont, ha kicsit túlradíroztam az arcom, vagy megpirult, akkor ez csípi, ami rohadtul kellemetlen tud lenni. Az illata mennyei, de minek vannak a krémekbe ilyen erős parfümök, az előtt én is döbbentem állok, semmi értelme, de legalább finom na...
Horror ára van, persze ez egyénfüggő, és ha már horror ára van, akkor lenne legalább hasznos, de nem igazán az. Egy kettesecskét azért megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

Trixi

Korcsoport: >54
2012. július 2.

Sajnos csalódás a krém, pedig az extra zsíros, tág pórusú, rozáceás bőrömre telitalálatként ajánlották a párizsi Sephorában. A pórusokat ugyan egy picit összehúzza időlegesen, viszont a bőröm annál zsírosabban csillog utána, a rozáceás orcák pedig még jobban kipirulnak és viszketnek tőle. Jelenleg csak a T-vonalra tudom használni, de oda is minek, jó lassan fog elfogyni. Nagy tanulság, hogy még annak a tanácsadónak se higgy a boltban, aki szuper hozzáértőnek tűnik. Akinek problémás a bőre, először mindig mintát kérjen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. július 2.

Mya

2012. május 19.

Használom már egy ideje ezt a szérumot, az igaz hogy egyenletessé teszi a bőrt és eltünteti a pattanásokat, viszont nekem a hidratáló hatása kevés. Én éjszakára hidratáló krém alá, nappalra viszont önmagában használtam, amitől egy idő után hámlani kezdett a bőröm. Az illata elég erős, parfümben talán el tudnám képzelni, de szérumnak kicsit túlzás szerintem, akár zavaróvá is válhat. Összeségében nem vagyok tőle elájulva, ennyi pénzért már azért többet kellene hogy tudjon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 19.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol, Sodium Tetrahydrojasmonate, Argilla, Tetrahydrojasmonic Acid

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Felületi hártya képző anyag.

Dimethicone származék, mely a bőrön alkalmazva bársonyos, selymes érzetet ad. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint lágyító, emulgeáló és bőrkondícionáló hatású összetevő és felületaktív anyag. Caprylic / Capric Triglyceride-el együtt ABIL® Care 85 néven ismert, ami a gyártó leírása szerint O/W emulziójú kozmetikumokban olyan szilikon alapú emulgeálószert alkot, mely hosszan tartó semlyes érzetet biztosít a bőrnek, valamint átmeneti, de tartós bőrsimító hatással is bír.

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.

Jázmonsav származék, mely elvileg segíti a bőrben lévő kollagén és egyéb fehérjék lebomlásának megakadályozását. A jázmonsav a hidratáló hatású zsírsav, a linolsav természetes származéka, így maga is hidratáló hatású, és ellátja a bőrt omega 3 ás 6 zsírsavakkal. (forrás: futurederm)

Jázmonsav származék. Lásd Sodium Tetrahydrojasmonate.