Lancôme

Ár:   25 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. január 5.

Ár:   25 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Az első arcápoló korrektor a Lancôme-tól, az egyedülálló LR2412-es molekulával, a ráncok, a pórusok és a bőregyenetlenségek ellen.

Krémelemzés: Lancôme Visionnaire

Dasha

2012. március 23.

Egy ideje már megvan, de nem használom napi szinten, pedig szép egyenletes lesz tőle a bőr, de kicsit többet vártam, már csak az ára és a hatalmas kampány miatt is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 23.

monni

2012. február 22.

Több mint három hónapig használtam, 2X vettem belőle. Nagyon szépen összehúzza a tág pólusokat, de alapozó alá nem tudom használni, mert nem lehet fölé egyenletesen felvinni az alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 22.

annapanni

2012. február 4.

Hosszas agyalás és három kikönyörgött minta elhasználása után úgy döntöttem fájó szívvel, hogy mégsem veszem meg. Azonnal beszívódik, és rögtön látható a sima bőrfelszín (pláne ha folyamatosan használnám!), önmagában is matt lett az eredmény egész napra...de drága. Nekem az illata is nagyon tetszik, dehát...most nincs rá ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 4.

Elektra™

2012. február 1.

Számomra zavaróan erős az illata, igaz ez nehány perc után elillan, de akkor sem tudom megszokni, megszeretni. Ami nagyobb baj, hogy nem igazán látom, érzem áldásos hatásait. Nem vártam csodát, de sajnos minimális eredményt sem tapasztaltam.
A Gènifique viszont az egyik kedvenc termekem, helyette őt ajánlom! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 1.

A Gènifique viszont az egyik kedvenc termekem, helyette őt ajánlom! 😊

monikar

2011. október 20.

Mivel ez egy szèrum, ìgy hasznàlata utàn kell egy kis hidratàlò krèm is. A Génifique Youth Activating-al hasznàlom egyutt ès nagyon megvagyok elègedve.Az illata szerintem kifelyezetten kellemes. Az àra valòban hùzòs de megèri. /Amùgy is, amikor valami apròsàgot veszek a parfumèriàban , mindig kèrek jòpàr lancome mintàt, ìgy mèg tovàbb tart :):) /

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 20.

Tiffany

2011. október 13.

Én is mintán teszteltem és csalódnom kellett, pedig szeretem a Lancome termékeket.
Túl erős az illata és a magas alkoholtartalma az illatában is érződik. Nekem nem szívódott fel könnyen és azonalli hatást semmilyet ne tapasztaltam. Lehet, hogy hosszú távon van pozitív hatása, de az alkoholtartalom miatt és mivel nehezen szívódott fel, nem fogom megvenni. És hát elég drága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. október 13.

Judiit

2011. október 12.

Kunyeráltam egy kis mintát az egyik drogériában, mert azért az ember nem ad olyan könnyen egy krémért több, mint 20000 Ft-ot. Tapasztalatom e rövid használat alatt egész jó. Egy könnyen beszívódó gélről van szó, aminek az illata viszonylag erősre sikeredett. Hatását tekintve azonnal érezhetőbben puha lett a bőröm, viszont a bőrpír erősebb lett. Rövid volt az ismerkedésünk, de nem vágyok rá, hogy ennyi pénzért megvegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. október 12.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol, Sodium Tetrahydrojasmonate, Argilla, Tetrahydrojasmonic Acid

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Felületi hártya képző anyag.

Dimethicone származék, mely a bőrön alkalmazva bársonyos, selymes érzetet ad. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint lágyító, emulgeáló és bőrkondícionáló hatású összetevő és felületaktív anyag. Caprylic / Capric Triglyceride-el együtt ABIL® Care 85 néven ismert, ami a gyártó leírása szerint O/W emulziójú kozmetikumokban olyan szilikon alapú emulgeálószert alkot, mely hosszan tartó semlyes érzetet biztosít a bőrnek, valamint átmeneti, de tartós bőrsimító hatással is bír.

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.

Jázmonsav származék, mely elvileg segíti a bőrben lévő kollagén és egyéb fehérjék lebomlásának megakadályozását. A jázmonsav a hidratáló hatású zsírsav, a linolsav természetes származéka, így maga is hidratáló hatású, és ellátja a bőrt omega 3 ás 6 zsírsavakkal. (forrás: futurederm)

Jázmonsav származék. Lásd Sodium Tetrahydrojasmonate.