Lanvin

Ár:   9960 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. október 31.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-aldehides

Összetétel: aldehidek, lonc, őszibarack, neroli, gyöngyvirág, bergamot, kamélia, koriander, írsz, jázmin, liliom, ylang-ylang, rózsa, geránium, ámbra, szantál, pacsuli, pézsma, vanília, benzoin, vetiver,

Ár: 2200 Ft/10 ml , Eladó: Myrtle
Állapot: 10 ml üveg parfümszóróban, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/posta/foxpost
Ár: 14990 , Eladó: Phantomia
Állapot: új, doboz nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után Foxpost vagy postán maradó

Marcsi66

2016. április 13.

Klasszikus illatok között is Óriás,a legmélyebb és a legintimebb érzelem szülötte ,Halhatatlan mert a csodáknak ez a sorsa,mindíg lesznek olyan Nők mint én,vagy a másik akik felismerik,és életben tarják ŐT.:Imádom a mélységét,a virágok mintha sorban egymásután köszönnének..felvonulnak,édes-szappanos a leszáradása.Nagyon tartós gyönyörűség,érettebb korosztály parfümje,de lehet nagyon fiatal kivételes személyiség illata is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 13.

astarta

2015. december 30.

Huhh, számomra borzalmas. :-( Nem ismertem, de annyira jó áron juthattam hozzá, hogy vakon megrendeltem neten. Szavam is elállt... Van egy típus akin el tudom képzelni, idösebb, 60+, igényes, ápolt, magabiztos nökön. De mindenki máson túl sok. Nagyon erös, tartós, 2 fújás elég belöle egész napra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 30.

Piri11

2015. november 23.

Kifújáskor gyöngyvirág és aldehidek érződnek, majd egyre virágosabbá, kissé édessé válik. Egy rövid időre kifejezetten „nyanya szagú” lesz, majd fémes, szappanos illat bontakozik ki. Teljes leszáradásában kicsit régimódi szappanos illatú. Még ismerkedünk egymással. Szokatlan illat. Az biztos, hogy ez nem jön velünk szembe az utcán. Egyenlőre 5*-ot adok neki.
Sajnos az a "nyanya szagú" rész zavar benne. Nem ez az első illat, amely nem működik együtt a bőrömmel (lásd Chloé, Bvlgari, YSL illatok), így fájó szívvel, de megválok a kis mintámtól. Ettől függetlenül nem vonok le az értékeléséből, mert biztos, hogy a megfelelő bőröm csodálatosan muzsikál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 23.

DeNoirChristine

2015. október 20.

Húha,hát találkoztam vele is...Mintha Drakula kastélyában sétálgatnék,mélyvörös,agyoncsipkézett ruhában,fürtökbe tekert hajjal,ami fel van tornyozva a fejem tetejére,és maga a Gróf várna vacsorára... Nem az az illat,amit használnék akármilyen alkalomra is,de azt meg kell hagyni,hogy megértem,hogy élte túl ennyi ideig... Annyira egyedi,hogy Őt tényleg csak és kizárólag minimum bárónőkön tudom elképzelni,és közülük is az 50 + -on. Szagolni mindenkinek kötelező,aki imádja az egyediséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

krémparádé

2015. október 16.

Az Arpege-ból is minim van, meg egy régi, üres, kerekded vintage üvegem is, amit gyerekként egy kedves idős rokonomtól kaptam. Midig izgatta a fantáziámat, milyen illat rejtőzhetett benne fénykorában. Most éppen itt produkálja magát a csuklómon: erőteljes, testes illat, mintha megannyi, napon száradó gyógynövény keveréke lenne. Krémesen balzsamos. Határozott, amazon természetű, tapasztalt, életbölcsességgel felvértezett nőkön tudom elképzelni, másrészt képtelen vagyok elvonatkoztatni, számomra ez a múlt és az ódon elegancia illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 16.

Barbuska90

2015. március 27.

Ő a kifinomult, elegáns francia hölgy. Ugyanolyan előkelő kiegészitő, mint egy különleges kalap, egy drága cipő vagy egy fehér kesztyű. Ha megszagolom, a lelki szemeim előtt egy 40 körüli hölgyet látok, gyönyörű selyemruhában, pazar frizurával és makulátlan sminkkel. Kecses mozdulattal fogja meg a teáscsészét és szipkával szívja a cigit. Nagyon vágyom erre a parfümre, kár, hogy 24 évesen szerintem furcsán állna rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

Poldi

2015. január 26.

Sziasztok!
Nagyon sokat hallottam és olvastam a legendás Arpége -ről. A minap megérkezett a rendelt mintám, amit azonnal ki is próbáltam. Mielőtt ecsetelném első benyomásaimat nézzünk egy - két hasznos infót , adatot: Ez egy virágos - aldehides illat, ami több mint 60 összetevőből áll. Az Arpége, az olasz arpeggio szóból ered, ami egy zenei fogalom. Ez egy olyan akkord, ahol a hangok nem egyszerre szólalnak meg, hanem gyorsan egymás után. 1927-ben kreálta André Fraysse.
EGY TÖKÉLETES DALLAM ELEGANCIÁJA.......
A zenemű egy hatalmas aldehides felhővel nyit, kevés gyöngyvirág és több rózsa kíséretében. A jázmin is ott leselkedik, de még nem bújt elő. Az aldehidek kezdenek alábbhagyni, és számomra akkor jön a csoda. A jázmin és a ylang-ylang annyira krémesen kezdi megmutatni magát hogy az fantasztikus. Nem túl édes, nem túl vékony. Egy klasszul megkomponált illat, egy igazi klasszikus. Ne féljenek tőle a fiatalabbak se, mert miután az aldehides fejillat elillan, egy gyönyörű, kedves behízelgő akkord marad. Én örülök hogy megismerhettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 26.

Sziasztok!
EGY TÖKÉLETES DALLAM ELEGANCIÁJA.......

Kodi

2014. május 29.

Időnként ráakadok a teszterére a D....ban. Mindig kiváncsi vagyok Marilyn Monroe egyik kedvenc illatára, állítólag a Chanel No5 mellett a Joyt és az Arpéget tartotta mindig otthon.
Az első benyomás, hogy nagyon klasszikus, ódon illat, nem lenne manapság könnyű viselni.... vissza a polcra, bocsánat. Aztán az ember orra újabb-újabb mintát kér, mert megérzed: ez egy komplex alkotás. Különleges, nem mindennapi. Szeretem ezeket a régi illatokat. Ilyenkor elgondolkodom, hogy vajon 80 év múlva lesz-e a polcokon La Vie est Belle? Ő pedig itt van, és általa valami ami már rég elveszett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 29.

damaged

2013. november 30.

Az egyik legcsodalatosabb illatt, persze nem mindenkinek. Abba remenykedem hogy, a cukor illatu lanyok nem veszik at a hatalmat a vilag felett es nem szuntetik meg az igazi klasszikus illatokat, mert o az a javabol! A mullerbol mar szanaljak kifele, ezt a fenevadat, szoval aki akar csapjon le ra meg most!
Meg meg sokaig maradjon kozottunk! :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 30.

Meg meg sokaig maradjon kozottunk! :(

fruzsicaaa

2013. augusztus 16.

Tragya szagot ereztem benne. Tovabb nem szagoltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

Tragya szagot ereztem benne. Tovabb nem szagoltam.