Lanvin

Ár:   9960 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. október 31.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-aldehides

Összetétel: aldehidek, lonc, őszibarack, neroli, gyöngyvirág, bergamot, kamélia, koriander, írsz, jázmin, liliom, ylang-ylang, rózsa, geránium, ámbra, szantál, pacsuli, pézsma, vanília, benzoin, vetiver,

Ár: 2200 Ft/10 ml , Eladó: Myrtle
Állapot: 10 ml üveg parfümszóróban, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/posta/foxpost
Ár: 14990 , Eladó: Phantomia
Állapot: új, doboz nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után Foxpost vagy postán maradó

virko01

2013. március 10.

Ez nagyon nem..Pedig a Lanvin parfumok altalaban kellemesen viragosak,egyediek. Ez nekem kifejezetten budos volt. 40 feletti korosztalyon tudnam csak elkepzelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

absinth

2013. március 4.

Hétvégén volt lehetőségem megszagolni-nem igazán jött be. Nem rossz illat, de nagyon kiérezni belőle a rózsát, amit én nem annyira szeretek. Nem is tudnám elképzelni magamon, szerintem inkább 30 feletti nőkhöz illik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

zizi

Korcsoport: >54
2012. május 31.

Kb. 2 hónapja találta erre az isteni oldalra, azóta függő vagyok.Nagyon sok parfüm, és egyéb kozmetikai cucc nem került volna hozzám ha hamarabb olvasom a véleményeket.Most bármit vennék előtte "felütöm" az oldalt és ennek függvényében vásárolok.Bocsi ezért a kis kitérőért.Amugy beteges parfüm imádó vagyok.Ez az isteni Arpege parfüm 3 hete van nálam.Imádom!!Rendkivül tartós illat.Sajnos rajtam nagyon kevés illat marad meg, de ez szuper.Talán hüvösebb időben jobb lenne, de én most is használom.Olyan buja illat összebujós.Aki szereti a különleges illatot annak ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. május 31.