Lanvin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7890 Ft

Légies, törékeny illat, mely a tavasz első napjait idézi. Aromái lágyan simagtóak: a fókuszban a barackvirág, a cédrus, az orgona és a tealevél áll enyhe pézsma alapon.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetétel: bazsarózsa, tealevél, barackvirág, orgona, ámbra, pézsma, petit grain, cérdus

Ár: 7890 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Lanvin Éclat d'Arpège EDP frissen fújva
Ár: 600/1000/1600/2400 , Eladó: daliah
Állapot: frissen fújva 1/2/5/10 ml, Helyszín: Kispest, fizetés: utalás után Foxpost vagy posta
Ár: 890 , Eladó: crystalline
Állapot: Új egyszer próbált , Helyszín: Kazincbarcika, fizetés: Előre utalás után ajánlott levélként 650 Ft, MPL automatába 995 Ft

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

martoneszter

2014. november 18.

Nagyon imádom az illatát, csak sajnos tényleg nem elég tartós. Nincs valami ötletetek, hogy milyen parfümöt vehetnék helyette, ami hasonlóan finom, púderes, de intenzívebb?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 18.

Mirácska09

2014. október 6.

Szerintem kellemes, leszáradáskor a legfinomabb, de nekem ennél édesebb illatok kellenek ... az üvege, külseje, minden együttvéve nekem 3 csillagot ér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 6.

Natalka

2014. június 6.

Annyira légies, és törékeny ez az illat, h a bőrömre fújáskor a légbe elszáll, és ott is marad valószínűleg, mert rajtam sajnos még percekig sem érezhető.
Semennyire nem működik velem együtt, csak valami halvány, igencsak felejthető illatmaradvány piheg utána, mint kézmosás után a szappanillat (de az talán még tovább is tart a kezemen).
Lehet, h nem értékelhető a véleményem, elnézést érte, de ez az illat sem hagyott bennem/rajtam értékelhető nyomokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 6.

Sz. Csilla

2014. május 3.

Nekem ez a kedvenc illatom a megfizethető árkategóriában. Ennyien még egy parfümöm miatt sem jegyezték meg, hogy jó az illatom. A páromtól kaptam, ő oda van értem, amikor ezt fújom magamra.
Szerintem, ha megváltozott az illata, akkor nem eredeti volt! Az enyém ugyanolyan maradt, pedig több, mint egy éves!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 3.

mihaly.dora

2014. április 27.

Ajàndèkba kaptam, azt hittem ez a parfüm lesz a nagybetűs. Àm elképedve tapasztaltam hogy kifújàs utàn 10, azaz 10 perccel se ruhàn, se bőrön nem érződött. Ìgy elraktam, ma újra elővettem, fújtam egyet és hànyingert kaptam. Màr nem a citrusos könnyedséget éreztem hanem émelyìtő púderes viràgillatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 27.

2014. március 18.

Minden tökéletes ebben az illatban, számomra is a tavasz az az évszak, amikor kedvem van viselni. Többször vásároltam már belőle. Az előttem szóló tökéletesen leírta ennek az illatnak a lényegét, Én magam is így érzek, azonban Engem a Light Blue-ra emlékeztet némelyest.

lauran

2014. március 13.

Nagyon finom, valóban tavaszi langyos meleghez, rügybontó napsütéshez passzoló illat. Én más időszakhoz nem is tudom elképzelni. Tavaszi napsugár, gyönyörű ágynemű, ami magán hordozza az illatot, és a nő, aki finoman ebben illatozva magára kapja a könnyű balon kabátját, majd párjával kézen fogva, esetleg egy csokor nárcisszal a kézben, sétálni indulnak egy városnéző útra.City break, esetleg koratavaszi tengerparton sétálva, hétvégén, szabadon. Számomra a finom nőiesség megtestesítője, és feelingjében YSL Elle-je mellé társítom, utóbbinak a könnyedebb napokra találó verziójaként tudom felfogni. Annyira elegáns, légies, finom, disztingvált, öntudatos.... Csak egy icipicit kellene nagyobb hatósugara legyen, hogy ízlésemnek is tökéletesen megfeleljen.Szubjektíven tehát 4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 13.

kicsirita

2014. február 18.

Nagyon kellemes, tiszta illat. A halloween kiss sexy majdnem ugyanez, csak rajtam tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 18.

Lejla85

2014. február 1.

A kedvencem! Szolid, nőies, nem hivalkodó, mégis mindenki felkapja a fejét erre az illatra. A férfiak imádják a környezetemben. Valahogy mindig az jut eszembe erről az illatról, hogy "na igen, ez nem egy erőszakos nő, hanem egy lágy, gyengéd". Nekem úgy tűnik, nem túl elterjedt, ennek külön örülök, hogy nem egy tömegillat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 1.

editka

Korcsoport: >54
2013. december 16.

A legfinomabb illat, amivel valaha találkoztam, elegáns és mégis könnyed.... de sajnos a legrövidebben megmaradó is, amivel valaha találkoztam, úgyhogy második üveggel nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. december 16.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.