Lanvin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7890 Ft

Légies, törékeny illat, mely a tavasz első napjait idézi. Aromái lágyan simagtóak: a fókuszban a barackvirág, a cédrus, az orgona és a tealevél áll enyhe pézsma alapon.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetétel: bazsarózsa, tealevél, barackvirág, orgona, ámbra, pézsma, petit grain, cérdus

Ár: 7890 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Lanvin Éclat d'Arpège EDP frissen fújva
Ár: 600/1000/1600/2400 , Eladó: daliah
Állapot: frissen fújva 1/2/5/10 ml, Helyszín: Kispest, fizetés: utalás után Foxpost vagy posta
Ár: 890 , Eladó: crystalline
Állapot: Új egyszer próbált , Helyszín: Kazincbarcika, fizetés: Előre utalás után ajánlott levélként 650 Ft, MPL automatába 995 Ft

Ascyra

2017. január 24.

Ez a parfüm egyszerűen mesés. Ma ezt viselem és valahogy a kedvem is sokkal jobb. Ennek az illatnak van egy bájital jellege is, gyümölcsössége pedig szinte a szájban érezhetően zamatos. Rajtam leginkább a barackvirág (mézes barack) illata érződik és én pont ezt kedvelem a legjobban. Cukros, de mégis más mint a pink-sugar trend illatai. Teljesen egyedi. Én ehhez hasonló gyümölcsillattal még nem találkoztam. Kifinomult, kecses, tovalibbenő, vidám, kedves, nyárvégi, leginkább augusztusi illat. Pont kapható leárazva, úgyhogy nagyon jó áron hozzá fogok jutni egy 50 ml-hez. Bár tél van, de néha azért magamra fogom fújni, hogy mosolyogva várjam télen is a nyár végét :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

angelina69

2016. december 26.

Most, hogy megláttam, nem tudom megállni, írnom kell róla. Maga a tavasz, a nyár, a frissesség, balzsamos virágillatok. Könnyed, elegáns, visszafogott. Hétköznap vagy egy tavaszi, nyár esti rendezvényen, bármikor bátran viselhető annak, aki nem akar kitűnni, csak szeretne egy lágy virágillatba burkolózni. Vagy csak azért viselni, hogy elűzze rosszkedvét. Sokat írták, hogy nem tartós. Ezt megcáfolom, kb. 7-8 órát biztosan jelen volt, csupán nagyon bőrközelivé válik, és emiatt nem tűnik fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 26.

sleeping

2016. december 26.

Nagyon szeretem, évek óta használom. Szerencsére kevés helyen lehet kapni, így nem valami felkapott, tömeg illat, amit mindenki hord. Évekkel ezelőtt, külföldön egy igazi parfümériában voltam: bementem, mondtam, hogy magamnak keresek parfümöt. Egy ideje már próbálgattam mindenféle illatot, amikor az eladó egyszercsak odahozta ezt és azt mondta: ne keresse tovább, ez a maga illata. És tényleg így volt, azóta sem találtam semmi olyan illatot, ami felül tudná múlni ezt. Külön jó pont, hogy egyszer egy barátom azt mondta: amikor belépsz egy terembe, ami tele van emberekkel, nekem fel sem kell néznem, mert tudom, hogy te jöttél, senkinek sincs ilyen illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 26.

Ekka86

2016. december 20.

Évek óta kísér ő engem. Kicsit már "unom", de mindig visszatérek hozzá valami miatt, valószínűleg a biztonság. :) Sokan dicsérik rajtam, volt ismerősöm, aki most Karácsonyra a feleségének ezt veszi, mert rajtam annyira tetszett neki. Remélem a feleség is boldog lesz vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 20.

illatvarázs*

2016. december 15.

Nagyon finom, tiszta illat. Meghatározó a gyümölcsössége, de mégsem tipikus gyümölcsillat, van ennek az illatnak egy különleges "fátyla". Az édeskés és a friss között táncol folyamatosan. Sokan szokták a Light Blue-hoz hasonlítani, aminek valóban van igazságalapja, de ez az illat sokkal lágyabb, simulósabb, meghittebb. Az üvege is szemet gyönyörködtető. Szerintem ez egy olyan illat, hogy bárkit meglephetünk vele, nem fog a polcán porosodni. Egy problémám van vele: rajtam 1/2-1 óra az "élettartama" és nyomtalanul eltűnik rólam. Nem kedvenc, de szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 15.

Odri

2016. december 15.

tegnap vettem nagyon jó áron egy DM-ben. Úgy vettem meg, hogy nem volt hozzá minta, így rizikóztam kicsit. Viszont bejött! Nagyon kellemes, visszafogott illat. Nem túl karakteres, de friss, és tiszta illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 15.

csill87

2016. október 16.

Ez a parfüm nekem teljesen kortalan. Egyrészt bármilyen életkorban el tudom képzelni, másrészt pedig biztos vagyok abban is, hogy ez még 10-20 év múlva sem fog divatjamúltnak hatni.
Bár ezt a kis virágos bájos illatot eleinte csak tavaszra tudtam elképzelni, de tavaly télen is használtam néhányszor és jól esett, mikor már nagyon vágytam a tavaszra. Idén pedig kipróbáltam ősszel is és most is szerettem. Nagyon univerzális illat, egyszerű, a szó legjobb értelmében. Sajnos rajtam nem érezhető orgona, pedig nagyon örülnék neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 16.

specyal

2016. október 15.

Nem tolakodó,friss-légies illat. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 15.

Nem tolakodó,friss-légies illat. Csak ajánlani tudom.

Cosmonaut

2016. október 12.

A kedvencem már 5 éve :) Csodás gyümölcsös virágos illat, az én ízlésemnek ez a kifinomultság megtestesítője. Egy valami viszont nagyon fontos szerintem: melegben nem érdemes fújkálni, mert valahogy nem adja ki az igazi jellegét!
Minden nyáron szomorúan konstatálom, hogy ez biza' megromlott, aztán jön a hideg, és hirtelen "megjavul". Már 3 éve megvan, próbálom ügyesen tárolni.
A poén az egészben az, hogy anno ajándékba kaptam roxanne apple-ben (aka drága parfümök koppintása kis cuki üvegben, olcsón) és kinyomoztam, hogy ez az eredeti. Imádat ♥

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

zimmbo

2016. szeptember 30.

Kedves, bájos kis illat. Engem a Versace Bright Crystal-ra emlékeztet, de lehet hogy csak azért, mert ez is nagyon hamar elfárad rajtam. Olyan hervadt virág lesz belőle. Szeretem ha van egy kis dög, egy kis craft az illatban, amitől esetleg nem tetszik mindenkinek, de van benne mélység. Ez egy jól összerakott parfüm, nem tehet róla, hogy számomra lagymatag, biztonsági játékos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.