Lanvin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7890 Ft

Légies, törékeny illat, mely a tavasz első napjait idézi. Aromái lágyan simagtóak: a fókuszban a barackvirág, a cédrus, az orgona és a tealevél áll enyhe pézsma alapon.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetétel: bazsarózsa, tealevél, barackvirág, orgona, ámbra, pézsma, petit grain, cérdus

Ár: 7890 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Lanvin Éclat d'Arpège EDP frissen fújva
Ár: 600/1000/1600/2400 , Eladó: daliah
Állapot: frissen fújva 1/2/5/10 ml, Helyszín: Kispest, fizetés: utalás után Foxpost vagy posta
Ár: 890 , Eladó: crystalline
Állapot: Új egyszer próbált , Helyszín: Kazincbarcika, fizetés: Előre utalás után ajánlott levélként 650 Ft, MPL automatába 995 Ft

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Orsi0401

2016. szeptember 22.

Annyira kellemesen lágy illat, hogy nem tudom elképzelni, hogy vki is ne érezné magát fiatal lánynak egy virágos mezőn ebben az illatfelhőben. Rajtam a tartósság nem túl jó, de a fiatal-lány-feeling miatt megveszem mégis :) inkább többet fújkálom. És az benne a jó, hogy a 40 körülieknek sem áll rosszul, elegáns és időtlen illat rajtunk. Az ára is meglehetősen baráti, ahhoz képest, hogy egy régi nagy ház parfümje. Természetesen öt csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

nikosz90

2016. szeptember 15.

Nagyon szerettem. Az én bőrömön az orgona dominált, ami egyértelműen tavasziassá tette az illatot. Hamar is el használtam, mindenki nagyon szerette rajtam. Valahogy nem lett belőle szerelem, talán azért, mert csak tavasszal tudom elképzelni magamon, és én szeretem a 4 évszakos parfümöket, vagy amiatt, mert egy idő után kicsit sok volt az orgona, de simán megérdemli az 5 csillagot, mert még ha nem is örök szerelem, elfelejteni nem lehet. Sőt! A napokban gondolkoztam el rajta, hogy milyen jó lenne újra a magamévá tenni. De nem biztos, hogy előnyös lenne így az ősz hajnalán. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

dandy

2016. július 26.

Évekig használtam, több 100 ml elfogyott belőle. Friss, üde, elegáns, tiszta illat, egyből rabul ejtett, jó kedvre derített mindig. Mindkét terhességem alatt ezt fújtam magamra, annyira szolid, kedves kis illat, így szép emlékeket őrzök róla.:) A tartósságával sincs gond. Kora tavasztól késő őszig elkísérhet. Sokszor eszembe jut, hogy talán venni kéne újra, őrzök még egy 100 ml-s alján pár cseppet és van hogy megszaglászom a nosztalgia kedvéért...talán egyszer, ha a kívánságlistámon kevesebb illat szerepel majd.:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 26.

mate

2016. július 26.

Nagyon szerettem,tobb uveggel is elhasznaltam belole. Nagyon finom,noies illat. Nem tolakodo,nem harsany,olyan illat,amit mindenki megdicser es szeret.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 26.

feketebodza

2016. július 19.

Ez az amit sose fogok megunni, kb 6 éve fedeztem fel. Nem tudom elképzelni, hogy barkinek ne tetszene ez az illat, annyira kis lágy. Rajtam elég tartós is kb 5-6 óra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

LathatatlanOzike

2016. június 27.

Június 21.:
Igazán könnyed, tavaszi-nyári illat. Nincs benne semmi bonyolult, de nem is kell, attól szép, hogy ilyen egyszerű és természetes.
Rajtam nem olyan szörnyű a tartóssága. Sőt! Kibírt egy izzadós emelkedőt, utána pedig egy frissítő zuhanyt is. Azóta is érzem haloványan, néha megmutatja magát.
Eddig ez 5 csillag, de az ízléses üveg miatt 10-et is megérdemelne.

Up.: Nem tartós? Rajtam az, de brutális módon. Magamra fújom, és ott van... nem tágít mellőlem, mutogatja magát egész nap. (Meg kell jegyeznem, hogy rajtam kevés parfüm tartós, na de ő. Egy csoda.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

Június 21.:
Eddig ez 5 csillag, de az ízléses üveg miatt 10-et is megérdemelne.

Zsuzsi216

2016. június 27.

Krémmániás vásárlásom mellé kaptam ajándékba a kedves eladótól.
Nekem nagyon tetszik ez az illat. Nagyon könnyed, friss. Szerintem tartós is, rajtam mindenképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

Krémmániás vásárlásom mellé kaptam ajándékba a kedves eladótól.

Heloise

2016. május 30.

Tizenkét éve elhasználtam belőle egy nagy üveggel, és mivel akkor nagyon szerettem gondoltam újra beszerzek belőle egy kis üveggel. Ez az illat maga a tavasz, a természet újraéledése, egy friss zápor üvegbe zárva. Semmihez sem fogható ropogós virágos költemény, a legcsodálatosabb orgona illattal. Sokáig keresgéltem a parfüméria polcain hátha találok még jobbat tavaszra, nyárra, de nem találtam, mert nincs is. Az üvege eleganciát, a műanyag doboza komolyságot sugároz, amit a benne rejlő hűs nedű is hűen tükröz. Kifújás pillanatában erőteljesnek tűnik, viszonylag tartós is, de egész nap azért ne várjuk hogy minden pillanatban érezzük majd. Munkahelyre vagy egy hétvégi kirándulásra nincs is ennél jobb választás. Sajnos mivel mostanában a komolyabb niche vonal iránt érdeklődöm, a parfüm szelektálásaim áldozatává vált ő is, így már csak emlék marad, de abból is az egyik legkedvesebb fajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 30.

ARD

2016. május 17.

Nálam ő az örök kedvenc. Még egyetemi éveim alatt dolgoztam a promójukban hostessként, locsoltuk magunra ha kellett hanem az illataikat. És ő valahogy hozzám nőtt. Az első olyan illatom volt amit hosszabb ideig elviseltem sőt szerettem magamon, amit ha viseltem elégedett voltam és nem akartam újat keresni, mindig egy drogériában szaglászni. És igen, a mai napig ő nekem a "bal lábbal keltem fel" illat, a "bad hair day" illat, a "felkelni sincs ma kedvem" és a "mindjárt elkések és felöltözni sincs időm illat..... Egyszóval mindig és mindenkor. Én nem tudok melé nyúlni vele. A legrosszabb passzban is helyreránt, ha magamra fújom máris úgy érzem hogy egy fokkal közelebb vagyok önmagamhoz. Hosszú kapcsolat a miénk, amiben részemről volt (van és lesz is) pár kiteintés, de neki mostmár örökös helye van a fürdőszobapolcomon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 17.

kjumika

2016. április 25.

Minden eddigi parfümöm közül egyértelműen ez a kedvenc. :-) Nőies, légies, nem tolakodó. Az egyetlen illat, amit nem csak egyszer vettem meg. Három üveggel már elhasználtam, jöhet a következő :-) (Na jó, annak idején a L'eau par Kenzo-ból is kétszer vettem, most jut eszembe...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 25.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.