Lanvin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7890 Ft

Légies, törékeny illat, mely a tavasz első napjait idézi. Aromái lágyan simagtóak: a fókuszban a barackvirág, a cédrus, az orgona és a tealevél áll enyhe pézsma alapon.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetétel: bazsarózsa, tealevél, barackvirág, orgona, ámbra, pézsma, petit grain, cérdus

Ár: 7890 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Lanvin Éclat d'Arpège EDP frissen fújva
Ár: 600/1000/1600/2400 , Eladó: daliah
Állapot: frissen fújva 1/2/5/10 ml, Helyszín: Kispest, fizetés: utalás után Foxpost vagy posta
Ár: 890 , Eladó: crystalline
Állapot: Új egyszer próbált , Helyszín: Kazincbarcika, fizetés: Előre utalás után ajánlott levélként 650 Ft, MPL automatába 995 Ft

szilvia.bano

2016. február 21.

Kellemes illat, nem tömény, de elég jó a tartóssága. Nem kifejezetten az én illatom, de nem rossz, és nem is túl drága. Kicsit hasonlít az Yves Rocher orgonás kölnijére. A kiszerelés tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

krémparádé

2016. február 16.

Ma megvilágosodtam! :D Ez az illat rajtam teljesen az Avon Little Pink Dress-je. Még az a fanyarkás csavar is benne van, hihetetlen. Vajon tudatosan másolták erről? Lényeg, hogy nagyon jó alternatívái egymásnak. Azt szeretem, így ezt is, viszont egyetértek abban, hogy lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 16.

Halle

2016. február 14.

Nekem 5*,tartósnak érzem,és az eddig használt illataimhoz mérten különlegesnek is.
Bár minden viszonyítás kérdése.
Nem ismer(t)em a Lanvin illatokat,5 ml-es mintám van belőle,egy Jeanne Lanvin illattal párhuzamosan rendelve.
Az utóbbitól egyáltalán nem vagyok elájulva...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

Bár minden viszonyítás kérdése.
Az utóbbitól egyáltalán nem vagyok elájulva...

Argold

2016. február 5.

Nagyon kellemes illata van, szerintem igazi nőies illat. Sokáig megtartja az illatát. Aki a D&G Light Blue-ját szeretni, ez is tetszeni fog neki!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 5.

Anitamakeup

2016. január 29.

Nem, sajnos ez nekem olyan, mint egy finom illatú légfissítő!
Ajándékba kaptam, nem teszik az illata és abszolút nem tartós, kb már egy óra múlva nem érzem a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

Nem, sajnos ez nekem olyan, mint egy finom illatú légfissítő!

nyarigabi

2016. január 27.

Az én ízlésemnek nagyon barackos. Könnyen felismerhető illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

Az én ízlésemnek nagyon barackos. Könnyen felismerhető illat.

pont

2016. január 3.

nálam szerelem volt első szippantásra, pedig ritkán fognak meg illatok. tény, hogy nem egy hivalkodó vagy túl különleges illat, de nekem pont ez tetszik benne, hogy olyan visszafogottan kellemes, nem tolakodó vagy erőltetett. nálam a tartósságával sincs probléma, kis túlzással egész nap érzem, hogy diszkréten ott van és teszi a dolgát - de még milyen jól! és persze az üvege is gyönyörű, hiába, ez is számít. szerencsére az ára sem annyira irreális, mint a legtöbb parfümnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Kencemániás

2016. január 1.

Tökéletes illat, szerintem elég tartós is, bár az ember saját magán nem úgy érzi az illatokat, de nem is az a lényeg, hogy bűzölögjünk a parfümtől, mert az mások számára is zavaró. Ez egy tökéletes finom illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 1.

astarta

2015. december 30.

Friss, tiszta illat, annak idején kezdtem el használni mikor még új volt és arany áron adták. Most már az ára is jóval lejjebb ment, ami pozitív. Kicsit csodálkozom az értékeléseken, mert erre az illatra mondtam volna, hogy annyira kellemes, hogy biztosan mindenkinek tetszik. Nálam müködik és a tartósságával sincs gond.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 30.

Györgyusz

2015. december 8.

Már régóta áhítoztam rá. :) De megvan. és féláron a rossmannból!
Sztem egyedi illat, és kellemes is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Már régóta áhítoztam rá. :) De megvan. és féláron a rossmannból!
Sztem egyedi illat, és kellemes is!

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.