Lanvin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7890 Ft

Légies, törékeny illat, mely a tavasz első napjait idézi. Aromái lágyan simagtóak: a fókuszban a barackvirág, a cédrus, az orgona és a tealevél áll enyhe pézsma alapon.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetétel: bazsarózsa, tealevél, barackvirág, orgona, ámbra, pézsma, petit grain, cérdus

Ár: 7890 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Lanvin Éclat d'Arpège EDP frissen fújva
Ár: 600/1000/1600/2400 , Eladó: daliah
Állapot: frissen fújva 1/2/5/10 ml, Helyszín: Kispest, fizetés: utalás után Foxpost vagy posta
Ár: 890 , Eladó: crystalline
Állapot: Új egyszer próbált , Helyszín: Kazincbarcika, fizetés: Előre utalás után ajánlott levélként 650 Ft, MPL automatába 995 Ft

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Timmesz

2015. május 17.

Csodás,nőies illat.Nem hivalkodó,nem erős,titokzatos,és egyben nagyon kedves.Nem az a magamra fújom és egésznap érzem illat,hanem gyorsan megszokja az orr,viszont rendszeresen kérdezik h mi ez az illat mert ahogy elsuhanok valaki előtt,nem azonnal,hanem utóillatként megcsapja az ember orrát.Egy éve használom,most fogok újat rendelni,szerintem örök kedvenc marad,inkább tavasszal/nyáron,és kimondottan alkalmakra!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

tamarella

2015. április 29.

Kedvencem! Friss!!!! Nőcis, vagány!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

Kedvencem! Friss!!!! Nőcis, vagány!

Musil

2015. április 4.

Ó, hát milyen kis üde, kedves illatocska ez! És épp most tavasszal fedeztem fel magamnak! Nagyon-nagyon tetszik! Friss, üde, zöld, de nem annyira virágos, hanem valahogyan enyhén gyümölcsös. Nagyon olcsó is, így hát muszáj volt vennem belőle. Egy dolog miatt viszont nagyon haragszom rá: a tartóssága egész egyszerűen kriminális! Pedig annyira ritka az ilyen klasszul összetákolt illatkompozíció, igazán megérdemelné, hogy kicsit föltuningolják. Így gyakorlatilag literszámra lehet locsolgatni, 1-2 óránál többet nemigen bír, nagy bánatomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 4.

Hencida

2015. április 1.

Ez AZ az illat. Pár éve használtam, aztán elfelejtkeztem róla, a marketing mindig másfelé terelt. Aztán parfümvadászaton voltam, és megint a csuklómon kötött ki. Behunytam a szemem és eszembe jutottak a régi emlékek, érzések, a szívem megdobbant, hogy igen, újra rátaláltam. Könnyed, szolid, csendes, tiszta illat és mégsem tucat. A régi szerelem visszatért a feledésből. Nyárra tökéletes lesz. A szívem repdes, hogy újra egymáséi vagyunk :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 1.

Barbuska90

2015. március 27.

Maga az illat nagyszerű, igazi tavaszi-nyári, nőies finomság. Hétköznapokra tökéletes... lenne. Sajnos ugyanis kb. 3 órát tart, mindehhez 0 hatósugár társul. Nem drága, főleg iparfümérián, de azért így akkor sem igazán éri meg ( nekem ). Az arty változat valamivel tartósabb és jobban is érezni, intenzívebb az illata. Szerintem jó alternatíva lehet az anyaillat helyett, ha valaki hozzám hasonlóan szereti ezt a parfümöt, de nincs megelégedve a tartóssággal és a hatósugárral. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

angyalszív

2015. március 19.

Kifinomult, nagyon kellemes, szolid, nagyon-nagyon tuti illat! Nem lehet nem szeretni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 19.

jucika1214

2015. március 8.

Tavaszias, legies, konnyed. Mostmar varom h jojjon a tavasz, igy ujra elokerult. TenYleg nem egy maradando, emlekezetes illat, talan nem is kell. Fiatalos, vidam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.

Legoraleptem

2015. február 21.

Tavaszi - nyári könnyed illat. Ez az az illat amivel könnyű biztos szimpátiát kiváltani. Senkinek sem bántja az orrát, hanem ápoltságot, finomságot sugároz. . A tavasz hangulatát hozza, és nyáron is bátran viselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 21.

Balibi

2015. február 10.

Kellemes, légies, üde, örök illat. Bármilyen alkalomra/napszakra megállja a helyét szerintem. Nem túl "csicsás". A csicsás alatt azt értem, hogy a 21. századi női parfümök zöme (nem a niche illatokra gondolok) édes, vattacukros, nulla fantáziával a tömegtermelés áldozata és bosszúja lett. Sokáig érezhető, a párom nagy kedvence rajtam, úgyhogy mást alig merek viselni. A pasik amúgy is a falra másznak a tömény, tolakodó, a kilométeres aurát is körbelengő illatoktól. Az Éclat pedig tetőtől-talpig egy visszafogott, kimért, "udvarias", de örömteli és vidám illat, olyan, amit a szél fellebbent a hajadról és a tarkód alól, hogy aztán a sok kíváncsi orr szimatoljon a levegőben: honnan jön ez az illat? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

HDR

2015. január 9.

Kb. tíz éve használtam ilyet. Fiatal lányos, szaladós, munkába, suliba tökéletes. Emlékszem, akkoriban meglepődtem milyen olcsó volt. Jó nagy kiszerelés volt, csak úgy locsoltam. Ma már biztosan nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 9.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.