Lanvin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ria13, az összetevőket feltöltötte: tani, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés: 2010

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetevői: frézia, barack, jázmin, rózsa, mósusz, cédrus, keserűnarancs, magnólia, pézsma, ámbra

SOS KERESEM! Lanvin Marry Me
Ár: Leírásban , Eladó: kolozsve
Állapot: Leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó

zsofiacskm

2017. április 24.

Nagyon szerettem, közepesen tartós illat és bár sokan kérdezték, mi van rajtam, annyira sosem éreztem signature scent-nek.
Az egész biztos, hogy nem találkoztam még vele máson...Szóval lehet, hogy még egyszer hazajön majd velem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Burya

2017. április 8.

Hű, ez nekem nagyon nem... Pedig a Lanvin illatokat szeretem, de ezt kifejezetten büdösnek, keserűnek érzem... No persze alsó polcon volt és elképzelhető, hogy nem épp a legfrissebb példányt sikerült megillatolnom, Lanvin Jeanne-nal ugyanígy jártam, aztán kiderült, hogy valójában egy egészen kellemes illat. Szóval alapvetően megadom a lehetőségét, hogy romlott volt a teszter, ezért kap két csillagot, de az biztos, hogy ebből nem lesz szerelem, de még csak egynyári románc sem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

vicuskat

2017. április 7.

Notino-n rendeltem mintát belőle és egyből szerelem lett... Azóta itt a KM-en találtam egy eladó példányt, jutányos áron. Csillagos 5!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 7.

kicsirita

2017. február 7.

Nem bírtam ki, megrendeltem.
És azt érzem jól tettem!!!! De még milyen jól!

A Lanvin illatokat nagyon különlegesnek tartom. Volt dolgom a lila gömböcskével, tavaly rövid kalandom volt a Jeanne-el, és nagyon jó társam a Rumeur 2 Rose.

Na de erről az illatról:
Kicsit mindegyik benne van. Finom citromos virágos illat. A többivel ellentétben ez tartós és nagyobb hatósugarú.
Először gyöngyvirágot éreztem kifújáskor, meg is ijedtem, de elillant szerencsére.
Aki a fent felsoroltak valamelyikét szereti érdemes kipróbálnia!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 7.

Nem bírtam ki, megrendeltem.
És azt érzem jól tettem!!!! De még milyen jól!

Na de erről az illatról:
Aki a fent felsoroltak valamelyikét szereti érdemes kipróbálnia!

tani

2017. február 2.

Egy éve kaptam ezt a parfümöt. Soha, de soha nem vettem volna meg ha tesztpapíron érzem. Amikor először a csuklómra fújtam még a levegőt is visszatartottam annyira borzasztónak találtam. Aztán elpárolgott a fejillat és szépen, lassan kibontakozott valami gyümölcsös, púderes, elegáns csoda. A bőrömön óráról órára jobb lett. Egész nap érezhető, mindenki által megcsodált kedvenc lett belőle. Ha zárt helyiségben vagyok mindig megjegyzi valaki, hogy milyen jó illat van rajtam. Az igazsághoz tartozik, hogy a fejillatot továbbra sem kedvelem. Szerencsére gyorsan lebomlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 2.

kimmy23

2016. július 29.

Imádom ezt az illatot. Nagyon kellemes, nem hivalkodó, üde, friss illata van. A kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

orsii9521

2016. május 6.

Pár évvel ezelőtt használta, tavasszal. Isteni virágos tényleg teljesen tavaszias illata van, imádtam :) Nem egyszer dicsérték meg rajtam, ráadásul rajtam irtó tartós és erős illata van. Nagyon szerettem és az üvegcséje pedig nagyon kis aranyos :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

bjanckar

2016. április 21.

Az esküvőkre kaptam a férjemtől :-) nagyon szeretem, kellemes virág és gyümölcs illat,azonban 2 év alatt mintha megromlott volna, vagy ő alakult át, vagy az én ízlésem, már nem annyira tetszik, mint akkor. Sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 21.

laracroft

2016. március 10.

Számomra ez "a virágillat". Finom, elegáns, nem harsány, egyedi. Számomra leginkább tavaszi-nyári a citrusos nyitás miatt, de abszolút élvezhető. Hatósugara változó, eleinte erős, aztán bőrközelivé válik. A tartóssága miatt mínusz egy csillag, az rajtam ugyanis 3-4 óra, utána frissíteni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

Aranyvacak

2015. november 16.

Sosem kedveltem a friss citrusos illatokat, ez valamiért mégis megfogott. Nyárra beszerzek egy üveggel, régóta tervezem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol