Lanvin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ria13, az összetevőket feltöltötte: tani, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés: 2010

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetevői: frézia, barack, jázmin, rózsa, mósusz, cédrus, keserűnarancs, magnólia, pézsma, ámbra

SOS KERESEM! Lanvin Marry Me
Ár: Leírásban , Eladó: kolozsve
Állapot: Leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó

szusmus

2015. október 6.

Kb másfél éve szereztem be, és még van belőle. Tehét nem nélkülözhetetlen, de szerethető nagyon! Kellemes, gyümölcsös nyári illat, nem is viselhettem volna mást az esküvőmön :-) Viszonylag elfogadható árú is, de mégsem vagyok benne biztos, hogy újra vásárolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 6.

Cilike

2015. szeptember 2.

Egy csere alkalmával jutottam hozzá. Erős virágillat. Én inkább a karakteresebb fűszeres illatokat kedvelem, így nem lettünk öribarik. Egy dolog van benne azonban amit nagyra értékelek: A tartósságát. Viszont tény, hogy nem felismerhető, könnyen felejthető esszencia.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Clauril

2015. május 11.

Ajándékba kaptam, pedig már belesulykoltam mindenkibe, hogy nekem parfümöt "látatlanba" NE! Az Eclat d'Arpége nagy szerelmem a Lanvintől, de ez az illat nagyon nem tetszik. Túl tömény, túl virágos, túl édes és hiba a gyümölcsös jegyek, nekem túlontúl agresszív, szinte fojtogat. Az üvegje és a tartóssága miatt, és mert alapjáraton egy jól összerakott, harmonikus illat, jár neki a 3 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

ylexe

2015. április 8.

3 kedvencem van: DKNY, Boss Jour Pour Femme és ez. A Marry me azért édeskés, ha ilyesmire vágyom, de nem tömény gyümölcs illatra, akkor ezt választom. Remélem, lesz belőle még a parfümériában, ugyanis legutóbb, mikor a Douglas-ban szagoltam, szerintem hamisítvánnyal találkoztam...borzalmas volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 8.

Liza333

2015. február 11.

Helyes kis üvegben egy szimpla gyümölcsös illat. Rajtam főleg a barack érezhető. De itt a barack nem úgy van jelen mint pl.: a Lancome: Tresor in Love -ban, hanem harsányan, sziruposan édesen, mint egy őszibarackbefőttnél és sajna egy idő után előjön belőle egy szúrós mellékillat. Ettől a szúrósságtól szerintem kissé kommersz lesz. Ennél egy kicsit kifinomultabb alkotást vártam volna a Lanvin-tól. A hatósugara és a tartóssága is közepes.
Hááát, Marry me! ide vagy oda, nem hinném, hogy ez az illat bárkit is közelebb vinne a házassághoz:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 11.

lolesandro

2015. február 5.

Véletlenül találtam rá és nem bántam meg. Finom , nőies és nagyon tartós illat. Húgom szerintem nagyon "kislányos" de "álmodozóknak" jó választás:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

bellsy

2015. január 15.

Először egy parfümériában szaglásztam, akkor tetszett az illata, bár nem dobtam el az agyam tőle, de azért jó volt, ezért később (kb. 1 év múlva) rendeltem egy üveggel. Amikor megrendeltem épp terhes voltam és talán ez volt az oka, de valahogy nem bírtam elviselni az illatát magamon. A korábbi parfümjeimmel nem volt gondom a terhesség alatt, de ezt nem tudtam hordani. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 15.

bea88

2015. január 8.

Sziasztok! Ha van valakinek kiürült üvege, engem érdekelne 1db, 50 vagy 100 ml-es kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

süsümanó123

2014. november 28.

A kedvenc illatom, nem tolakodó, nagyon finom és nőies. Még csak az első üveget használom, de nem az utolsó lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.

gilmorelany

2014. szeptember 2.

Nekem nagyon tetszik, egy kellemes, nőies illat, én a tartósságát annyira nem érezeztem, más parfümök még ha nem is érzem, néha meg-megcsap az illata, na ő nem, bár lehet, hogy ettől függetlenül érezhető. 5 ponton megér ettől függetlenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol