Lanvin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ria13, az összetevőket feltöltötte: tani, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés: 2010

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetevői: frézia, barack, jázmin, rózsa, mósusz, cédrus, keserűnarancs, magnólia, pézsma, ámbra

SOS KERESEM! Lanvin Marry Me
Ár: Leírásban , Eladó: kolozsve
Állapot: Leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Csucsundra

2014. április 20.

Mintám volt belőle, többször használtam, de semmit sem változott az első benyomásom róla. Kellemetlen illatnak tartom, mesterkélt, eltúlzott, tolakodó, mű. Tartóssága az egyetlen erénye, ami számomra hátrány is volt, mert szabadulni akartam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 20.

lauran

2014. március 13.

Nagyra tartom a Lanvin-házat, de ez a kreáció eléggé nagy mellényúlás. Mesterséges valami, erőszakos és azt sem tudom inkább édes vagy szúrós. Elnézést a rajongóitól, de nekem óriási csalódás. Nyilván kapaszkodóan tartós: talán a lány kiáltja, hogy vegyél el...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 13.

Lejla85

2014. március 10.

Végre a polcomon van :) nőnapi ajándékom :) én imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 10.

Végre a polcomon van :) nőnapi ajándékom :) én imádom.

Nikó

2014. március 5.

Kellemes, nem hivalkodó, tartós illat. Semmi extra kategória, de nőiességet, tisztaságot, és ápoltságot sugároz a viselőjéről. Azt hiszem megveszem magamnak a teljes, nagy kiszerelés, tavaszra/nyárra tökéletes, és webshoppokba nagyon olcsón hozzá lehet jutni. Én az iparfümériát tudom ajánlani!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

dorci993

2014. február 16.

A drogériában még nagyon tetszett a csuklómra fújt illata, nagy lelkesen meg is vettem a legnagyobb kiszerelést, de 2 óra múlva eltűnt minden kellemesség, és maradt egy tömény, szirupos barackillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

Tory666

2013. november 1.

Isteni illata van. Az esküvőmre vettem...stílszerűen :) Finom virágos, nem tolakodó, mégis nagyon tartós és egyedi, nőies. Az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 1.

illatvarázs*

2013. október 22.

Egyáltalán nem édes, kellemes virágos, de nem "tömeg virágillat", hanem egyedibb. Érezni benne az őszibarackot, de nem úgy, mint a Tresor-ban, hanem frissen. A fréziát végig érzem benne nagyon finoman adagolva. Nem mondom, hogy egy egetverő alkotás, (hol van ma már olyan...) de erős középmezőny.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 22.

nyappyberii

2013. július 10.

Látom vannak szép gondolatok a nevéről,úgyhogy próbálok elvonatkoztatni és nem a nevére asszociálni :D
Maga az illat nagyon erősen indít,és a későbbiekben is csak kicsit csillapodik..
számomra ez nem a karakteres nő illata,hanem a háttérben megbújó,csendes nőé,akit talán mindenki jelentéktelennek,és félénknek tart..miközben a nő csupán csak arra vár,hogy támadjon :) (na nem azzal,hogy vegyél most feleségül :D).
Ezt egy hangos,kirivó-kihívó nőn el sem tudnám képzelni,de lehet ezzel csak én vagyok így.
és még nagyon tartós is,így nálam megérdemli az ötöst :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

és még nagyon tartós is,így nálam megérdemli az ötöst :)

borsolya

2013. március 16.

Egy duty-free boltban találkoztam ezzel az illattal, és hazáig a csuklóm szagolgattam (kb 15 óra, és még mindig lehetett érezni) sosem csináltam ilyet, mert mindig visszamegyek 10-szer, hogy biztosan tetszik-e az illat, de ezt a parfümöt, ahogy megérkeztünk megrendeltem. Mikor magamra fújom, mindig rájövök, hogy jó döntés volt :) És nem is drága, mert általában hírességek edt illatai kerülnek ennyibe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 16.

virko01

2013. március 10.

Szerintem egyáltalán nem tolakodó. Kellemesen lengi körül az embert. Tartós is, ha sokat fújok magamra, se lesz orrfacsaró nekem.Kedves, mosolygós, 20-as éveiben járó lányra asszociálok róla. Farmer, magassarkú,ás egy virágos felső illik hozzá leginkább. Nekem egy kellemes tea illat is eszembe jut róla. Valószinűleg újra fogom majd vásárolni.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol