Lanvin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ria13, az összetevőket feltöltötte: tani, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés: 2010

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetevői: frézia, barack, jázmin, rózsa, mósusz, cédrus, keserűnarancs, magnólia, pézsma, ámbra

SOS KERESEM! Lanvin Marry Me
Ár: Leírásban , Eladó: kolozsve
Állapot: Leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó

happyend

2013. március 10.

Ezzel az illattal várom a tavaszt, ahogy beleszagolok jobb kedvem lesz, gyümölcsök és virágok, főleg frézia és magnólia tűnik ki nekem, estig nem tart ki, de még késődélután érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

Berenice

2013. március 10.

Annyira csalóka ez a név...
Bevallom amikor megláttam, nekem Pat Monahan (Train) kezdett énekelni a fejemben.
Aztán csak álltam és nem tudtam mire vélni ezt a nevet, mert számomra abszolút nem passzolnak.
Sajnálom, tőlem ez egy Nem.
Még töprengek rajta kicsit.
Addig ha van valakinek kedve hallgassa meg és keressen a dalhoz illatot :) http://www.youtube.com/watch?v=ghZt2cILcCU

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

Annyira csalóka ez a név...
Sajnálom, tőlem ez egy Nem.
Még töprengek rajta kicsit.

HBN

2013. március 10.

Nagyon szeretem, karakteres, tartós. Nekem nyári illat. Ha elfogy, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

Nagyon szeretem, karakteres, tartós. Nekem nyári illat. Ha elfogy, újraveszem.

GlamourAndStyle

2013. január 14.

Milyen furcsa, elsőre én is arra asszociáltam, hogy egy nő erőszakos, vagy épp kikényszerítős, hízelgős mondata, hogy "naaaaa vegyél feleségüüüül, lééégyszi...", csodálkoztam is, hogy a Lanvin ilyen nőt vesz alapul és ezt közvetíti? Aztán elkezdtem magamban angolozni, és jött a nagy "leesés" pillanata, hogy a "Marry me" mondat nem a nők szájából hangzik el, hanem ez a "Gyere hozzám feleségül!" lesz. Így már azért máris jobban hangzik a parfümhöz elképzelt koncepció. :) Aztán valamelyik nap, amikor a Müllerben nézelődtem, gondoltam megnézem már magamnak ezt a parfümöt és mit ad isten, tényleg bejött amin filozofáltam: a dobozán helyes kis rajz, amin a férfi térdepel, felette szövegbuborék, benne "Marry me" a lányka meg épp nagyon örül. Az illat számomra nem olyan átütő, számomra cseppet sem erőszakos, finom virágos-gyümölcsös, mindenképpen tavaszra, nyárra ajánlanám a használatát és a nagy napon is el tudom képzelni egy menyasszonynak. Azért a lightos, enyhe kis virág- és gyümölcsillatoktól messze van, jóval karakteresebb néhány ilyen illatnál, valószínűnek tartom, hogy pont ez volt a cél: a menyasszony legyen visszafogottan nőies, minden kihívó részlet nélkül, mellőzze a közönségességet és a szexiséget (az majd jöhet a nászúton), de mégis minden tekintet és figyelem rá irányuljon, ő legyen a középpontban. Ezt tökéletesen teljesíti is, számomra még nem jött el a tényleges tesztelés ideje, elsőre egy gyenge négyes, ami a szubjektív véleményemet tükrözi, tartósságában viszont ötös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

coeurdame

2013. január 14.

Papíron nagyon tetszett, és minthogy gyorsan kellett döntenem, meg is vettem. Otthon kibontva megdöbbentem, hogy én biztosan nem ezt választottam... De aztán megbarátkoztam vele. Mikor magamra fújom, az első percekben nem érzem olyan átütően tökéletesnek, de ami később megmarad belőle, azt nagyon szeretem. Egyébként rajtam kiszámíthatatlan a tartóssága egyik nap már délben nem érzem, másik nap pedig még este is szagolgatom a csuklómon. Egy parfümnek jó, de ha nem lenne a polcomon több másik, akkor azt hiszem megbántam volna. Inkább olyan "délelőtt-típusú" nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

cirmok

2012. október 10.

Hű, a neve (és a többi Lanvin parfüm) alapján valami visszafogottabb illatra számítottam, ez meglehetősen intenzíven indít. A "vegyél feleségül" nem egy halk, reszkető pillával elrebegett kérés itt, hanem utasítás: "vegyél feleségül MOST, mert terhes vagyok".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 10.

svivko

2012. július 10.

nagyon-nagyon fűszeres, keserű.
Viszont, ha belegondolok, tényleg olyan erőszakos, MOSt RÖGTÖN Vegyél feleségül(!!!!) illata van. Lehet erre pályáztak.
Nekem nem tetszik, talán az utóillata, de az is csak 3 óra múlva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

nagyon-nagyon fűszeres, keserű.
Nekem nem tetszik, talán az utóillata, de az is csak 3 óra múlva.

timcsi76

2012. január 31.

Már elsőre is levett a lábamról ez az illatkavalkád, de mint korábban a friss illatok kedvelője, magamon csak lépésenként szoktam meg, intenzív illata miatt. Viszont azóta imádom! Inkább őszi-téli illat, nyárra picit könnyebbet használok. Nagyon tartós! A "férjfogó" jelzővel teljesen egyetértek, ha használom a párom is folyton szaglászik, hogy mennyire jó illatom van... (és az is tény: csacsogó, törékeny - bár nem túl romantikus - nő vagyok.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 31.

feredith

2012. január 13.

Számomra túl édes az illata. Leginkább akácmézre emlékeztet. Romantikus, csacsogó, törékeny nőkön tudom elképzelni. Nem rossz, de nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 13.

ritaszeged

2011. október 7.

Ez nagyon nem :S nekem kellemetlen illat van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 7.

Ez nagyon nem :S nekem kellemetlen illat van

Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol