Lanvin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ria13, az összetevőket feltöltötte: tani, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés: 2010

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetevői: frézia, barack, jázmin, rózsa, mósusz, cédrus, keserűnarancs, magnólia, pézsma, ámbra

SOS KERESEM! Lanvin Marry Me
Ár: Leírásban , Eladó: kolozsve
Állapot: Leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó

nemesanita

2011. augusztus 18.

Nekem parfümmintám volt belőle,de egyáltalán nem tetszett!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 18.

Nekem parfümmintám volt belőle,de egyáltalán nem tetszett!

momo

2011. augusztus 8.

Volt egyszer egy olyan szobaillatosítóm, ami egy kis agyagedényből és a hozzá tartozó olajból állt. Annak volt teljesen ilyen az illata. Nekem nem tetszik, van benne valami műanyagosság. Viszont tartós, ez tény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

Ria13

2011. július 19.

Bár a keleties parfümök rajongója vagyok, de ez az kissé egzotikus illatú, és talán a pézsma és az ámbra miatt az ízlésemmel passzoló parfüm tavasszal és nyáron a kedvenceim között szerepel.Kifinomult, friss, nőies és valóban "férjfogó":-) Mindig jókedvű leszek a használatától és nappalra szerintem egy tökéletes illatválasztás. Bár a virágos-gyümölcsös illatcsaládba tartozik mégis az egzotikus jegyei/összetevői miatt egy nagyon szolidan keleties illtavonalat is érzek benne. Mint egy lágy, mégis mámorítóan aromás májusi szellő!Bájos,romantikusan nőies és szerintem kortalan illat!A Lanvin ismét nagyot alkotott! Köszönjük:-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 19.

Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol