Le Petit Marseillais

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csuta, Módosítva: 2013. január 29.

Lelőhely:   hipermarketek, Müller
Kategória:   Tusfürdők

Virvatuli

2016. szeptember 21.

Külföldön vettem nyaraláskor, itthon még nem találkoztam vele. Idén belebolondultam a narancsvirágba, legszívesebben tetőtől-talpig ebben az illatba burkolnám magam, ezért ezt a tusfürdőt is imádtam, igazi nyárillata van. Amúgy meg teszi, amit egy tusfürdőnek tennie kell. Négy csillagot pedig azért kap öt helyett, mert most ránéztem az összetevőire...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 21.

gabriellabn

2015. december 19.

Évekkel ezelőtt a Cora-ban lehetett kapni, de azóta már nemhogy Cora, de ők sincsenek Magyarországon :( A mandulás volt az abszolút favorit a tusfürdőik közül. Idén amikor Horvátországban jártam, nagyon megörültem amikor megláttam a termékeiket, így jött is haza velem egy fél bőröndnyi tusfürdő. Tudom nem a legszebb összetételű cucc és van ezerszer jobb is, arról nem beszélve hogy az illata is túl mű és hamar elillan, de valahogy nekem ez marad az örök kedvenc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

babyface

2014. október 28.

régen nlc fórumokon jókat olvastam a termékekről de valamiért sosem vettem. aztán egyszer mikor nagymamámnál jártam büszkén újságolta, hogy milyen jó kis termékeket talált leárazva (akkor vonultak ki magyarországról). :) a márka samponja és habfürdője volt, nagyon büszke volt magára, hogy a krémmániás unokája is megdicséri. :) szerintem az összes létező darabot felvásárolta salgótarjánban és boldogan osztogatta nekünk. :D horvátországi nyaralásomkor találtam rá egy drogériában és nagyon megörültem a kis matróznak mindig a drága nagymamám gyerekes rajongása jut eszembe és hogy milyen boldog volt hogy megdicsértem hogy milyen jó termékeket vett. végül a nagy vívódásban csak egy narancsvirág illatú tusfürdőt vettem ami jól harmonizál az yr-es nerolis parfümömmel. :) nem mondom hogy ez életem tusfürdője, de kellemes használni, nem szárít és akárhányszor csak ránézek mindig mosolyogva nosztalgiázom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

Gabriella1992

2014. július 19.

Mű illat, szárított, nem vált be :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 19.

Mű illat, szárított, nem vált be :)

kitkat.0810

2013. november 17.

semmi különös, ez minden véleményem róla, meg hogy valahogy többet vártam a csomagolása alapján, ami tudom hogy hülyeség, de akkor is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.

Viki000

2013. február 1.

Jaj hogy en ezt mennyire imádtam...Egy mezes változatot használtam tinikoromban. Jó edes illata volt, akkoriban az tetszett. Ma már nem látom boltokban. Az összetevői miatt nem is hiszem, hogy használnám, de a szep emlekek miatt megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

csuta

2013. január 14.

Magyarországon nem tudom, hogy kapható-e, mert még nem találkoztam vele. Én Svájcból hoztam. Krémes, jól habzó. Nagyon jó illatú. Hidratál. A narancsvirág nyugtató hatással van. Ha kint jár párom, mindig hozatok vele pár dobozzal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)