Lee Stafford

Ár:   1980 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lau0825, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. augusztus 16.

Ár:   1980 Ft
Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Samponok

A hajkoronát életre kelti, tartást és tömöttséget ad. Akár egyetlen hajmosás után is! Eltávolítja a felesleges styling termék lerakódásokat. Fényt és formát kölcsönöz a hajnak.

farkasgaboc

2014. január 27.

Én csak a sampont használtam. Dúsító hatása volt, de nagyon gyorsan koszolódott a hajam, és az illata, inkább szag... Nagyon erős tömény, és nem az én ízlésemnek való, viszont túl sokáig lehet érezni, én még a mosást követő napon is éreztem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 27.

VNóri

2013. december 4.

Alapjában véve egyik kedvenc hajápolási márkám a Lee Stafford. Sokakkal ellentétben én kedvelem a sampon illatát. A sampon állaga és tisztító hatása szuper. Nagyon hosszú ideig kitart egy tubus (3 naponta mosom derékig érő hajamat). De sajnos a hajtömegnövelő hatását én nem igazán érzékelem... Bár az is igaz, hogy nekem már a hosszúsága miatt is eléggé rálapul a fejemre... Viszont ez a termék a Tony & Guy dúsító habjával ötvözve csodákra képes!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 4.

moandmo

2013. július 22.

Wish's blogban olvasottak és a pozitív vélemények alapján bukkantam rá.
Kicsit féltem az illata miatt de nekem bejön. Már a második flakont használom és azóta szívesebben mosom és kevesebbet csavarom mert egyenesre szárítva is teltebb. Mintha gyorsabban is nőne a hajam tőle mert egyszerre többen is (a fodrászomat is beleértve) megjegyezték.
Negatívumként a beszerzését említeném. Mivel csak Müller drogériában vagy interneten lehet hozzá jutni.
UPDATE: Sajnos, a második flakon után már nekem sem jött be annyira. Én is éreztem az irritációt, úgyhogy már nem használom.
Igen, láttam már én is a Tesco-ban de pont ezt a BIG FAT HAIR-es termék családot nem lehet kapni. Viszont a Dauglas-ban vettem már hozzá finish termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 22.

Wish's blogban olvasottak és a pozitív vélemények alapján bukkantam rá.

kmaja

2013. március 30.

Az én érdeklődésemet egy magazin keltette fel a sampon iránt, és mikor beírtam az internet keresőbe, hogy megnézzem, hol lehet kapni... az volt az első találkozásom a Krémmániával :-) Az itteni vélemények alapján meg is vettem.
A nevében rejlő ígéreteket azért nem váltja be a sampon, bár igaz, még egyeteln volumennövelő sampontól sem sikerült elájulnom.
Valamivel azért dúsabb lett a hajam, de valahogy többet vártam. A tisztító hatása viszont tényleg jó.
Az illata nekem nem tetszik, de szerencsére hamar elillan. A Lee Stafford szárazsampon sötétbarna hajra pedig annyira jó, hogy elnézem neki az illatot.
Az árát mindenesetre nem éri meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 30.

Az árát mindenesetre nem éri meg.

mankaa

2012. október 2.

Általában jól járok, amikor a blog alapján vásárolok, de ez most felesleges pénzkidobás volt: semmi olyat nem tapasztaltam, amit a neve ígér. Szép a flakon, jó az illat, de ennyi pénzért ez nagyon kevés. 2x használtam, most félretettem, talán majd máskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 2.

caarmaa

2012. szeptember 2.

Hát, annyira lelkes voltam mikor megvettem, mert gondoltam végre lesz valami amivel szép dús hajkoronát tudok varázsolni, hiszen itt mindenkinek bejött...
Nem tudom mit csináltam rosszul komolyan, de két próba után sem látok semmilyen változást a hajamon! Sőt, az első használatkor még laposabb volt a hajam, mint amilyen szokott lenni :D Gondoltam azért, mert keveset használtam a samponból, nem is habzott túl jól. Második használatkor első mosásnál Garnier ulta doux-ot használtam, második mosásnál pedig ezt, sokat nyomtam, habzott is rendesen, gondoltam most tuti megkapom az áhított sörényt.
Hát... semmi :( Ugyanolyan a tartása, mint bármilyen más sampon használatával (vagyis frissen mosottan még szépen áll, aztán pár óra alatt a fejemre lapul az egész). abszolút nem lett big, fat :( pedig nagyon drága volt ahhoz képest, nem értem, miét nem működik nálam. Az igaz, hogy sz*r állapotú a hajam, de ennek nem kéne befolyásolnia szerintem... nem tudom. Fogok még vele próbálkozni az biztos. Ha esetleg jobb lesz, akkor felpontozom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

wishes

2012. július 20.

Szeretem ezt a sampont, pont azt nyújtja, amit ígér. Sokkal szebben áll tőle a hajam, és plusz 1 nappal később kell megmosnom. Szerencsére nem kell belőle sok, és én ezt a jellegzetes fűszeres illatát is imádom - igaz, nem tartja meg olyan sokáig a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 20.

nazsnalya

2012. július 13.

Nagyon kellemes illata, van szép fényt ad a hajnak

2 hete használom, valóban hozza amit ígér.... szép és dús tőle a hajam :) viszont tele van szilikonnal :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 13.

Nagyon kellemes illata, van szép fényt ad a hajnak

stella07

2012. július 3.

Amit ígér azt nem nagyon teljesíti. Átlagos sampon , viszont sokáig elég és nagyon erős illata van, ami sokáig érezhető. Én a hővédőt is használtam hozzá, 4 nap után még mindig lehetett érezni az illatát(a pasim szerint) :) Nem zsírosította a hajtövem a hajam végét pedig nem szárította ezért megkapja a 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.