Best of Beauty 2019

Lime Crime

Ár:   5740 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2015. július 2.

Kiszerelés:   2,6 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakkrém, ami teljesen mattra szárad. Érintésálló és nagyon strapabíró.

7 árnyalatban kapható

Lime Crime Velvetines REPLIKA
Ár: 1000 Ft , Eladó: nezili
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel/foxpost
Lime Crime Velvetines - Saddle
Ár: 4500Ft , Eladó: Kimi
Állapot: 1x swatcholt , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp-n vagy postázom előreutalás/banki befizetés után.
MT3

2019. január 9.

7 árnyalatban van meg, imádom a különleges színeiket, tartósak, és bár nyilván kopnak, de azt szépen, egyenletesen teszik. Letörölni sem nehéz, emiatt a korrigálás is egyszerű. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 9.

Szucsdetti98

2019. január 8.

Nekem a 3 darabos csomag van meg, de nagyon szeretem őket. Szép mattra szárad, és nagyon tartós. Főleg hidegben kicsit összehúzza a számat, megrepedezik, de ez lehet inkább az alulhidratacio miatt van. Összességében nagyon meg vagyok vele elégedve, ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

Vanda234

2019. január 4.

A legjobb matt Rúzs amit valaha próbáltam 😍 tartós tökéletes fent van egész nap gyönyörű borod vörös szintbe van meg imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

mbernadettr

2018. november 27.

Nagyon szeretem mindet!
Három vagy négy színem van belőle, ebből egy már épp kifogyóban.
Szuper pigmentáltak, szuper tartósak - az egyetlen apró hibája, hogy nekem kissé szárítja a számat.
Ennek ellenére alig várom, hogy megérkezzen a csomagom az újravásárolt termékekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Nagyon szeretem mindet!
Három vagy négy színem van belőle, ebből egy már épp kifogyóban.

DorothyHK

2018. augusztus 7.

Egy kedves krémmániással történő csere által jutottam hozzá a Prairie árnyalathoz. Az általam online talált swatchok elég csalókának bizonyultak, mivel élőben sokkal világosabb és rózsaszínesebb ez az árnyalat. Az illata nagyon kellemes - leginkább vaníliás karamellára emlékeztető. Ez a virágos kivitelezés pedig lehengerlően csodálatos (valószínűleg pont emiatt fájt már régóta rá a fogam). Nekem a kiszerelés méretével sincs problémám, teljesen reális, így is évekig fogom használni a többi ajakkencémmel felváltva. Ami viszont ennél már jobban zavar az a tartóssága, ugyanis evésnél szinte teljesen lejön. A Too Faced melted matte-ok, Anastasia vagy a theBalm folyékony rúzsok mérföldekkel jobb befektetések etéren. Másik szívfájdalmam, hogy borzasztóan lassan szárad. Összességében, a smink gyűjtemény ékes kis köveként szolgálhat a gyönyörű csomagolásának köszönhetően, de tartóssága miatt nem venném meg a jövőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

MargitSchwarz

2018. július 26.

Oké, tényleg nagyon pici. De emiatt nem vonhatok le csillagot, hiszen oda volt írva. Viszont pont emiatt rohadt drága. Ennek ellenére tartós, étkezésnél egyenletesen kopik, és teljesen elfeledkezem róla, hogy fent van, így kiérdemelte a max pontszámot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 26.

Blackxentric

2018. május 10.

Az eddigi legjobb folyékony matt rúzs amit próbáltam. Sajnos az összes összehúzza az ajkam bőrét és iszonyat ráncos lesz tőle. Ez sajnos ezzel a termékkel sem szűnt meg, de jelentősen jobb a helyzet, mint a többivel. Csodálatos színekben kapható és tartós, szuperül pigmentáltak. Imádom a márka összes termékét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

alexaa1

2018. április 14.

imádom! szuper tartós, bírja végig a napot úgy, hogy közben eszel-iszol, csókálló (kipróbáltam XD). egyetlen hátránya, hogy szárít, de hát valamit valamiért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 14.

Momo0210

2018. április 10.

Bekem egy mini változat van meg. Nagyon szeretem bár kissé nekem túl híg az állaga bár nagyon szeretem a színét. De eléggé drágállom sajnos az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

napraforgo23

2018. március 27.

Imádom őket! 4 színben van meg nekem, mindegyiket nagyon szeretem. Szépen és könnyen használható ceruza nélkül is, szupertartósak, gyönyörű, különleges színek, és az illatukat, csomagolásukat is szeretem. Az eredeti oldalról rendeltem mindet, gyakran ki lehet fogni akciókat, illetve ha hosszan van a kosaradban valami, maguktól is küldenek kuponkódokat e-mailben. :) A Faded és a Moonstone a kedvencem (utóbbit sajnos már nem árulják), hétköznapokra pedig a Riot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.