Best of Beauty 2019

Lime Crime

Ár:   5740 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2015. július 2.

Kiszerelés:   2,6 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakkrém, ami teljesen mattra szárad. Érintésálló és nagyon strapabíró.

7 árnyalatban kapható

Lime Crime Velvetines REPLIKA
Ár: 1000 Ft , Eladó: nezili
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel/foxpost
Lime Crime Velvetines - Saddle
Ár: 4500Ft , Eladó: Kimi
Állapot: 1x swatcholt , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp-n vagy postázom előreutalás/banki befizetés után.
pinkprincess112

2018. február 27.

Az eddig legjobb folyékony és rúzs amit használtam!
Nagyon szép színei vannak, mindenki találhat köztük kedvére valót!
Tartós és egyszerű a használata

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 27.

Az eddig legjobb folyékony és rúzs amit használtam!
Nagyon szép színei vannak, mindenki találhat köztük kedvére valót!
Tartós és egyszerű a használata

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. február 13.

A Red Velvet árnyalat tulajdonosa vagyok. Gyönyörű színe és nagyon finom vaníliás illata van. Én egy pici rúzst le szoktam húzni az applikátorról, így sokkal szebben mutat, amikor megszárad. Az én számon semmilyen rúzs vagy szájfény nem marad fent sokáig, de így is látom, hogy ez egy nagyon tartós termék. Szeretem, finom, bársonyos érzetet kelt az ajkaimon. Egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem, pedig csak alkalmakkor tudom viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 13.

Merci24

2018. február 9.

En egyszeruen imadom, a Gigi nevu matt barna arnyalat van meg nekem, tokeletes. Tartos, kenyelmes viselet. Ar-ertek aranyban nem igazan eri meg, 20 usd eleg sok erte, van ennel olcsobban is hasonloan jo folyekony ruzs, azonban tenyleg szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

banita98

2018. január 30.

Utopia modellje nagyon szuper és hiper élénk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

Utopia modellje nagyon szuper és hiper élénk!

MartiWindisch

2017. november 22.

3 árnyalatban rendeltem a márka oldaláról közvetlenül (pontosabban 2 árnyalatban rendeltem, a 3. ajándék volt). Nagyon csalódott voltam a méretet illetően, mert elég borsos az ára, ráadásul plusz szállítási költség. Nem beszélve arról, hogy nagyon sokáig utazott hozzám a csomag. Így aki teheti Beauty Bay-ről rendelje, bár ott nincs akkora színválaszték.
Pumpkin árnyalat volt az ajándék, egyszerűen imádom. Formula, szín nagyon rendben van. Tartóssága kb olyan mint a colourpop rúzsoké, közepesnek mondanám.
Mushroom árnyalat picit csalódás, mert nem úgy mutat rajtam, mint a képeken, swatchokon, de azért szép, hordható.
Saddle árnyalat - még szokom :)

Összességében jó volt kipróbálni, de akkora gyűjtő nem leszek. Ha találkozom majd olyan akcióval, mint ami most van (Saddle 3 usd-re leárazva, azt hittem elsírom magam... én 20-ért vettem), akkor lehetséges, hogy veszek még egy-két árnyalatot, de a 20 usd-s ár nekem nem éri meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 22.

Saddle árnyalat - még szokom :)

szbarb

2017. október 19.

A Cashmere és a Trouble árnyalat van meg nekem, mindkettővel maradéktalanul elégedett vagyok, ezek a legjobb rúzsaim. Iszonyatosan különlegesek, tartósak, hamar száradnak, könnyű őket felkenni, egyenletesen kopnak és nagyon kényelmesek.
Az illatuk viszont számomra nem a legjobb, de szerencsére hamar elillan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

Az illatuk viszont számomra nem a legjobb, de szerencsére hamar elillan.

PastelGuppie

2017. szeptember 13.

Szóval magáról Doe Deere-ről és a drámáról nem mondok véleményt, hanem csak a rúzsról. Szóval én a fő Lime Crime oldalról nem mernék rendelni, mert 1. vám és USA 2. annak idején volt egy bankkártyás pénzt leemelős balhé. Az angol Cult beauty oldalról rendeltem 1 db Squash árnyalatot. Nem mertem többet vásárolni, így is elég drága ahhoz képest ,hogy mennyi van a tubusban. A konkurencia árkategóriájával egyezik (Kylie , Jeffree Star, Beauty Bakerie pl. ) , de a mennyiség nem és ezért levontam egy csillagot. Én azt ajánlom, hogy innen akkor vásárolj ha egy különleges szín megtetszik. Pl. Beet it-en is gondolkodtam, de helyette Kylie Spice lip kitje érkezik (és szerintem Beet it és Spice kb. alternatívái egymásnak). Könnyű volt a Squash-al dolgozni, imádom a színét, igazi őszies árnyalat ,de tényleg lehetne több is benne ennyiért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Juhannae

2017. augusztus 22.

Krémes állagú, könnyen felvihető, jó illatú és NAGYON tartós! Három db volt kis csomagban, így kedvezőbb volt az ára is. Imádom őket!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

olisamsi

2017. augusztus 10.

Nagyon szeretem! Aranyos csomagolas, szep szin paletta, hosszu ideig tarto matt hatas!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

fanniblue

2017. július 18.

Végre kipróbálhattam egy eredeti terméket is :)
Említettem, hogy a replika példányokkal is nagyon meg voltam elégedve, de ahogy arra számítottam is, az eredeti rúzs sokkal jobb.
Nagyon nagyon jó formulának tartom, szinte tartósabb mint a JSC :T -amit rossz beismerni, de lehet hogy ígyvan.
A száraz ajkakon is jól mutat,
nem kopik csúnyán, (nem igazán kopik, rá se bagózott a pörköltre amit ettem :D)
Sokkal krémesebb gazdagabb, folyékonyabb a formulája mint a replikáknak, sokkal jobban is fed így mint azok.
A csomagolás sokkal minőségibbb.
Isteni az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

Végre kipróbálhattam egy eredeti terméket is :)
A száraz ajkakon is jól mutat,
nem kopik csúnyán, (nem igazán kopik, rá se bagózott a pörköltre amit ettem :D)
A csomagolás sokkal minőségibbb.
Isteni az illata.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.