Best of Beauty 2019

Lime Crime

Ár:   5740 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2015. július 2.

Kiszerelés:   2,6 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakkrém, ami teljesen mattra szárad. Érintésálló és nagyon strapabíró.

7 árnyalatban kapható

Lime Crime Velvetines REPLIKA
Ár: 1000 Ft , Eladó: nezili
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel/foxpost
Ár: 3500 Ft , Eladó: hfruzsinaaa
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Nagykáta, fizetés: Posta
despina

2017. június 11.

Ez volt az első folyékony rúzsom és azóta sem találkoztam olyannal ami lekörözné. Ha lehetne itthon kapni tele lenne vele a fürdőszobám!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

FatimeFay

2017. május 31.

Régòta vágytam egy lime crime rúzsra a napokban sikerült beszereznem a Wicked nevű árnyalatot.
Szeretem a masszív, krémes állagát, bár az applikátor elég kevés festéket vesz fel. Az illata kellemes, nem hivalkodó. Gyorsan szárad, nem ül bele a ráncokba. Kényelmes viseletnek nem mondanám, elég intenzíven lehet érezni az ajkakon.
Eddig semmi problémám nem lenne vele, viszont a tartóssága hatalmas csalódás számomra. Semmivel sem jobb mint egy NYX rúzs, vagy még annyira sem jó. Bármilyen érintésre peregni kezd, nemhogy az evést, az ivást vagy éppen a beszédet se bírja. Fel lehet frissíteni,szerencsére nem dobja le a következő réteget, viszont egy 20$-os rúzstól nem azt várnám, hogy 20 percenként checkkolni kelljen, hogy a helyén van-e még.
Próbálkozni fogok még vele, hátha valahogy sikerül működésre bírnom, mert ez a helyzet eléggé elszomorít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

rocksteadycat

2017. április 23.

Régóta kerestem egy fekete rúzst, vagy szájfényt, ami ráadásul matt is. Megvan. Black Velvet. :)
Rettentően sokáig fent marad, szerintem egy atomrobbanást is kibírna. :D
Gyorsan szárad, nem ragacsos, könnyű felvinni. Az illata először furcsa volt, de most már engem is rumos sütire emlékeztet.
Ha nem nyertem volna, az ára miatt négy csillagot adnék, de így nincsen szívem lepontozni. :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Rettentően sokáig fent marad, szerintem egy atomrobbanást is kibírna. :D

Odil

2017. április 20.

A Bleachedem, úgy tűnik, el fog fogyni, ami egy kb. 100 darabos rúzskollekcióban figyelemre méltó.
Nyilván nagyon működik nálam ez a barack, verszatilis és különleges árnyalat, de ez kevés lenne minőség nélkül.
Sok folyékony, matt rúzsom van, mivel tartósság és megbízhatóság szempontjából ez a konzisztencia jelenleg a legebb a piacon. Ezek közül is az egyik legjobb textúrájú, legtartósabb darabom ez a Velvetine, meg is kapná az öt csillagot, ha nem lenne kicsit ambivalens a márka, és némileg túlárazott a termék - ugyanezt a minőséget töredékáron is megkapom a NYXnél vagy akár az Ebay-es, no name csodák tengerében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

zsazsi1

2017. március 21.

A Buffy árnyalatot szereztem be itt a KM-en egy kedves eladótól. Tökéletesen fed egy rétegben, finom, rumos sütire emlékeztető illata van, szép mattra szárad. Ami a tartósságot illeti, abban bizony akad nála jobb is: az evés-ivást nem állta úgy, mint az eddig használt rúzsom, a Max Factor Lipfinity. Ezért bizony levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 21.

WednesdayAddams

2017. március 21.

Egyelőre három szín van a birtokomban. Az ikonikus Cashmere, a Riot és a Buffy. Mindhármójukat imádom, tartósak, jól fednek, nem szárítanak túlzottan, nem fognak össze mindent. Egyetlen bajom velük az illatuk, nekem túl erős, valamint a szűkítőjük nagyon tág, ezért rengeteg terméket vesz fel az applikátor. Ezen kívül tökéletesek, ugyanannyira szeretem őket mint a Jeffree Star rúzsaimat.
Most még a Moonstone, a Wicked, és a Teddy Bear árnyalatokra fenem a fogam, updatelek majd, ha nem tudtam ellenállni a csábításnak (valószínűleg így lesz).
Ja, amúgy én asosról rendeltem, nincs meg náluk minden árnyalat, de a népszerűbbek igen. Eredeti (lime crime honlapján is szerepel), ha egyszerre kettőt vesztek postaköltség sincs, nyomonkövethető a csomag, így biztos nem fog elveszni, nem vámolhatják meg. Az én csomagomat még a rendelés napján feladták, 3 nap alatt belföldön volt, az más kérdés, hogy a posta utána még egy hétig p*csölt vele. Ezért írtam is nekik a féjszbúkon, nem viccelek, 3(!) perc múlva válaszoltak és hihetetlen segítőkészek voltak. Szóval az asosnak is megy az öt csillag, és nem, sajnos nem fizetnek nekem azért, hogy itt reklámozzam őket. Szed. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

Anne74

2017. március 18.

Megfogott a tartós ajakszínező hatás. Túl sok mindent próbáltam már , ám csak néhány terméknél teszem le a voksom.
A színekben most sem tudtam dönteni.
A választásom a True Love, Pink Velvet, Wicked, Saint, Red Velvet színekre esett. Nem pénztárcabarát termék de annyira kellemes hatás érvényesül, hogy elfeledteti.
Egy bajom van, én semmiből nem tudok egy darabot venni. :)
Most nem bántam meg.
Gyönyörű hatás. tartós. nem szárít. Számomra fontos a minőség.
Biztos, hogy újravásárolom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 18.

A színekben most sem tudtam dönteni.
Egy bajom van, én semmiből nem tudok egy darabot venni. :)
Most nem bántam meg.
Gyönyörű hatás. tartós. nem szárít. Számomra fontos a minőség.
Biztos, hogy újravásárolom :)

Isabelle

2017. március 4.

Polly, Faded és Beet it - ezek a színek vannak meg ,de a beet it-től meg fogok válni,mert hihetetlenül erős, gyönyörű bordós színe van, de én a barnás, rózsaszínes, nude színeket kedvelem.Ezt az árnyalatot tudni kell viselni :D Nagyon tetszik, hogy nem csúszik mászik, nem kell fél óra múlva megint felkenni, mert lekopik, ill."lenyalom" :D Megszárad nagyon hamar és ott marad ahová felkentem. Ez nem szárít ,mint a colourpop liquidjei, de azokat is szeretem ettől függetlenül. Ha nagyon mattnak találom az eredményt akkor egy kevés átlátszó ajakbalzsam és gyönyörű fényes hatás érhető el vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 4.

vertveres

2017. február 9.

Nekem a Moonstone árnyalat van meg, igazi különlegesség. Tartós, könnyű felvinni, az illata és a pigmentáltsága mindent visz. Teljesen megéri az árát, biztosan rendelni fogok még. Ami nekem plusz pont, az az, hogy vegan és cruelty free.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

adri251982

2017. január 18.

Tényleg imádni való. Tartós, egyenletes, szép textúrája van. Cashmere van meg egyelőre, de szerintem még beszerzek egy-két árnyalatot. Jó befektetés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.