Best of Beauty 2019

Lime Crime

Ár:   5740 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2015. július 2.

Kiszerelés:   2,6 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakkrém, ami teljesen mattra szárad. Érintésálló és nagyon strapabíró.

7 árnyalatban kapható

Lime Crime Velvetines REPLIKA
Ár: 1000 Ft , Eladó: nezili
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel/foxpost
Ár: 3500 Ft , Eladó: hfruzsinaaa
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Nagykáta, fizetés: Posta
frostbites

2017. január 4.

Girls girls girls bundle van meg és imádom őket! Nagyon tartósak, nem hagy nyomot és nem érezni hogy az ajkadon van, simán kibír 6-7 órát. Még a cashmere és a teddy bear ami nagyon tetszik és tuti megfogom rendelni őket beauty bay-ről!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

PschCsenge

2017. január 3.

Nem tudom szavakba önteni, hogy mennyire imádom!
Nekem a Jinx árnyalat van meg, tökéletesen passzol a böröm színéhez.
Lerobbanthatatlan rólam, amióta meg van csak ez van a számon❤❤❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Nem tudom szavakba önteni, hogy mennyire imádom!
Nekem a Jinx árnyalat van meg, tökéletesen passzol a böröm színéhez.
Lerobbanthatatlan rólam, amióta meg van csak ez van a számon❤❤❤

EvaO93

2016. december 11.

Bem rég rendeltem cashmere, faded és fetish színekben. Egyelőre még csak a faded árnyalatot használtam. Pont olyan, mint amilyet szerettem volna. Mivel most próbáltam először folyékony rúzst, eleinte valószínűleg fogok használni ceruzát a körvonal meghúzásához, de végülis anélkül sem lehetetlen szépen megcsinálni, csak hozzá kell szokni. :) A szín tökéletesen fed 1 rétegben is, hamar megszárad, egyenletesen kopik és ami még nagyon tetszett benne, hogy alig érzem, hogy van a számon valami. A csók próbát is kiállta. Alig várom, hogy a többi színt is kipróbálhassam és tuti, hogy fogok még rendelni! :) A legkevésbé az illata tetszik, de az sem tragikus. Valamilyen süti illata van talán, engem legalábbis arra emlékeztet. :)
Imádom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

Imádom! :)

titinem

2016. november 22.

Nagyon tartós és kellemes viselet, a cashmere szín igazi különlegesség :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

Nagyon tartós és kellemes viselet, a cashmere szín igazi különlegesség :)

barbyka01

2016. október 1.

Én a Beet It árnyalatot tudhatom magaménak és egyszerűen imádooom!!! Nagyon jó a textúrája, az aplikátorával is könnyű dolgozni, nagyon nagyon nagyon tartóóós! A színe is meseszép, tuti beszerzek még belőle pár árnyalatot. Egyik kedvenc rúzsom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

Airin

2016. szeptember 6.

Egyszerűen imádom! Egyenlőre csak egy színben van meg ( Cashmere). Annyira szép a színe és ,ami a legjobb,hogy tényleg nagyon sokáig fenn marad,nem jön le ha eszem,iszom,csókolózom :) Plusz pont a barátom részéről is,mert nem lesz olyan tőle,mint más szájfényemtől,rúzsomtól. :D
Tervezem,hogy más színekben is kipróbálom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Tervezem,hogy más színekben is kipróbálom!

AgnesBor

2016. szeptember 6.

Az előző hozzászólókhoz képest én tudnék elégedettebb lenni :) Teddy bear árnyalatban van meg, imádom és gyönyörű szín. Egyedül azzal van gondom, ahogyan kopik. Morzsolódik a számom 4-5 óra után és le kell söpörgetnem a kis darabokat mielőtt újrafestem. A theBalm folyékony matt rúzsához képest szerintem gyengébben teljesít ebből a szempontból, de azért beszereznék még 2-3 árnyalatot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

hedinke

2016. szeptember 4.

Elég sok folyékony matt rúzst próbáltam már, de ennek egy sem ért nyomába. Amit nagyon szeretek benne, az az, hogy kopik, nem hámlik, és ha egy új réteggel javítom, akkor sem kezd el hámlani, nem lesz vastag, darabos (mint pl. a Kylie Cosmetics-es rúzsaim). A Cashmere - ahogy az előttem szólók is mondták - valóban utánozhatatlan. Videókban, képeken, sőt, az utcán is kérdezték már meg tőlem, hogy "hú, mi ez, mert csodálatos". Örök kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

scisneros

2016. július 31.

Minden árnyalat ugyanolyan jól pigmentált és tartós (sőt, kb. levakarhatatlan), egyáltalán nem szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 31.

adri9210

2016. július 30.

Egy szó: fantasztikus. A színeit is imádom. Nekem a Cashmere nevű árnyalat jön be különösen, kicsit ilyen érdekes, szürkés-lilás, nem is tudom hogy írjam körbe. :D Érdekes, az biztos. A True Love Set színeit is külön ki kell emeljem, nagyon-nagyon szépek. Nekem azért kicsit lejön a szám belsejéről, de ez nem az ő hibája, nekem ott semmi sem marad meg túl sokáig. :) Az olajos kajákat annyira nem bírja, de ez sem negatív pont, különben nem tudná az olajos lemosó sem leszedni, ami elég érdekes lenne. Ezen kívül nyugodtan lehet enni-inni vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.