Lime Crime

Ár:   5740 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2015. július 2.

Kiszerelés:   2,6 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakkrém, ami teljesen mattra szárad. Érintésálló és nagyon strapabíró.

7 árnyalatban kapható

Ár: 2000 Ft/darab , Eladó: koalace
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 4000 ft+ pk , Eladó: Adrika91
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Személyes átvétel Békéscsabán vagy utalás után postázom.
adri9210

2016. július 30.

Egy szó: fantasztikus. A színeit is imádom. Nekem a Cashmere nevű árnyalat jön be különösen, kicsit ilyen érdekes, szürkés-lilás, nem is tudom hogy írjam körbe. :D Érdekes, az biztos. A True Love Set színeit is külön ki kell emeljem, nagyon-nagyon szépek. Nekem azért kicsit lejön a szám belsejéről, de ez nem az ő hibája, nekem ott semmi sem marad meg túl sokáig. :) Az olajos kajákat annyira nem bírja, de ez sem negatív pont, különben nem tudná az olajos lemosó sem leszedni, ami elég érdekes lenne. Ezen kívül nyugodtan lehet enni-inni vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

Rita

2016. július 29.

Volt szerencsém már a nagyobb márkákat kipróbálni és ez az egyik legjobb, ár-érték arányban mondjuk ez éri meg legkevésbé, mert ez a legkissebb, de gyönyörűek a színei, nem szárít, egyenletesen fed, észre se veszed, hogy ott van. Aki szereti ezt a műfajt annak érdemes kipróbálnia :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Dike01

2016. július 8.

Maga a tökéletesség! Cashmere árnyalatra csábultam el, valami csoda. Már a dizájn is magával ragadott de amit a kence tud na az nem semmi. Teljesen mattra szárad, nem ragacsos , nem húzódik az ajkam ,a szín csodás, kibírja az evés ivást és speciel csak sminklemosóval tudom leszedni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

LaNara

2016. június 30.

Nekem a Bleached van meg és nagyon nagyon szeretem. Borzasztó tartós (de nem szárít nagyon), nem ragacsos, nagyon szép színe van. Legutóbb kibírt 2 gombóc fagylaltot és csak belül kopott meg egy kicsit. Overlineolni egy álom ezzel, egyáltalán nem feltűnő a csalás, talán amiatt, hogy eléggé matt. Egyszerűen az egyik a legjobb amit valaha próbáltam, de nem is ragozom tovább ez bizony egy 5 csillagos termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

SminkSarok

2016. június 7.

Nagyon szeretem, igazán kellemes viselet és szépen pigmentált. A színe gyönyörű, nekem a Cashmere árnyalat van meg, imádom! Nagyon szép egyenletes a kopása, és egész sokáig bírja, kb. 5-6 óra után kentem újra, de akkor sem volt teljesen lekopva, mindez úgy, hogy ettem és ittam közbe. Szerintem egy próbát megér, pl. a ColourPop matt rúzsát nálam messze lekörözi, az csalódás volt sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

vadmacskakommando

2016. június 3.

Imádom! Egyszerűen imádom! Jinx, Cashmere! Pigmentált és nehezen jön le! A legjobb rúzs! A kedvencem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 3.

Cuni95

2016. június 1.

A "Jinx" fantázianévre hallgató csoda tulajdonosa vagyok. Na ez aztán mindent kibír!!! 😄 Kaja, pia, csók, dörzsölés. Teljesen mattra szárad. Árban sem utolsó! Fantasztikus!! ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 1.

cludi

2016. április 15.

Imádom! A Red velvet gyönyörű pirosának vagyok a tulajdonosa és a Mac mattokhoz képest sokkal jobban teljesít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 15.

andrea91

2015. november 4.

Több ilyenem van, és nagyon nem szimpatizálok az üzletpolitikájukkal, doe deere szörnyű nőszemély lehet a megnyilvánulásai alapján, nem is vennék tőlük semmi mást, de ezek annyira jók... Amúgy abszolút tudatos vásárló vagyok, es sok alternatívát probaltam (nyx, kat von D, lasplash, sleek, jeffree, colourpop - mindezt azert hogy hátha megvehetem mástól, nem azért mert bármi kivetnivalom lenne ezekkel ami a terméket illeti ), de egyik sem olyan jó, így kénytelen vagyok olyannak adni a pénzem aki amúgy nem érdemli meg...:) na a lényegre térve, a színválaszték szuper, talán a legnagyobb erőssége. Egesz nap fent marad! Ma pl egy jó szaftos nyúlós-sajtos tejszínes tésztát úgy élt túl, hogy meg sem kopott! Nyilván csókálló meg minden, ezt nem is akarom ragozni, addig marad fent, amíg le nem mosom. Az abszolút kedvencem a cashmere, ez egy szürkés nude szín, talán leírva rosszul hangzik, de nagyon különleges és szerintem iszonyú vagány! Nem tudom miért, de valahogy úgy tudok vele egy kicsit csalni az ajkaim formáján hogy közben cseppet sem tűnik túlrajzoltnak, ötletem sincs hogy mitől van ez, de semmi mással nem tudom ezt elérni. A shroom egy retro barna, kicsit abszurd szín, de kell egy ilyen is. A rave egy szürreálisan élénk levendula, csak szuperlatívuszokban tudnék nyilatkozni mindről. Amit nagyon szeretek még bennük hogy nagyon minimál szem sminkkel nagyon jol mutatnak.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

lolacode

2014. december 13.

Ma végre megérkezett a kis csoda burgundy árnyalatban (wicked fantázianéven), egyelőre függő vagyok, remélem, kitart a télen.. Imádom!! Amikor felviszed, olyan, mint egy szájfény, majd kis idő elteltével teljesen matt színűvé válik és szinte 24 órán át fenn is marad.. Most készülök beszerezni a Red Velvetet is, szerintem minden lánynak kötelező ez a termék, a musthave!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.