Paula's Choice

Ár:   5 490 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 5 490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   5 490 Ft
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 5 490 Ft

Illatanyag és szinezék mentes.

Ár: 5 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

csizi

2015. október 22.

Sajnos nekem ezzel az ajakápolóval sem volt szerencsém. Azt megállapíthatom, hogy jól hidratál, viszont kiütéses lettem ettől is. Bizonyára valamelyik összetevőre vagyok allergiás, eddig még nem találtam olyan ajakápolót amelyiktől ne lett volna gond. Szóval akinek hasonló problémája van ne próbálkozzon vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 22.

Dragomir

2015. szeptember 23.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, kellően hidratál és a hatása is hosszanttartó. Nem is tudok dönteni, hogy Ő vagy a Carmex-e a jobb. Mindeketten a must have ajakápolóim közé tartoznak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

csokirhnn

2015. augusztus 13.

Ajakápoló függő vagyok, így sokat próbáltam már. Szeretem ezt a terméket! Este lefekvés előtt bekenem és reggelre finom, puhák lesznek az ajkaim. Valóban nem olcsó, de szerencsére lassan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

sztinke

2015. március 3.

Imádom! :) A számra már csak ezt használom, akár önmagában, akár rúzs/szájfény alá. Tökéletesen hidratál, ápol, nincs íze, sem illata, ami nekem külön öröm, és nem is ragad. Használtam már körömágybőrre is, arra is tökéletes, bár kézen picit lassan szívódik be, vagy legalábbis jobban zavar pár percig, mint a számon. :) A hatása viszont mindenhol hosszan tart.
A tégelyes verzió nem a kedvencem higiéniás szempontból, de mivel nem kell naponta százszor használni, így azt az egy-két alkalmat tiszta kézzel könnyen meg lehet oldani. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 3.

KrémesenSzépAzÉlet

2015. március 2.

Nekem ez egy csodakrém, de egészen biztosan benne van a top3-ban. Legyen szó körömágyról vagy az orr kipirosodásáról, esetleg cserepes ajkakról, ha nem is azonnal, de mindent orvosol. Éjszakára használom mert nem egy könnyed krém, rendszeres használat mellett is alig fogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 2.

varga.stella

2015. február 19.

Hát ezt nem gondoltam! Tényleg mesés! Pillanatok alatt csodát tesz a repedezett ajkakkal. Eddig még csak 1 termék volt ennyire jó nekem, egy Figs & Rouge termék, de ez annál sokkal lágyabb és kevésbé észrevehető.
Sajnos túl drága. Lehetne kisebb kiszerelés olcsóbban, mert egyébként ez a mennyiség talán soha nem fog elfogyni.
Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 19.

Imádom!

anszan

2015. február 2.

Bár az ára miatt szívtam a fogam, nem bántam meg a vételét. Nem használom napi szinten, kb heti 4-5 este csak, de hatásos. Ha elfogy, nem keresek helyette másikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 2.

melanie500

2015. január 11.

Mivel tégelyes, ezért csak reggel indulás előtt és este lefekvés előtt használom, illetve a barátomra is erőltetem a használatát. Ha már megvettem drága pénzért. Nem rossz, nem rossz, de vhogy mégsem csodaszer. A barátomnak elég vastag szája van és állandóan száraz, pedig iszik elég folyadékot is. Nekem ritkábban szárad ki olyan durván, de vhogy az én számat sem tette rendbe megfelelően. Este bekenem enyémet is, övét is, reggelre mégsem olllllllyan hihetetlenül puha, mint itt többen írják. Gazdaságosnak nagyon gazdaságos valóban, szerintem akár egy évig is kitart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

Soly77

2015. január 10.

Régóta nézegettem már de az ára nagyon riasztó! Úgy gondoltam uj év uj cuccok :) és mivel iszonyat állapotban volt a szám (VOLT) úgy döntöttem adok neki egy esélyt!
Ezt a kis csodát receptre kellene írni, soha nem volt még ilyen puha a szám, csak ha bekentem valami felületi kezelővel az ideig óráig hozott gyógyírt, de először itt tapasztaltam hogy hiába nem kentem fel semmi ajakápolót attól még hidratált a pittyem. 2 napja használom, reggel és este. Fantasztikus! Aki hezitál az ára miatt, ne gondolkodjon tovább tényleg jó befektetés! Végre nem tépkedem véresre a cserepes ajkaimat... ismét köszönöm Paula!
Ez már szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 10.

Ez már szerelem!

ferike669

2014. október 29.

szuper!

10 % kedvezmény a rendelésnél: LIPBALM10

itt: http://paulaschoice.hu/

;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 29.

szuper!

10 % kedvezmény a rendelésnél: LIPBALM10

itt: http://paulaschoice.hu/

;)

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Lanolin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.