Paula's Choice

Ár:   5 490 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 5 490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   5 490 Ft
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 5 490 Ft

Illatanyag és szinezék mentes.

Ár: 5 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

S.Merci

2014. október 26.

Még a nyáron rendeltem, de gondoltam megvárom a hideg időt, hogy hitelesebb legyen a véleményem..
Tényleg nagyon jó kis kence ez. Ősszel már rég cserepes szokott lenni ilyenkor a szám, de csak most vettem észre, hogy idén még csak ki sem száradt. Én is csak este használom, vagy ha esetleg napközben, akkor csak szigorúan kézmosás után. A párom is szokta használni, (szerintem) ő is szereti. Először sok PC termék árát sokalltam, de rájöttem, hogy nagyon kiadós adagok, és szerintem így már nem is vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 26.

klimomelinda

2014. október 16.

Csak a lentieket tudom megerősíteni! Imádom! És mivel nagyon sok van a tégelyben megéri! Nem kell állandóan kenni, estére felteszem, ha sokat futok vagy biciklizek akkor még reggel is, de más nem is kell mellé. Eddig mindenhez "hozzászokott" a szám, ehhez nem! Nagyon drága a kategória többi termékéhez képest, de megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 16.

bgabriella

2014. október 12.

Az itteni vélemények alapján beraktam ezt is a kosárba, bár először drágának találtam a méretéhez képest, tekintve hogy egy labello 800,- Ft-ba kerül. Na de gondoltam miért ne.
Nem csalódtam. Én folyton rágcsálom a számat, ennek eredményeképpen egyfolytában cserepes és fáj is néha. 2 hete majdnem minden éjszakára felkenek egy kicsit és csodákat művel. ISTENI. Mintha feltöltené a számat, legalábbis olyan érzetet nyújt, sima és puha lesz tőle. Nagyon bejött. 2 éve bukkantam rá a labello Repair & Beauty-ra (lila színű), azt hittem ő az igazi, tévedtem. PC Lip & Body balm-ot mindenkinek :D. Ja és abszolút megéri, mert ugyan kicsike a tégely, de nagyon kevés kell belőle, épphogy csak végighúzom rajta az ujjamat. Öcsémnek is adtam belőle, amikor náthás volt és folyton fújta az orrát. Nagyon jó a hámlásra és a pirosságra is. Más testrészemre egyelőre nem próbáltam. Esetleg a kinyomott pattanásokra jó lehet szerintetek, begyógyítja a sebet hamarabb? Lényeg, hogyha elfogy (ami még jó sokára lesz), újraveszem. Ha lenne 10 csillag annyit adnék. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

mstindigo

2014. szeptember 12.

Nagyon szuper ajakápoló, bár nekem 2 éjjel kellett, hogy teljesen rendbejöjjön a szám, de katasztrófa állapotok uralkodtak már rajta, mikor megkaptam. A körömágybőrömön is kipróbáltam, oda is nagyon szuper. Nagyon gazdaságos, alig fogy belőle.
Éjszakára használom csak, mert nem tartom higiénikusnak a tégelyes kiszerelést. Igazán csinálhatna Paula egy stiftes verziót is belőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

norilili

2014. április 29.

A jó vélemények hatására rendeltem meg és nekem is felülmúlta az elvárásaimat. Hihetetlenül jó ez az ajakápoló! Én egy lipbalm addikt vagyok, tele vagyok ilyen-olyan, félig használt tégelyekkel. Ettől függetlenül mindig száraz, repedezett a szám. Ez az egyedüli ápoló ami tényleg eltüntetett minden kis hibát és amióta használom, selymesen puhák az ajkaim. Sokáig fog tartani, mert nagyon kicsit is elég kenni. Az ára húzós, de tényleg megéri. Engem nem zavar a csomagolása, nem cipelem magammal, csak otthon tiszta kézzel használom és így is megvan a hatás. Tuti újra fogom venni:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

Pandácska

2014. április 11.

Olvastam a sok jó véleményt, szeretem is a PC termékeket, de azért nem gondoltam, hogy ez akkora csodaszer lehet. Mégis csak egy ajakápoló, mitől lehet olyan nagy szám. Pont a legjobb időben érkezett meg, mert nagyon cserepes volt a szám, így megkapta a nagy falatot, hogy bizonyíthasson. Az állaga kemény, mégis jól kenhető. Egyáltalán nem ragacsos, szinte nem is érezni, hogy a szájon van, nem kellemetlen vagy zavaró. A csomagolása egyszerű, a belenyúlkálás miatt otthoni darab, de egy kenés reggel és este bőven elég is lehet. A hatása pedig fantasztikus! Meglepődtem, hogy egy éjszaka alatt rendbetette a durván kiszáradt ajkaimat. Csodaszer? Csodaszer!! ! Ez eddig a legjobb ajakápoló, amit valaha próbáltam. Szerencsére kiadós adag, így szerintem sokáig elég is lesz. Megéri az árát, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 11.

kremmina

2014. április 10.

Tökéletes, még este is érzem, ha reggel felkenem, és kb. 20 perc alatt rendbevágja a kőkeményen szétrágcsált ajkaimat is. :) 10 csillag. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

gigi

2014. március 2.

A hatása tényleg lenyűgöző, nagyon rendben tartja az ajkaimat. Simít, hidratál, benne van minden ami kell. De ha már ennyire szuper termék, lehetne szebb csomagolásban. Bár a műanyag erős, de ez a csillámos kék tető sztem borzasztó, a kopott hatású feliratról nem is beszélve... Tudom, illatmentes, és ez nagyon szuper, de nekem nem kifejezetten tetszik az összetevők illata. De inkább ez, minthogy illatanyag legyen benne.
Nincsen szívem lepontozni a külcsín miatt, mert a hatását nem lehet megkérdőjelezni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

vörösáfonya

2014. január 25.

Néhány éve küzködök azzal minden télen, hogy hámlik, kiszárad, majd vérző sebeket produkál az ajkam. Próbáltam Carmexen, Blistexen keresztük Alterrát, Baleát, Labellot, Bebét, Garniert, Dr Organic-ot- szerintem a drogériák összkínálatát kipróbáltam. Első PC rendelésem során találtam rá. Idáig - kb 1 hónapja használom - úgy néz ki, hogy bejött. Nagyon lassan szívódik be, de hosszú a hatása. Napi 2x szoktam bekenni, reggel és este, és mintha megerősítené a hámot az ajkamon, nem hámlik, nem vérzik. Nem lesz tökéletes állapotú, néha így is cserepesedik, de sokkal ellenállóbb, és valószínűleg a folyadékfogyasztásom sem kielégítő, így nem is várok csodát.. Remélhetőleg idővel sem múlik el a hatása.

Update: Egy év távlatából ugyanezt tudom elmondani, szuperül hidratál és nem alakul ki se hozzászokás, se függőség!! Bár rájöttem, mi okozta az extrém cserepesedést nálam, ami most már elmúlt szerencsére, de ha száraznak érzem ajkaimat, szívesen nyúlok hozzá. Egyetlen hátránya, hogy nem a legpraktikusabb a kiszerelés, jobb lenne valami higiénikusabb megoldás, így csak itthon tudom használni, az viszont igaz, hogy ha reggel felkenem, kitart egész nap. És nem mellesleg óriási adag, egy éve vettem, de több, mint a fele megvan még, így abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

horzso

2012. október 28.

2012. Február : Apolka véleményét olvasva, és miután kifogyott a kedvenc ajakápolóm, több más termékekkel együtt megrendeltem ezt krémet. Pont akkor érkezett meg, amikor tombolt a tél, reggelente -15- -20 fok volt, szépen ki is cserepesedett a szám. Aztán elkezdtem ezt az ajakápolót használni éjszakára... Az első használat után reggel teljesen sima bőrrel ébredtem. A hideg szél ellen napközbenre felkenem a Vichy ajakápolóját, éjszakára ezt, és semmi cserepesedés, nem húzódik, nem vérzik a szám. Nagyon kevés kell belőle, bár nem olcsó (12.5 EUR), de abszolut megéri, szerintem minimum őszig elég lesz, ha naponta 1szer használom. Mindenkinek csak ajánlani tudom, megéri kipróbálni.

Update: október vége van, és napi egyszeri használat mellett még mindig meg van kb a teljes kiszerelés 20 %-a. Igazán gazdaságos :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 28.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Lanolin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.