Clinique

Ár:   5590 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2010. szeptember 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Liquid Facial Soap Mild (30 ml)
Ár: 1000 Ft (+pk.) , Eladó: clara12
Állapot: bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Db-ben vagy előre utalás + posta/foxpost
Ár: 1000 , Eladó: datim
Állapot: Új , Helyszín: Budaörs , fizetés: Személyesen vagy előre utalás után postázom
goldengirl

2019. július 28.

Először ajándékba kaptam szaküzletben egy 30 ml-es kiszerelést, amelyet csak utazáskor használtam. Tetszett, ezért megvettem a teljes kiszerelést. Nekem sajnos hosszú távon nem vált be. Nehezen lemosható, és kicsit szárít is. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 28.

Jane

2018. december 8.

A 3 lépcsős arctisztítási rutin 1. lépéseként használom. Nekem télre ez a tökéletes arclemosó. Ilyenkor érzékeny és száraz a bőröm és ez a termék képes úgy maximálisan megtisztítani a bőrömet, hogy nem irritál. Többet nem is kívánhatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 8.

bettililiom

2018. november 19.

Évek óta használom, nem szárít, kevés elég belőle. Sminket nem szedi le, de nem is arra találták ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

bagolylilith

2018. szeptember 14.

A High Impact szempillaspirálon kívül nem vagyok elájulva a Clinique termékektől, de ez a másik termék, ami a szívemhez nőtt. Nagyon kevés adag elég a maximális tisztításhoz, emellett nem húzódik az amúgy arra hajlamos bőröm, friss és üde az arcom minden használat után, öröm utána hidratálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

senskin

2018. szeptember 1.

Ez egy jó termék, a tonikkal ellentétben. Reggeli arcmosáshoz kellemesen csatlakozik, jól megtisztítja a bőrt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Mirtu

2018. június 27.

Sok arclemoso kozul ez nem szaritja a borom ami elsodleges szempont nalam. Emellett nagyon jol tisztit, es eltavolitja a sminket. Kicsit draga, de mar masfel eve hasznalom ugyan azt a flakont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

jubileum

2018. május 25.

Szintén mintát kaptam, de azt hiszem még ez is több mint egy hónapra elég, tengeri szivaccsal használom (gyakorlatilag a legolcsóbb bőrradír) így egy borsószemnyivel az egész arcom megvan. Különösebben nem tudom róla mit mondani, tény hogy a 4es tonickal áttörölve is hófehér utána a vatta, tisztítóképessége a maximumon. Nem tudom ki mire számít :D a szappanok szoktak szárítani. De egyébként ez messze nem egy erős szárítás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

ritair

2018. május 8.

Kombinált, de érzékeny a bőröm, ezért bár "hivatalosan" az erősebb verziót kellene használnom, ezt jobban szeretem. A másik nagyon szárít, ez gyengédebb, de ugyanolyan hatékony. Az ára viszont elég magas, ugyanezt a hatást szerintem olcsóbb arclemosókkal is el lehet érni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Virvatuli

2018. május 1.

Drága, de nagyon sokáig elég. Viszont muszáj előtte sminklemosót is használni, és engem egy kicsit szárít, ezért csak 4 csillag.

Update: Teljes kiszerelést egy ideje nem vettem, de mivel a neszesszerben mindig van, ez lett az állandó utazós arclemosóm. Vicces, hogy mennyit változott a pár évvel ezelőtti véleményemhez képest a hozzáállásom, mivel azóta double cleansing meg rétegezgetés van, már nem zavarnak azok a dolgok, amiket korábban írtam róla, és a bőröm sem olyan sivatagszáraz már. Elgondolkodtam az ötödik csillagon, de azért nem csodaszer, és tudok nélküle élni, főleg ennyi pénzért. Viszont felfedeztem, hogy az intim lemosót is kiválóan képes helyettesíteni. Azokból nem igazán létezik utazó kiszerelés, és egy ideig boldogulok ugyan a tusfürdővel is, de nem szívesen, és pár nap után már határozottan zavar. Úgyhogy legutóbb gondoltam egyet, és bevetettem ezt a kis drágát, és tökéletesen működött, nem szárított vagy irritált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 1.

CeCeDrake

2017. november 5.

Clinique bónusz csomagban volt.
Egy biztos, hogy nem fogom újra venni. Elhasználom, de tapasztalataim szerint az összes Clinique lemosó hosszútávon többet árt, mint használ.
Ez is szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Clinique bónusz csomagban volt.
Ez is szárít.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Sucrose, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tiszító, hajkondícionáló, felületaktív hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.